Search Results

Search results 1-20 of 30.

• Gratuluje naprawdę ogromnego skila Powodzenia xD

• Witamy serdecznie, BRŻ się kłania Robiłem sobie już grzecznie Fs'a gdy wyskoczyła wiadomość na disco, że jest coś do zezłomowania. Samej Miley Cyrus się nie odmawia więc sen przełożyłem na potem. Recki poszły, po chwili atak. W trakcie lotu kilka aktywek na koloniach ale nic szczególnego żeby się stresować. Obrońca zalogował się jakieś 30 minut po ataku i zaczęło się wiosłowanie. Podebrał co nieco ale nie za dużo. Żydki po to wrócą Pozdrawiamy ekipę z BRŻ, ode mnie standardowo szczególnie dla @k…

• Brawo dla Was, niech wam się układa współpraca i więcej takich wspólnych lotów

• No to ja zaczne i od razu wytypuję zwycięzcę Nominuje : @kulka10 - najlepszy i najsympatyczniejszy gracz na uni Bezkonfliktowy, kapitan nielot ale coś tam trafił w swoim życiu 3x ST raz,dwa trzy DEBEŚCIAK jestes TY! ulka naj

• Witam wszystkich, Nic nie wskazywało na to żebym miał okazję się tu z Wami przywitać. Ale dostałem prezent, za który agresorowi dziękuje! Jesteś spoko Jak do tego doszło? Nie wiem Obrona jak to obrona, wynika z faktu że agresor to antytalent lotnictwa. Od rana zabiegany w pracy to surowce na planecie się zbierały. Agresor się skusił na jakieś 4kk i poleciał. Oczywiście na księżycu przy planecie 0 deuteru, więc dobudowałem szybko dt, poleciał kurs z paliwem teleport i 40 minut przed atakiem już f…

• Gratki, choć na sojuszniku. Urlop załączony jak u kilku naszych, po prostu walczymy na Sombrero i nie na wszystko ma się czas Odbudowy raczej nie będzie

• Raz złomowany, raz złomuje Gratki Panowie BRZ w ACS, przy podziale złomu pewnie kłótnie

• To i wypowiem się ja, w końcu jestem obrońcą. Zacznę od tego, żebyś mi [ciach] @tomex21 nie wmawiał że coś na allegro widziałeś. Jak to mówi klasyk '[ciach] widziałeś, w nogach śpisz.' Konto od początku i do końca w moich rękach. Nigdy nie sprzedane. Odbudowa będzie. Dzień się zaczął dla mnie [ciach] -100k pkt i 300% na Sombrero. Wczoraj zapiłem, sam @'Smakosh mnie ogarniał o 24 - ja dałem ciała myślałem że kolejne ekspedycję odbiorę. Zasnąłem wstałem o 7:40. Ale gorsze mało nadejść.. Potem odeb…

• To teraz długo pewnie nikt nie poleci Brawo

• I cyk! z Żydkami już nie jest tak łatwo jak kiedyś było Trzeba się z nami liczyć Gratki, a miało być tu nie grane

• Quote from Smakosh: “Nieznany gdzie jesteś z flotą? Styrta sie upomina o recki ” Poziom dzisiejszych nielotów taki mizerny, najlepiej podać kordy, godzinę - zero wysiłku. A Tobie @Smakosh.. Gratki.. Jeszcze poprzedniego sojusznika nie odbudowałem skąd ja mam brać na to surowce? Sojusznikowi kupie lizaka przy najbliższej okazji

• Oj bardzo często chyba nie słyszysz tych budzików Ale podziwiam taktykę, gadać z każdym na uni, nie pilnować i nie robić fs. Potem wyzywać że ktoś poleciał Stracić 15% floty i to same rece i taki ból dupy, widać właśnie jak masz wywalone na cyferki

• Hejo, żyjecie? Ano My żyjemy i fajnie się tu bawimy i życiówki robimy! Co tu dużo mówić? Ze Styrta czasami się pisało, czasami dla zabawy leciałem - zawsze bez wiary. Dziś skany, pojawiły się minuty i jedyne co mogłem mu ustrzelić to te recki. Ale i tak nie wszystkie, a i sam nie miałem tyle żeby po sobie posprzątać... Szybka wiadomość do @Nieznany Sprawca o recki, czas pozwolił to zrobiliśmy ACS bo razem raźniej i czekanie Aktywek zero więc raczej spokojnie, jakoś obaw nie było że nagle flota s…

• Kulka10 [BRZ] vs. Venom ~ 2038.48%

D1di - - Starcia Mensa

I cyk, ostatnio w modzie są własne straty żeby w próg wejść to i Ty poszedłeś tym trendem Gratki nie lotku

• Prędkość flot x2???

D1di - - DiD Mensa

Quote from DarthBartek: “Jestem ZA, wtedy w 1 dzień tych wszystkich wyżej co są przeciwko można popakować w trumny i odesłać na kolejne UNI ” W 253 dni nie potrafiłeś tego zrobić i teraz nagle by Ci umiejętności wraz x2 przybyły? Wątpię. Po prostu się nie zmienia czegoś na co każdy się godził zaczynając grę tutaj. Nuda nudą takie życie.

• Prędkość flot x2???

D1di - - DiD Mensa

@gotYaaa za dużo wolnego czasu i głupoty wymyślasz

• Witam tych, którym się jeszcze chce Myślałem ze 10 stek będzie troszkę większy.. No nic, trzeba wierzyć że 100 będzie godny jubileuszu.. Skan, lot dość długi i boom. Nic ciekawego. 60 życzeń. Pozdrawiam @kulka10, sojusz [BRZ] i buddy Dnia 19-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor D1di [BRZ] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 30.917 Pancernik 11.425 Okręt wojenny 16.833 Reaper 2.983 Sonda szpiegowska 1 ______________________________________…

• Dobiłeś to co odbudował po mnie w tym esc to prawie same idlerki i tyle tam deu przepaliłeś? słabo Obrońca niech się odbudowuje

• Kulka10 [BRZ] vs. Venom ~ 2842.04%

D1di - - Starcia Mensa

No już miałem dosyć Twoich nielotów aż zastanawiałem się czy Ci się nie podłożyć dla świętego spokoju A tak serio to gratki, pomału do przodu Top 30 eko samo się nie wbije

• Witam w tą piękną sobotę Samotny wilk sobie latał tak między swoimi planetami na stacjonuj nigdy nie liczyłem że tak można go złapać, wierzył za to @kulka10 który z 5 razy próbował ale stacjonuj było zawracane. Wczoraj się trochę przyjrzałem kiedy to owe zawrócenie nastąpi no i policzyłem powrót. Obrońca nadal (godzinę po ataku) się nie zalogował więc Kulka miałby spokojnie swoje okienko więc też brawa dla niego ze oddał cel i poszedł na rower Pozdrawiam Sojusz no i Kulkę Dnia 01-08-2020 --:--:-…