Search Results

Search results 1-20 of 572.

• i kolejny lekko zapuszkowany padł Graty!

• Wlot w mini bunkier - w sumie całkiem opłacalny Pozdro dla JEDI i jak zawsze dla znajomych :D Dnia 21-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 1.000.000 Okręt wojenny 250.000 Pancernik 500.000 _________________________________________ Obrońca Conqueror [EPB] ________________________________________________ Mały transporter 5.117 Duży transporter 17.988 Lekki myśliwiec 1.230.132 Ciężki myśliwiec 3.…

• Quote from YTTM: “PS Paweł a wlot był podczas przerwy technicznej czy nie? ” Gdyby była przerwa byłaby blokada. Przerwe jedyną jaka zauważyłem to u kolegi w logowaniu.

• Hahahah a myslałem że to takie "zwykłe" złomowanie będzie ale jednak kolega Priczard przeszedł samego siebie Priczard15.11.2020 11:22:13Skasowales mnie w czasie przerwy technicznej wiec pisze do supportu o zwrot floty i surowcow. Pozdrawiam :) Potem Priczard na privie zarzucał mi nieuczciwość i że ogólnie zezłomowałem go w czasie kiedy nie mógł się bronić itd... hahahah nie wiem co kolega używa , ale albo niech sie podzieli albo nie przyznaje :)

• No i kolejna porcja surki i złomu do przetopienia na flote wpadła . Pozdro dla JEDI i dla znajomych ! Dnia 15-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 200.000 Pathfinder 25.000 _________________________________________ Obrońca Priczard [NTW] ________________________________________________ Mały transporter 36.994 Duży transporter 31.143 Lekki myśliwiec 6.825 Ciężki myśliwiec 4.652 Krążownik 335 Ok…

• Quote from KrecikMax: “dobrze że mistrzowie pushu TO Cie nie szukają ale jak juz pakt macie to pewnie za 1000 też nie da rady. ” W sumie to widze jakieś lekkie zachwianie na punkcie PLN , moż my jakąś zbiórkę dla Ciebie na zrzutce utworzymy ? Tylko cel niejasny bo Pfizer szczepionki dla Ciebie chyba nie szuka....

• Krecik , przecież Ty multi nie masz Chciałbyś mieć ale no cóż ja mogę Przyjdzie czas i na Ciebie

• Quote from Biały miś: “Akurat w wypadku JEDI mam wiedzę w temacie kilku uśpionych kont, ” O kurde , to ja Ci powiem że wiesz więcej ode mnie , a myślalem że duzo wiem o sojuszu , który zakladałem Ale widze ze jeden Krecik na uni juz nie dawał rady więc idzisz w jego ślady ?

• No to teraz danie główne na dzis , jako że i chłopaki w sojuszu już mówili że się opier..dzielam i @DeKi się czepiał Quote from DeKi: “Tee Pawel. Dawno szescio cyfrowki nie widzialem. Skoncz farmic i wez sie za zlomowanie” No to pomyślałem że faktycznie wypadałoby coś większego wykręcić , a sprawe sam poszkodowany ułatwił , który wyszedł z założenia że skoro jest świeżutki ul , to ul jest po to by było bezpiecznie. Z jednym wyjątkiem - jeżeli nawet w ulu flotę zostawiasz to jest duuuże prawdopod…

• Takie tam , przywitanie z nową dzielnicą - stało i nie ma - i o to chodzi Pozdrowienia dla JEDI i znajomych ! Dnia 13-11-2020 22:11:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 80.000 _________________________________________ Obrońca Maludas ________________________________________________ Duży transporter 450 Lekki myśliwiec 433 Ciężki myśliwiec 3.377 Krążownik 2.345 Okręt wojenny 250 Sonda szpiegowska 3.000 Bombo…

• No co ? Rzadko ogląda sie ST w któym padły dwie floty , atakująca i broniąca Ale właśnie to tylko gra i to najlepsze w tym wszystkim Graty i jednemu i drugiemu

• Dzień Dobry Stało i nie stoi Pozdro dla JEDI Team i dla znajomych ! Dnia 07-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Okręt wojenny 200.000 _________________________________________ Obrońca SPACE ENGINEER [BAt] ________________________________________________ Mały transporter 91 Duży transporter 52.124 Krążownik 7.629 Recykler 7.674 Pathfinder 4.786 _________________________________________…

• Dobry bunkier to zaorany bunkier , a skoro z zyskiem to tym lepiej Pozdro dla JEDI i dla znajomych ! Dnia 04-11-2020 18:33:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Krążownik 200.000 Okręt wojenny 200.000 Mały transporter 650.000 _________________________________________ Obrońca The Fifth Element ________________________________________________ Mały transporter 68 Duży transporter 17.471 Ciężki myśliwiec 1 Statek koloniza…

• Tak dokładnie Usagi pogratulował na priv , nie było żadnej spiny )

• Elo - Urodzinowe złomowanie Było i nie ma - gąski niestety przetrwały pozdro dla JEDI i znajomych ! Dnia 03-11-2020 22:35:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 500.000 _________________________________________ Obrońca Adialasa [CaP] ________________________________________________ Mały transporter 6.797 Lekki myśliwiec 1.658.181 Krążownik 64 Recykler 293 Sonda szpiegowska 2 Gwiazda Śmierci 11 _______________…

• A teraz czas na danie główne, bo taka prawda że do usagiego poleciałem tylko dlatego , że leciałem do Ronusa , kiedy zobaczyłem jaki Orlen przyparkował to aż monitor zrobił się zielony , no dobra , niebiesko - krysztalwo - zielony Paliwko jak zawsze mile widziane a taka ilość cieszy tym bardziej Pozdro dla JEDI i dla znajomych :) Dnia 01-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 222.222 Mały transp…

• Tak stało , stało i stalo wiec się zaopiekowałem Pozdro dla JEDI i znajomych ! Dnia 01-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 55.555 Mały transporter 30.000 _________________________________________ Obrońca Usagi [G-NEM] ________________________________________________ Duży transporter 34.869 Sonda szpiegowska 100 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor p…

• No to popsuliście znów komuś konto Cholera dla Was to powinno być jeszcze jeden znaczek do wygrania na forum - Wataha 2020 Graty !

• z tym ze.. szkoda ze prowadzic mozesz nie moc - ale sie zgadzam z pogladami

• @kielbaska a za co? Zaraz bedzie ze nie ma za dużo ST albo pewnie nie dość że mało to zarówno po jednej jak i drugiej stronie , ale tak naprawde w momencie dużego zniechęcenia do gry to on nas w sojuszu namówił do zmiany sposobu gry , scalił nas i nadal bez niego nie byłoby Jedi