Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Prędkość badań x14!

Art - - DiD Quantum

Zobaczymy, ankiety trwają w wielu krajach. Osobiście obstawiam marzec.

• Cały czas zastanawiamy się jak podejść do tematu spamu. Da się zauważyć, że jest on wykorzystywany przez obie strony, przez agresorów w celu utrudnienia zbierania złomu, ukrywaniu swoich głównych działań, czy przez obrońców lub też popleczników, którzy próbują ochronić atakowanego przed zezłomowaniem. Postaramy się ograniczyć chyba tylko skrajne przypadki, do których należy np długotrwały lot pojedynczymi statkami. Ale jak długi? 24h? Czy lot 23h 30 min już będzie dozwolony? Spam falangi - dla j…

• Szanowni Gracze, Zapraszamy do obejrzenia filmu, gdzie Zespół OGame odpowiada na zadane przez Was już jakiś czas temu pytania. Miłego oglądania! youtube.com/watch?v=WSAKwFanlLQ

• Problemem jest wciąż uznaniowość, na którą się uskarżacie i punkt widzenia na sprawę przez agresora/obrońcę. Dla jednego jest to 'działanie taktyczne' - robisz coś, aby zaciemnić przegląd sytuacji Dla drugiego, 'działanie na szkodę' - w końcu nie widać, co dokładnie leci, podgląd trzeba lustrować co chwilę bo nie wiadomo ile tego leci... Mimo podania wielu przypadków, sporo z nich wciąż zależy od uznaniowości, czyli postawieniu się przez Support po którejś ze stron. A to praktycznie mamy teraz. …

• Chyba się nie zrozumieliśmy, potrzebuję więcej rozsądnych argumentów do tego, aby móc w ogóle ROZPOCZĄĆ dyskusję na ten temat. Pamiętajcie, że PL nie dyktuje zmian w grze.

• Quote from Leonidas: “Czyli w dalszym ciągu pojawia się ten błąd. Którego jak się domyślam naprawa to kilka chwil @Art gdyby tylko ktoś to zgłosił i pytał codziennie co z tym zrobią. ” Nie wiem czemu mnie wołasz w RW. Od tego jest dział zgłoszeń błędów Problem z dokiem dla floty startującej z księżyca zostanie wkrótce naprawiony (jeśli o to chodzi).

• Jedynym argumentem jak tu zauważyłem, to 'dej mi PW od 1% strat bo się nie opyla latać' To wg mojej skromnej oceny za mała siła przebicia. Ale przy okazji zapytam jak to wygląda w innych krajach. Tak jak zostało tu wspomniane, jakiś próg trzeba było przyjąć. A że komuś nie wsmak, że generał nie trzepie kokosów jak Odkrywca, to za mało na zmiany :p

• To może zacznijmy inaczej, nie gram aktywnie dlatego jestem ciekawy czy Wam uda się stworzyć listę akcji, które wg Was są irytujące i powinny być zabronione. Uważam, że w takich sytuacjach z mojej perspektywy arbitralne zakazywanie czegoś, co wykorzystuje cała społeczność będzie mijać się z celem. Rozumiem, że wygląda to na akcję w stylu "niech ktoś", ale tutaj ewidentnie potrzebne mi jest Wasza opinia do takiej 'listy' i podoba mi się dopisek przedstawiony przez dexa - "lista obejmuje następują…

• Wersja 7.1.1 rc4

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, dziś na nasze serwery trafi mała poprawka usuwająca błąd, który swoim działaniem obejmował floty, które były w ruchu ponad tydzień. Aktualizacja trafi na serwery około godziny 14:00.

• Handlarz w ekspedycji

Art - - DiD Leda

Quote from arts: “Czy jest możliwość żeby gracze Ledy otrzymali ankiete w grze dotyczącą umożliwienie trafienia handlarza w ekspedycji?? Tylko na ekspie. ” Na tę chwilę nie ma takiej opcji. Możemy mieć nadzieję, że kiedyś się pojawi

• Błąd zmiennej językowej został skorygowany. Quote from justvroum: “Prośba o ponowne wysłanie maila do aktywacji konta również nie działa, przenosi na stronę gameforge gdzie nie ma odpowiedniego odnośnika do ponownego wysłania maila z potwierdzeniem rejestracji, a stary link natomiast przestaje być ważny po kilku dniach. A forum już tak ma od dłuższego czasu ” Możesz pokazać gdzie dokładnie klikasz? Mi bez problemu udało się ponownie wysłać kod aktywacyjny na maila: board.pl.ogame.gameforge.com/i…

• Zgadza się, jednak w obliczu ostatnich zmian (z wprowadzeniem bonusu kryształu na planetach 1-3), handlarz nie będzie na razie oferowany.

• Quote from psycho: “Quote from Art: “Quote from LA PUTIN LABAMBA: “@Art czy bedzie handlarz na nowym uni ? ” Ma nie być ale się upewnię ” Duzo graczy twierdzi ze by zagralo, gdyby handlarz jednak byl. W tym i ja. Dlaczego tego nie bylo w ankiecie skoro mialo to byc konfigurowalne per universum? ” Nie kojarzę, aby opcja handlarza miała być opcją pod głosowanie. Upewniłem się i na chwilę obecną handlarza nie będzie na nowych Uni. Może za jakiś czas będzie on możliwy? Tego niestety nie wiem.

• Quote from LA PUTIN LABAMBA: “@Art czy bedzie handlarz na nowym uni ? ” Ma nie być ale się upewnię

• Wersja 7.1.1 rc3

Art - - Nowości

Na podstawie zebranych opinii, wartości bonusu zostaną zmodyfikowane następująco: - Poz.1 +30% - Poz. 2 +22,5% - Poz. 3 +15%

• Rynek - dyskusje

Art - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Mirmir: “A marża u zbieracza nadal taka sama jak u odkrywcy. Zlikwidujcie wpis w klasie zbieracz:-niższe opłaty rynkowe nie ma on racji bytu ,bo to po prostu nieprawda. ” Zgłoś błąd w odpowiednim dziale. Wiem jednak, że jeśli odnosisz się do wyświetlanych kwot w dymku, to tylko błędne wyświetlenie, prowizja jest obliczana poprawnie po przeprowadzeniu transakcji.

• Wersja 7.x - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from KrzysDRJ: “Czy to oznacza wyłączenie handlarza na starych uni? @Art ” Handlarz nie zostanie usunięty. To zdanie raczej dotyczy nowych Universów

• Wersja 7.1.1 rc3

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, już w poniedziałek, 27 stycznia przeprowadzimy aktualizację gry do nowej wersji. O godzinie 10:00 aktualizacja zostanie przeprowadzona na OGame UK o 10:00. Pozostałe kraje, w tym Polska otrzyma aktualizację ok. godziny 13:00 Lista zmian - [Nowość] Bonus do produkcji kryształu dla planet na pozycjach 1/2/3 w układzie galaktyki - Poz.1 +15% - Poz. 2 +10% - Poz. 3 +7,5% Zamysłem tej nowości jest wsparcie niedoboru kryształu na serwerach po wyłączeniu handlarza Chcemy poznać Waszą o…

• Może warto pokazać na przykładzie? Rzuć RW gdzie PW nie powstało i przeliczymy tylko zawołaj.

• Wersja 7.1

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, w celu zachowania chronologii wersji informujemy, że wczoraj ok godziny 17:00 miał miejsce hotfix, który został oznaczony wersją 7.1.0-rc23, który: - usuwał błąd powodujący, że niektóre handle dokonywane na rynku kończyły się otrzymywaniem niepoprawnych ilości surowców w zamian. Przepraszamy za wczorajszy brak informacji.