Search Results

Search results 1-20 of 173.

• Spokojnie, złom jest w dobrych rękach A jakby Niki się obudził wcześniej, pewnie już by ten czas nastał Czekamy na kolejne ataki! Szczątków zebranych przez Kradziej(ów): 240.276.400 Metalu i 144.723.600 Kryształu Pozdrawiam, Piwek

• Quote from Frutek24: “ Następnym razem podstawimy i będzie gniot. SZO. ” trzymam za słowo

• Taka drobnica ledwo w progu, surka wyrównuje braki % Licho nie śpi. Pozdrawiam nieugięte [A W]. Jest moc Dnia 23-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Pathfinder 7.000 _________________________________________ Obrońca GramTylkoNaAnty ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Duży transporter 14.178 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 2 Okręt wojenny 3 Statek koloni…

• Koledze życzę odbudowy, ładnie napisał, pogratulował, wyjaśnił. Ogólnie niby nic, ale w dzisiejszych czasach takie nic to jednak coś. Widać sobotni szał i za duża ilość moonów sprawił, że ktoś o jednym moonie zapomniał. Dobrze, że ten blisko mnie i z surką Pozdrawiam znajomków i nie znajomków Dnia 23-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Pancernik 15.000 Pathfinder 10.000 ________________________________…

• Dzięki @khz za cynk. Licho nie śpi. Pozdrowienia dla znajomków i tak wyjątkowo @kruchy1916 Dnia 22-02-2020 03:44:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Pancernik 22.100 Pathfinder 2.000 _________________________________________ Obrońca NicNieMa [DCTCH] ________________________________________________ Mały transporter 150 Duży transporter 5.500 Lekki myśliwiec 6.000 Ciężki myśliwiec 300 Krążownik 1.000 Okręt wojenny 200…

• Nic wielkiego, jeden oddał drugiemu Pozdrawiam śpiochy Gumisie i Obojętnych Dnia 16-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Okręt wojenny 24.500 Pancernik 12.000 _________________________________________ Obrońca Oddamxd [NEM] ________________________________________________ Mały transporter 30.586 Duży transporter 1.238 Lekki myśliwiec 250 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 3.227 Okręt wojenny 2.230 Statek kolon…

• Gratki Adaś, już wiem na co 500+ przeznaczyłeś:) Przetapiaj na flotkę, dobrą flotkę Pozdrawiam, Piwek

• Nowa lotka się spłaca Pozdrowienia dla Urlopowiczów Gumisiów, nowej Totalnie Obojętnej zmiany oraz wszystkich którzy chcą być pozdrowieni. Aaaaaaaaa... i wszystkich spejsono-podobnych. Dnia 11-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [T O] ________________________________________________ Okręt wojenny 25.000 Pancernik 12.500 Reaper 18.000 _________________________________________ Obrońca SUPER LAMA ________________________________________________ Mały transport…

• Quote from SPEJSON: “Chyba za wystawienie złomu A Piwek nie pochwali się swoim "starciem" ? Ładnie pompujecie to konto, super przyrosty, gratulację ” Spokojnie spokojnie, pochwali pochwali. Niektórzy mają życie i obowiązki poza graniem w OGame, np pracę, dzięki której można kupić te wszystkie pushkonta i tone anty, żeby to przeklikać A Khz gratuluje i dzięki za pomoc. Pozdrawiam, Piwek

• starcie jak starcie, flota jak flota. dobrze, że lata ktoś więcej niż knot i kruchy pozdro

• Quote from khz: “Z dokiem i 40k rec odbudowa powinna pójść w miarę sprawnie Quote from Were Wolf: “Gratulacje top 1 push bo kto normalny lata na atak reckami i kolonizatorem. Oj posypią się bany ” Nie wiem, czemu kolonizator miałby się nie nadawać do robienia synchronizacji, co to za dyskryminacja A jeżeli chodzi o recki, powiedzmy, że przed starciem byłem bandytą z całkiem niezłym eko i woziłem wydobycie z ponad 2 tygodni (a deuteru nawet dłużej...) ” Są tacy, co nie wiedzą co to klikanie pzta …

• Franc lamo! Dobrze że trafiło do Derpa bo będzie latwo z lamki zebrać spowrotem Każdy inny, nawet buleon to już problem. Nie odbudowuj się, zmarnujesz surkę Hellmoda tylko xD po prostu bądź franco! Piwek

• Ja również dziękuję za wspólną zabawę i fajne towarzystwo Knot, SzO! 40k rec 50/50 met/kryształ to nie jest mało. jak coś, pomożemy w odbudowie! Pozdrawiam, Piwek

• Pozdrawiam Gumisie, disco, @kruchy1916 i hater'ów Romuś, jako że odświeżył zaraz po starciu podebrał prawie 3k rec. Podobno będzie grał inną grę. Mam nadzieję, że seans udany. Powodzenia! Dnia 09-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [Gumisie] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Okręt wojenny 19.000 Pancernik 6.300 _________________________________________ Obrońca RomanoV [EPB] ________________________________________________ Ma…

• Pozdrawiam Gumisie Dnia 07-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [Gumisie] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Okręt wojenny 11.724 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Carlos [NOLIMIT] ________________________________________________ Mały transporter 87 Duży transporter 1.811 Lekki myśliwiec 1.499 Ciężki myśliwiec 43 Krążownik 1.554 Okręt wojenny 148 Recykler 828 Sonda szpiegowska 2.366 Satelita…

• Taka tam drobnica do kolekcji. Pozdrawiamy Gumisie, te śpiące też Dnia 07-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor OddamKunto [Gumisie] ________________________________________________ Krążownik 64.140 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca Punisher ________________________________________________ Mały transporter 2.603 Duży transporter 3.418 Lekki myśliwiec 1.422 Ciężki myśliwiec 307 Krążownik 80 Okręt wojenny 54 Sonda szpiegowska 24 Bombow…

• Witam, Samego starcia gratuluje, chyba jestem 2 osobą zaraz po francu, którą ten hipokryta w reckach cieszy Quote from Hellmondo: “Poza samą satysfakcją z trafienia jednego z najlepszych lotników wrażego sojuszu zysk pozostawia sporo do życzenia ” Chociaż z tą kurtuazją przesadziłeś... rozumiem brak przecinka celowy. Skoro Paweł jest niekwestionowany nr 1, to siłą rzeczy trampek jest 2 (jeden z najlepszych) bo innych lotników tam nie ma noob.gif EDIT: trampka nikt nie nauczył FSów, jedyny jaki z…

• Krążownik 99.276 Zacnie milordzie Gratuluje i przetapiaj mądrze. Licho nie śpi Pozdrawiam

• Ktoś zapomniał o fsie? zdjęli mu moona? czy % na osobie z przeciwnej drużyny Seek'a są liczone podwójnie? Powinny ! Gratuluję Pozdrawiam, Piwek

• Quote from pavciosz: “ Skoro i tak wszyscy wiedzą w jaki sposób doszło do starcia i jak było ono uczciwe to chyba lepiej się nic nie odzywać ” Widzisz drogi Pawle, ja nie wiem. Dostałem kilka szczegółów na pw. trochę przez sms. Szczerze to mnie to średnio interesuje, bo od dawna tam nie gram. Zdjąłem u chwilowo na zrobienie top1 acs, odesłałem co miałem jedynemu który twierdził, że będzie odbudowa i zapiąłem u znowu. Jakby Ci się kartki w kalendarzu nie posklejały i nie zdjąłbyś moona przed upda…