Search Results

Search results 1-20 of 425.

• Quote from Dobrygracz: “Dobra a który punkt regulaminu mówi że nie mogę złomować np. sojusznika/buddy ?I niestety tak nie jest, no chyba że sgo obsługujący mój ticket nie zna regulaminu ” Wszystko jest w logach. Screena sobie robic warto dla podkladki by w razie bana miec dowody na swoja obrone, ze przeciez sojusznikami juz nie byliscie wiec dlaczego masz nie atakowac? Nie masz na buddy/w soju czyli potencjalny wrog.

• [usunięto prowokacje/kasai] Co do zlomowania bylego sojusznika to mozesz chyba od razu jak tylko wyskoczysz z soja Ty albo on. Zachowaj sobie tylko jakies info w postaci screena z dokladna data kiedy to juz nie byliscie sojusznikami. Bo liczy sie moment startu floty jesli dobrze kojarze.

• Quote from Starrk: “Oj truck, ja to lubię te twoje pitu pitu bez pokrycia. Aż nawet pokusiłem się o sprawdzenie: ta fraza 200kk "nagłego" przyrostu to nasz na myśli okres od 2giego sierpnia, czyli de facto 208 dni No. "Nagle". Powiedziałbym nawet, że rychło Fajnie się zawsze ciebie czyta, prawie jak jakiegoś papilota albo innego pudelka ” Pieknie sie tlumaczysz. A stado GS (juz 30k) jak latalo tylko i wylacznie na fs-y tak nadal lata. Jakim to trzeba byc chojrakiem na uni by miec takie stado i n…

• Quote from Starrk: “Z moją skromną flotą to jednak eko wciąż stanowi główny dochód ” Oczywiscie 200 baniek naglego przyrostu w statach wzielo sie z czapki wsadz sobie te opowiadania miedzy bajki o mchu i paproci

• Quote from Starrk: “A ja mam średnio 232,8 pól razem z terraformerami i nie narzekam ” Bo latasz na ekspedycje w klasie odkrywcy, kosisz miliardy i eko jest dla Ciebie skromnym dodatkiem

• Quote from Muniek: “Mój maks 326 pól bez terra na quantum. 330 nie widzialem na oczy. Wstawiłbym screen ale nie umiem bo chyba tylko link sie da tu na forum ? ” Zainstaluj sobie wtyczke imgur do przegladarki. Nie musisz zakladac konta. Potem klikasz prawym przyciskiem myszki>capture area i zaznaczasz pole jakie chcesz podlinkowac. Kopiujesz link strony, ktora wyskoczy i tyle w temacie.

• Quote from UKM-2: “Lv20BzG 317 już mam ale to piwo wygram... og-pola.png ” Na Twoim miejscu bym juz zostawil ta planete. Eko na tym zrobisz potezne warte kilku skrzynek browara. Ale w sumie widac, ze juz rozbudowa ruszyla

• Quote from Muniek: “Przy czym jak ktos pokaze screen z planetą 330 pól na uni z +25 pól serwerowo to stawiam bronxa ” 3-4zl za screena?

• Prędkość badań x14!

Elkanen - - DiD Quantum

imgur.com/W7R4Qpx @cu8e dobitny przyklad na to, ze jest garstka graczy, ktorzy bez zyskow z ekspedycji byli by zadnymi graczami. Nakosili sury az milo i powstal problem gdzie ta sure schowac bo juz jest az za duzo by bezpiecznie pochowac na wszelkich multikontach. Wiec co w takim przypadku? Trzeba uruchomic znajomosci z operatorami puscic ankiete o zwiekszeniu predkosci badan bo to chyba jedyny z mozliwych sposobow by szybko przeklikac nagromadzona sure i zbierac kolejne setki miliardow a przeci…

• Prędkość badań x14!

Elkanen - - DiD Quantum

Quote from cu8e: “w końcu jak Elkanen wspomniał będzie można surowce lokować w badania i nie czekać bóg wie ile czy skracać za anty choć do tego momentu i tak się dojdzie to w tym przypadku x14 później niż prędzej ” Wierz mi lub nie ale dojsc w badaniach z predkoscia x14 do badan porownywalnych czasowo z badaniami z x7 to mozna wiele sury przetopic a zauwaz, ze jakos bez wiekszego apelu na forum czy gdziekolwiek dali nagle w grze ankiete na temat podniesienia predkosci badan na all uni przypadek…

• Prędkość badań x14!

Elkanen - - DiD Quantum

Quote from wampek: “Quote from Revenine: “Żeby jeszcze koszty astro zbili powyżej 20lvlu bo są chore ” Pośrednio to zrobili... dodając pełzacze oraz odkrywcę ” Cos w tym moze byc. Nazbierali sury z ekspedycji dzieki odkrywcy wiec trzeba to gdzies szybko ulokowac. A najlepiej w badania czy w eko bo we flote top raczej bez sensu kiedy mozna ja stracic.

• Prędkość badań x14!

Elkanen - - DiD Quantum

Quote from Apofis: “Są plusy i minusy takiej szybkości. ” Dla mnie wiecej plusow jak minusow mniej anty strace i wiecej badan przeklikam z tych uzbieranych dopalaczy

• Prędkość badań x14!

Elkanen - - DiD Quantum

Oplacilo sie zbierac dopalacze imgur.com/RlG0nJ8 imgur.com/mVvoxFY

• Prędkość badań x14!

Elkanen - - DiD Quantum

Jak najbardziej "za"

• Pytanie o ekspedycje

Elkanen - - Zadawanie pytań

Quote from roermond: “Do walki z piratami potrzeba ogromnych ilości lmow. Mało kogo stać na taka GRĘ. ” 10kk lm to standard na takim uni jak Libra

• Pytanie o ekspedycje

Zysk z ekspow mozna wyciagnac, jesli ma sie po kilka milionow lm-ow we flocie. Zobaczcie sobie dla przykladu na stronce mmo, jakie przyrosty w ostanim czasie zrobila obecna topka Libry. Wiele sie wyjasni co niektorym

• Pytanie o ekspedycje

@dexPL sciagnalem dzis 100kk z idlakow a polecialem tylko dwa razy po 20 pare slotow w niedziele wyciagnalem niemal 300kk kiedy mialem wiecej czasu pofarmic

• Pytanie o ekspedycje

Quote from dexPL: “Średni event, metal, wczoraj : 51.450 000 metalu uni eko 7 ” No to szalenstwo wybralem klase zbieracza i 45kk mety potrafie zebrac z rana z idlakow, bez obawy, ze cos strace takie to plusy i minusy odkrywcy. Oczywiscie widac po statach, kto w czasie od aktualizacji gry do 7.0 nabil spokojnie po 200-300 baniek w punktach na konto ale o tym sie nie mowi glosno. A ile to sury pochowane na multi?

• "Rekordow" uni Libra ciag dalszy

Elkanen - - DiD Libra

Mamy kolejnego rekordziste brawo dla uzytkownika konta top 2000 postraszony farmingiem postanowil wydac sos i zapiac urlop imgur.com/GpzNzCW

• Pytanie o ekspedycje

Quote from bartek00000: “Raczej eko bo z czasem różnie bywa ” Ja zrobilem to tak, oczywiscie przy zalozeniu, ze stac Cie na antymaterie. Szukasz duzej planety na pozycjach 7-9. Dzieki klasie odkrywcy masz najlatwiej znalezc cos sensownego, bez klasy odkrywcy podobnie z szukaniem ale juz nie masz bonusu do ilosci pol. Jak juz znajdziesz duza planete wtedy pierwsze co to budujesz nanity w miare na tyle by szybko ogarnac terraformer na dosc wysoki poziom i pozniej, po latach gry miec ten element gr…