Search Results

Search results 1-20 of 271.

• Quote from Bunny: “Nie kto inny jak @Bad.Whisky i pl1. ” Nie żebym się czepiał ale o ile umiem czytać to temat dotyczy jednego gracza a nie pary No chyba ze ty sam potwierdzasz, że oba konta to tak naprawdę jedna osoba wtedy faktycznie trza użyć spójnika i bo inaczej jakoś nie pasuje do tematu . A co do siebie swego czasu na uni 41 też bywały takie tematy i tam zazwyczaj dla śmieszności wtedy chyba dwa lata rzędu uzyskiwałem tytuł najbardziej nielubianego gracza na uni 41, @ciap może pamięta te …

• Wersja 7.x - dyskusja

_Pawelos_ - - Porozmawiajmy o OGame

Rusek lata na expy gs na topriderze widac ze mu sluza juz zniszczyl tam zaledwie 38 milionow gs (wiedza sprzed paru dni, dzis juz moze 40 kk ). Takze koszt deu na lot to raczej znikomy

• Czy w ramach dyskusji na temat raportow z expow przeczytamy czym kierowali sie piraci czy tez obcy. Bo nie ukrywam chcialbym moc przeczytac dlaczego te konkretna expedycje zaatakowali a inne nie. Czy w przypadku piratow to zawsze jest tym motorem napedowym alkohol a w przypadku obcych chec panowania?? Czy moze maja inne pobodki??

• Wersja 7.x - dyskusja

@Muniek tym razem nikt cie do calego FAQu nie odsyla tylko do konkretnego wyryka wiedzy a I Tak nawet go nie chcesz przeczytac I sprubowac zrozumiec tylko od razu marudzisz ze jest to zle. Nie czytales ani nie zrozumiales tekstu, ale nie przeszkodza to tobie wypowiadac sie. Zastanow sie co ty wyprawiasz.

• Na wstępie pozdrawiam całą prawdziwą ekipę Paczki Jakiś czas temu dokładnie chwilę po tym jak prawdziwy ale cios zmienił nick na ale cios finito pojawił się na Quantum gracz podszywający się pod niego. Nie rozumiem takiego podejścia tj żerowania na czymś nicku, ale trudno jak ktoś sam nie potrafi wypracować sobie własnej marki to szkoda gadać. Pomysł na zaoranie tego bunkra już dawno zrodził się u mnie, również za bezsensowne ataki GS na kilkanaście godzin (za co konto poszło na przymusowy urlop…

• Dofarmienie na remis. UP

_Pawelos_ - - Błędy w grze

Nie macie wpływu na nic ok, ale macie nadzieje, a jak się okazuje podajecie informacje, że informatycy wgrywają nową wersje z teoretycznie naprawionym błędem i mimo, że wiecie, że błąd jest nienaprawiony a powoduje kolejne błędy i tak wgrywają tą wersje na normalne serwery. To jak to ma gracz nazwać ??

@Kasia321 , @kasai jak to zwykle z waszymi wgrywanymi poprawkami błąd ma się dobrze a nawet trochę ulega modyfikacji ale efekt ten sam, czyli błędne RW występują w najlepsze PS może uda się to naprawić w wersji 7.111111.1 czy może już informatycy piszą wersje 8.1 w której w ogóle RW nie będą się pojawiać ??

Quote from Ojczyznoslaw: “Żenada.... ” Nie no nie zgodzę się to nie żenada to normalne podejście do gracza, kupuj antymaterie a produkt za rok dwa trzy może nigdy nie zostanie dopracowany. Dla śmieszności przypomnę, że ww. błąd był już zgłaszany w marcu Remisy walk bez oddania strzału Ciap napisze ci, że błąd jest zgłoszony do programistów, art bądź inny mod przypnie zawieszkę zgłoszone i po sprawie Za rok czasu zdążymy zapomnieć, że ktoś to już zgłaszał i zabawa w opisywanie błędu i przekazywan…

• RW bez wystrzału

_Pawelos_ - - Zadawanie pytań

Błąd występuje dość często i był zgłaszany już w marcu i dla śmieszności można go powtarzać w kółko, jeżeli już raz on wystąpi. Jeżeli wystąpi błąd ten i poleci się jeszcze raz tym samym składem co za pierwszym razem też nie nastąpi starcie, i za kolejnym tak samo, dopiero zmiana floty wysłana na te koordy powoduje iż starcie dochodzi do skutku. No ale jak zwykle support wykazał się pełnią skuteczności rozwiązania i jedyna rada jaka otrzymałem od nich to "Prosimy o cierpliwość."

• @Art Jest tez inny sposob na zalaczenie urlopu, z ktorego ja od ilus miesiecy jestem zmuszony korzystac, gdyz usuwanie nowego nicku nie pomagalo, nie powiem z tego powodu mam alias przy nicku bo raz mi sie 's' na koncu nie wbilo. A mianowicie wklepywanie nowego nicka tozsamego ze starym I ze starym haslem. W momencie kiedy chcemy wlaczyc urlop na stronie ustawienia zmieniamy nick, przechodzimy na stronie wlaczania urlopu, klikamy urlop, pyta czy chcemy urlop wlaczyc, po kliknieciu Tak, nastepnie…

• UFS - dyskusja

@Void naprawde zmien piaskownice bo widac ze ta ci nie odpowiada, ale nie zmuszaj reszty do zmiany, bo tobie tak pasuje.

• UFS - dyskusja

@Void Jak już tak ciśniesz po Quantum to byś chociaż sprawdził podstawowe informację a nie wybierał tylko te, które ci pasują pod tezę. Ponad połowa graczy których wymieniłeś to ekowcy, czyli gracze którzy muszą grać bez urlopu by mieć jakiś przyrost, bo flot nie mają a eko na urlopie nie działa. Kolejne dwa to konta widmo. Pozostali to owszem flociarze. I tak nawiasem mówiąc tam był pokazywany mój wykres aktywności, ale czekaj jakoś ten kto wrzucał ten wykres nie zauważył pewnego spadku parę la…

• UFS - dyskusja

Quote from Void: “Nie stać cię na utrzymanie floty - nie budujesz większej. Proste. UFS grają tylko nieporadni ludzie. ” Genialny tekst. Nie powiem usmial sie. Ciekawe podejscie, jak ekowcy marudza ze koszty I rentownosc kolejnych lvl kopaln siega kilku - kilkunastu jak nie kilkudziesieciu lat, ty im powiedz poco stawiacie kolejny lvl, przeciez nie musicie miec wyzszego. Proste. Jak jakis badacz mowi, ze nalezalo by cos zrobic z dlugoscia badan idacych tez juz w lata. Ty mu powiesz, poco ci kole…

• UFS - dyskusja

Quote from UFS DESTROYER: “ja tylko chcę sprawić aby uprzykrzyć życie UFS'om - tak bardzo to przeszkadza flociarzom i pewnym osobom na forum, przypadek? (...) stworzę osobny wątek i tam będę dążył do kolejnych ograniczeń po zejściu z urlopu. Przecież sam tryb jest super jeśli ktoś nie ma czasu i gra kiedy chcę - tylko flociarze mają ból pupki bo traktują to UWAGA jako taktykę hahaha dobre sobie. ” W tym wszystkim zapominasz ze ten ufs, ktory bedzie zmuszony przez system do grania dluzej niz by c…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Muniek: “Dzis mnie niestety wyliczono z moon-pz takze @dexPL nie opowiadaj bajek, nie grasz, nie masz pojęcia. ” muniek a powiedza mi jedno chwalisz sie tu ze zostales wyliczony z wlasnego pz, to ma to co potwierdzic? Ze Jak lama dales sie wyliczy czy to ze generalow nie ma. Bo troche nie bardzo widze zwiazku. Wyliczenie kogos z pz nie jest zarezerwowalem dla generalow. I pochwal sie kto cie dopadl.

• Wersja 7.x - dyskusja

Taka ciekawa informacja dla wszystkich zbieraczy ale cios nie jest juz zbieraczem, na quantum za niedlugo nie bedzie generalow, bo wiekszosc flociarzy zmienia sie w odkrywcow. Takze super roznorodnie bedzie. Przynajmniej support nie bedzie mial problemu z wylapaniem multi I push kont bo te jesli Maja dobre eko to zostana zbieraczami by wspomogac konto. No I tez ktos bedzie musial bydowac reapery. Zeby nie bylo ze narzek. Gra idzie w bardzo dobrym kierunku. Gratulacje dla pomyslodawcow.

• Nie no chari powiem wprost, że ladnie walnelo ci tu rekow szkoda, ale i tak sadze ze nie jest az tak zle jak by sie moglo wydawac. Także czapka z głowy i wielkie gratulacje dla wszystkich biorących udział w tym starciu

• Wpadło co nie co to się pochwalę jako, że ostatnio królują tu jakieś drobne Pozdrowienia dla wszystkich którzy chcą być przeze mnie pozdrowieni Coś dla ucha [url='[url]https://www.youtube…v=KfUDsnSpesc[/url][/url] Dnia 23-02-2020 00:07:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawelos [PACZKA] ________________________________________________ Pancernik 800.000 _________________________________________ Obrońca Clark Kent 1 [KWS] ________________________________________________ Mały transp…

• No i ładnie a własnie sie zastanawialem dlaczego spadles Gratulacje