Search Results

Search results 1-20 of 64.

• Graty dla Was łobuzy Procent i zysk to mogę Wam jedynie pozazdrościć Szkoda że znowu Angel bo wiem że spoko gościu reszty opozycji nie znam ale wolałbym zobaczyć teraz ich w Waszych reckach Wierzę że niebawem tak się stanie Miłego przetopu a dla Angela

• Kilka skanów, lot i myk z powrotem w krzaki Dnia 17-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Janis ________________________________________________ Krążownik 71.659 Okręt wojenny 30.599 Pancernik 38.728 _________________________________________ Obrońca terapia [CHAOS] ________________________________________________ Mały transporter 2.932 Duży transporter 20 Lekki myśliwiec 119.684 Ciężki myśliwiec 2.195 Krążownik 42.367 Okręt wojenny 13.919 Recykler 3.002 Sonda szpiegows…

• Długo nie trzeba było czekać na rezultat Graty Misiek, jak zwykle nie zawodzisz Podbijaj dalej galaktykę Uszaty Przyjacielu

• Długo nie trzeba było czekać na ruch Graty Uszaty przyjacielu i czekam z niecierpliwością na coś grubego Przetapiaj i niszcz

• Janis vs. Rayleigh [LSZ] ~ 7460.52%

Janis - - Starcia Leda

Wpadłem pomóc Sithom bo widziałem że sobie nie radzą Do roboty lenie się weźcie Pozdro czarnuchy i do boju Dnia 08-11-2020 21:55:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Janis ________________________________________________ Pancernik 36.147 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Rayleigh [LSZ] ________________________________________________ Mały transporter 41.850 Duży transporter 63.366 Lekki myśliwiec 7.380 Ciężki myśliwiec 2.603 Krążownik 208 Okręt w…

• Tygrys z jeżem na plecach podbijają galaktykę Oby więcej i mocniej Topcie, rośnijcie i dalej jazda

• Zdzichu zawsze mile widziany w reckach Jeszcze tego brzydkiego moona mu zdejmij Graty

• Leras jak to kiedyś Webber powiedział w S&D na moje "Uszat na prezydenta" coś w stylu że za bardzo go szanuje żeby został prezydentem dlatego zgłaszam go na Mistrza Ledy czy jak kto woli Misia Ledy A że Misie lubią chować się do nory to zgłaszam jeszcze Leike za zaangażowanie i całokształt twórczości

• Dwa razy machnie uszami i obrońca nakrywa się nogami Rośnij w siłę Uszaty przyjacielu

• Graty Panowie, % ładny, zysk jeszcze ładniejszy Raven Ty to masz nosa do tej gry, do dziś pamiętam jak mnie córka obudziła w nocy i wszedłem 15min przed Twoimi gwiazdami lecącymi na mojego moona gdzie wracała cała flota z profesjonalnego fs na zbieraj Szkoda tylko że to Angel padł a nie ktoś inny Angel szybko stawaj na nogi i ganiaj się z tymi lobuzami

• Procent ładny, zysk jeszcze lepszy, generalnie wszystko to co Tygrysy lubią najbardziej Zawsze fajnie zobaczyć ładne starcie od ulubionego gracza z ulubionego sojuszu Ty lataj tak dalej i więcej a reszta niech się uczy i bierze przykład a nie kłapją tym dziobami Czekam na wojne Super Moderator Ruda:Zmieniłam kolor czcionki na bardziej widoczna

• Bunkrom mówimy stanowcze i zdecydowane raczej nie Edek poprawi i wrzuci odpowiednie rw

• No Edek Ty to potrafisz dobić Graty dla Ciebie za to co robisz najlepiej i nie raz to pokazywales a dla Buszka szybciutko . Sithy to będą chyba musiały zaraz się na obozy podzielić bo nie będziecie mieli do kogo latać i do siebie będziecie wpadać

• No niestety to było do przewidzenia, że prędzej czy później będzie musiało do tego dojść. Jak się dwóch takich uczepi to nie może się to dobrze skończyć Na bank czekaliście aż pójdę na U bo się baliście kontry/podstawki A tak serio to gratulacje dla Was bezwzględnych zlomiarzy, szczególnie dla Tygrysa za wzorowe posługiwanie się liczydlem Dla Buszka szczere (Hidden Content)bo jak wszyscy widzą postawa godna naśladowania A Tygrys liczył na tym bo widziałem: Drewniane-liczydlo-Edukacyjne-Tygrysek-…

• Jeden skanuje i zasypia a drugi leci Graty wlotu i od razu podziękowania dla sima za oszczędzanie sury

• Rozumiem że wpadasz na stację i zrywasz się bez płacenia ale Ty nie dość że ze wszystkich dystrybutorów to jeszcze z kasy kradniesz Nic tylko pozazdrościć, graty

• Ja wszystko widziałem z pomostu, tak tym wioslem machał że aż w czoło się strzelił Jeszcze recki nie zdążyły wrócić z jednego a Ty już krzyczysz że trzeba zbierać drugiego Dwa steki na śniadanie dla głodnego Tygrysa Reszta złomu na drugie danie grubasie bo inaczej byś pękł Graty Uszaty Dla obrońcy i połamania wiosła

• Widzę sąsiadka że się nie obijasz Ale jak masz takiego nauczyciela to musi być ticket bo styl tygrysa w kosmosie jest dla zwykłych smiertelnikow nie do ogarnięcia Top na sondy żebyś mogła mnie pilnować po nocach bo taki element się tu kręci że strach się bać

• Urlop został zdjęty po namowie Buszka i Uszata St też powstało dzięki tej dwójce, Buszek wyskanował flotę pod moim nosem a Uszat udzielił wsparcia logistyczno-bojowo-śmieciarkowego Ja to w sumie tylko kulkę strąciłem Dzięki Panowie za współpracę, jak zwykle z wami to była czysta przyjemność Dodatkowe specjalne dedykacje dla Lopeza, może przekona Cię to do zdjęcia urlopu Dnia 26-06-2020 09:03:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Janis [ZRE] __________________________________________…

• Graty Uszaty Całe uni opanowała ciemna strona mocy bez wątpienia Aż strach z urlopu wrócić Cisnij dalej