Search Results

Search results 1-6 of 6.

• Ja skromnie napisze kto nie powinien byc nominowany -gracz ktory mial bany. Szkoda tylko ze za bany (oszustwa) daja nagrody (patrz Ruda ) Kogo wybierac -napewno flotowcow bo jednak tylko tam liczy sie "skill"

• Pytanie do graczy z TOP 200

starcraft - - Zadawanie pytań

grajac z kasa (dopalacze geolog itp) masz takie profity +10% geolog +2% komandor +40% dopalka plus 100% pakiet dzienny + 10% wiecej zbieraczy (za aktywnego geologa) takze mozesz miec nawet 152% wiecej surowcow plus 10% zbieraczy. Ktos bez kasy jest sporo w plecy ale da sie top 40 zrobic. Gram bez kasy Libra top 37 jest Edit. Granie na lajcie 10 min dziennie zsylka surowcow klikam budynek i tyle (zero floty nawet na idlakow nie latam)

• Wersja 7.x - dyskusja

starcraft - - Porozmawiajmy o OGame

Kolego damaon niestety ta gra jest p2w podam przyklad - gram tylko eko nie wydalem kasy na ogame. mam 15 planet 45/38/40 kolega te same uniwersum 14 planet 44/38/40 ma wszystkich generalow to daje 12% wiecej surowcow plus na 14 planetach wszystkie dopalki po 40% razem ma juz 52% wiecej niz ja. teraz dzieki geologowi ma jeszcze 10% wiecej pelzaczy to daje kolejne procenty i mimo ze mam lepsze eko i wiecej planet kolega mi w pkt ciagle ucieka

• Wersja 7.x - dyskusja

starcraft - - Porozmawiajmy o OGame

no i 10% wiecej pelzaczy mozesz budowac sprawdzone na testowym. kolega foto dal wyzej ma 10 budynkow a 88 pelzaczy a powinno byc 80 czyli 8 wiecje moze miec

• w pelzaczach mozeszustawic by dzialaly na 150% dodatkowo mam na uni testowym 60 budynkow co daje 480 pelzaczy zrobilem 100 wiecej i do wydobycia zalicza mi 10% wiecej czyli 528 pelzaczy

• Witam nic zlego nie napisalem w poscie - post znika Czesc postu byla o tym ze rUDA to oszustka wylapujaca bana i w nagrode dostala funkcje na forum. Mam pytanie sklamalem? Napisalem nieprawde? Czy ktos moze mi napisac czy rUDA to uszustka ktora miala bana czy to tylko plotka? Pozdrawiam Edit Pan moderator mntek w poprzednim watku napisal cytuje " Jeśli autora interesuje powód nałożenia blokady na innego gracza, radziłbym zapytać o niego na priv" - czy Pan uwaza ze jesli ktos jest oszustem to nap…