Search Results

Search results 1-20 of 145.

• nie potrafię z technicznego punktu stworzyć takiej alternatywy ale wiem dlaczego dzisiejsza gra jest tak nieatrakcyjna a ludzie którzy podobno mają wpływ na ta grę nie wiedzą dlaczego ona taka jest a nawet więcej nie wiedzą w ogóle czym jest ta gra i jakich graczy ona powinna przyciągać

• jak widać Europa upada tragiczne jest to że Ci ludzie nie wiedzą nawet dlaczego robią coś źle gra kiedyś stworzona idealnie straciła już prawie wszystko z tego co miała i ta garstką userów nadal tu jest bowiem nie ma alternatywy

• Jak wyłączyć tooltipy?

sta111siu - - Zadawanie pytań

oj ciap to prawie podobne rozwiązanie jak odcięcie prawej strony monitora ja się nie znam na tym ale problem jest nie w samym pojawianiu się ale w tym że to nie znika gdy zejdzie się kursorem z danej planety

• Wersja 7.x - dyskusja

sta111siu - - Porozmawiajmy o OGame

hehe wolny rynek i wolnoamerykanka w sumie tak powinno być w końcu człowiek taki jest o ile się go nie wychowa na innego ...

• Wersja 7.x - dyskusja

ciap z dwa poziomy el fuzyjnej powinny wystarczyć na te crawlery czy jak im tam

• Wersja 7.x - dyskusja

ja nie inwestuję tak bardzo pieniędzy na ogame więc nie przenoszę planet - choć mam konta które mają sporo darmowych przenosin - ja kolonizują się najczęściej na pozycji 11 i tam szybko licząc opłacalne jest budowanie fuzyjnej a że ostatnio to gram już prawie tylko eko więc wiem jak to jest z budową bunkrów które buduje tylko dla osłony surowców bowiem nie trzymam żadnych dtków na planetach a te nowe statki zastąpią tylko obecne satki które powoli będą znikać z moich ekowych kont

• Wersja 7.x - dyskusja

co do fuzyjnej to też nie byłem przekonany ale całkiem neidawno przekonali mnie sojusznicy na Europie i opłaca się tak grać co zresztą widać na uniach wśród graczy ekowych przenoszących planety na poz15

• Bany

sta111siu - - DiD Quantum

aleś poinformowany Starrk a wiesz może czy jest coś takiego jak likwidacja po czasie przewinień na koncie - po kilku latach - takie kasowanie złej historii ...

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from wampek: “Quote from Elkanen: “Posty znowu szybciej kasowane niz napisane. Zatem pytanie ogolne, W TEMACIE. Myslicie, ze nadchodzace zmiany wplyna na gre pozytywnie czy negatywnie? ” Raczej pozytywnie... większe eko to więcej surowców, więcej surowców to możliwość postawienia szybciej kolejnego budynku. Zawsze fajniej się logować z myślą, że można zrobić na koncie coś więcej niż tylko przeprowadzić kolejną zsyłkę surowców, lub przefarmić te same planety ” większe eko to trwały zwrot w …

• Wersja 7.x - dyskusja

schemat skracania badań jest niewspółmierny wobec kopalni tu nanity dają 50% skrócenie a tu dodanie jednego laboratorium daje 0,5 % skrócenia

• Wersja 7.x - dyskusja

jeśli dla kogoś ważne są staty to już dziś górnik ma najlepiej i to z innych względów niż te % wydobycia

• Jeden statek na 10%

stosunki międzyludzkie reguluje kultura i wychowanie a nie prawo owszem są czasem takie sprawy gdzie musi wejść prawo ale większość przypadków to kwestia kultury i tych przypadków prawo nie da rady dobrze uregulować i tak w życiu i tak samo w ogame

• a to się mieszczą

• owszem z tego co patrzę to ten przelicznik jest obecnie niedozwolony choć szczerze nie wiem jakie teraz są widełki

• to matematyka niższych klas z podstawówki taka zwykła proporcja 1,5kkk - x 2,8 - 1,8 1,5 kkk mnożysz przez 1,8 potem dzielisz przez 2,8 i jest wynik - / - to też oznacza znak dzielenia

• napisałeś sam przelicznik 2,8/1,8/1. rozumiem że M/K/D 1,5 kkk x 1,8 /2,8 i jest wynik

• 964 285 714 tak podaje kalkulator [285 714] i to po przecinku

• Trashsim - ogromne błędy.

zwracam honor jest jednak takie uni na polskim ogame z 30% debrisem z obrony, nie wiem jak tam w ogóle jakieś bunkry się uchowały

a co ma tu do rzeczy mechanik kiedyś pz z floty wynosił 30 % a dziś ktoś znajdzie bunkier prawie bez floty i myśli ze wyjdzie na duży plus - ech to dzisiejsze szkolnictwo

obrona na szczątki 30 % hehhe dobre - gdzie daja takie gratisy_