Search Results

Search results 1-20 of 364.

• Wersja 7.x - dyskusja

wampek - - Porozmawiajmy o OGame

Przecież aktualnie również wyładowują się automatycznie po 7 dniach?

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Ciekawe, że Ruda usuwa moje posty a zostawia buleona który nie wniósł nic konkretnego do tematu... tak czy siak nie potrafił mi on odpowiedzieć na moje pytanie, więc sam sobie na nie odpowiem... wszystkie obecne przeglądarki korzystają z mechanizmów typu cache oraz często i gęsto z optymalizacji połączenia, które (według definicji buleona) blokują treści GF poprzez nie pobieranie za każdym razem grafik, lub nie pobierając ich wcale.... tak samo działają programy typu adblock) Wniosek więc prosty…

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Quote from Bearded: “A ty jesteś jak ryba rozdymka. Tyle puszenia się, a i tak na końcu lekki piard. ” Przynajmniej nie muszę wspominać o konstytucji by zwrócić na siebie uwagę.

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Quote from buleon: “Że się wypowiedziały, to jedno, w jakich sprawach, to drugie. Poza tym ani w Niemczech, ani w Polsce sądy nie stanowią prawa. ” Aaaa... a to w takim razie na jakiej podstawie się wypowiedziały jak nie na bazie obowiązującego prawa? Quote from buleon: “Och, jej, ależ to było kąśliwe A bystre, że hej! ” Wiem, ale nadal oczekuje odpowiedzi... innej niż to że GF ma jakieś tam prawo, bo w twoich postach widzę jedynie złośliwość. Quote from buleon: “"Należy tu również zaliczyć funk…

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Poza tym wytłumacz mi jedno. Rozumiem, że Ty może i odczuwasz jakiegoś typu fetysz w stosunku do tego typu reklam i każdorazowe zamykanie takowego okienka sprawia Ci przyjemność. A w jakim celu starasz się zmusić do tego innych? Jeśli tak bardzo w Twojej opinii GF cierpi poprzez adblocka to może wylogowuj się i loguj po kilkanaście razy do konta i nadrabiaj w ten sposób powstałe w skutek zbrodniczej działalności innych graczy straty?

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Quote from buleon: “"Ponadto użytkownikowi zabrania się wywoływania gry online za pomocą programów innych niż przeglądarka internetowa lub udostępnione mu oprogramowanie serwera." ” Adblock działa w przeglądarce... nie jest osobnym oprogramowaniem. Widzę, że nie zrozumiałeś idei, która towarzyszyła mojej wypowiedzi. Quote from buleon: “Z kolei ja nie miałem na myśli modyfikacji treści wytworzonej przez GameForge, a jej fragmentaryczne blokowanie. ” Jak już pisałem dziełem gf jest kod, a nie repr…

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Operator nie może zabraniać Ci wszystkiego co przyjdzie mu do głowy... musi mieć to ugruntowanie prawne. Przykład... odsetki karne. Umowa nie może nakładać na Ciebie większej kary niż jest to określone w ustawie. I nie... operator nie może zabronić użytkownikowi ściszania telewizora. A co do adblocka to w tej sprawie wypowiedziały się już sądy (w tym niemieckie), więc ta dyskusja na tym polu jest całkowicie jałowa.

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Quote from buleon: “Tabela Kar jest ukryta, więc nie ma przepisów karnych z wysokością kary. A blokery to zwykłe skrypty, które są wymienione w OWK. Punkt 4.2 (...) Użytkownik nie ma prawa blokować, zmieniać nazwy lub modyfikować treści wytworzonych przez ‪Gameforge (...) ” Interpretacja pozbawiona sensu z prostego powodu... gf wytworzył kod strony, a nie jego wizualną interpretacje za którą to odpowiada przeglądarka. Adblock nie zmienia kodu strony... wpływa na prace algorytmu generującego wido…

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

@buleon regulamin nie może zawierać elementów niezgodnych z prawem... w takiej sytuacji byłyby one po prostu nieważne. Operator kablówki też nie może zabronić Tobie ściszania telewizora... choćby nawet powtórzył to tysiąc razy w regulaminie.

• Reklama

wampek - - Błędy w grze

Według sądów korzystanie z adblocka jest równoważne z wyciszeniem reklamy w telewizorze...

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Void: “Więc testy wróciły? ” Wróciły? Chyba zaczęły...

• Skojarzenia v. 0.3

wampek - - Spam

pusher

• Skojarzenia v. 0.3

wampek - - Spam

socjal

• Prędkość badań x14!

wampek - - DiD Quantum

Prędkość badań zwiększają w celu obniżenia napięcia po ostatnich wpadkach... taki prezent dla graczy.

• Prędkość badań x14!

wampek - - DiD Quantum

Quote from Revenine: “Żeby jeszcze koszty astro zbili powyżej 20lvlu bo są chore ” Pośrednio to zrobili... dodając pełzacze oraz odkrywcę

• Prędkość badań x14!

wampek - - DiD Quantum

Quote from Apofis: “Quote from wampek: “Więcej planet do ogarnięcia ;/ ” Co mają planety do szybkości badań? raczej nie ” Ilość planet zależy od astro, a główną wadą tego badania jest czas jego wynajdywania

• Prędkość badań x14!

wampek - - DiD Quantum

Quote from Apofis: “Są plusy i minusy takiej szybkości. ” Więcej planet do ogarnięcia ;/

• Złe czasy falangi

wampek - - Błędy w grze

Chyba poziom teleportera?

• Rynek - dyskusje

Quote from dexPL: “plus obecnie części (wszystkich?) z tych danych już nie ma. ” Jakby mieli trochę oleju w głowie, to świadomi ówczesnego bałaganu by te dane po prostu zabezpieczyli... no ale mam wątpliwości, czy dla nich ta sytuacja była tak samo wyjątkowa jak dla graczy. Poza za tym nawet jeśli logi zostały zarchiwizowane to nie wiadomo, czy mają czym na danych w takiej postaci operować.

• Pytanie o ekspedycje

wampek - - Zadawanie pytań

Quote from dexPL: “Klasa inna niż odkrywca - nie wysyłasz expów (chyba że jest promo x9 anty / przedmioty) - ew wysyłasz tylko na noc, aby znaleźć dwa przedmioty dziennie - wtedy opcja cywilna wolniejsza - czyli 1 sonda + 1 pionier + dt do pojemności 110kk + 1 bombowiec / reaper ” Klasa inna niż odkrywca raczej nie ma szans wypełnić dt do 110kk... wysyła się się standardowo 417dt