Search Results

Search results 1-20 of 110.

• Ooo passa trwa i SITHy cały czas w STekach gz dafi, zaliczamy Agresorowi gratulacje, chociaż chyba nie było ani trudno ani niebezpiecznie

• Oho passa trwa jak widzę, kolejny przykryty uszami xd kup dex i będzie akurat na 1000 pancow, co by ładniej na ścianie wyglądało xd

• Ten co pozazdrościł wlotów w ciągu dnia i zakończył solidnym p... Graty rav!

• Oho, kolejny nakryty uszami xD widzę, że ciemna strona mocy przejęła na wczoraj panowanie na uni xD gz k, przetapiaj pod tę ścianę na którą czekamy

• no to nie był najgorszy dzień w naszym wykonaniu, chociaż zaczął się zniechęcająco ehh gdyby jeszcze to pierwsze siadło, no ale co się odwlecze... wiadomo gz, buduj buduj, żeby ściany były mocne i nie mówię tu o nowym depo

• Siema, ST solo nr 6 Zabawa z córką odwróciła uwagę od dużej wracającej ekspedycji na fali, więc jakoś ze 40kk zysku przeszło koło nosa, ale dzięki temu miałem całą flo do dyspozycji gdy rutynowo spojrzałem na aktywność poniższego obrońcy. Tam 18 min, więc szybki telep i lot. W trakcie zauważyłem że skończył już 17 astro więc brakowało mi 1 planetki, ale jak widać to tylko chwila niepotrzebnego stresu. Tyle co na niego przepaliłem, dwa razy tylko lekko go rysując, to nawet nie liczyłem, ale tutaj…

• Liczyłem, że to podpucha, recków puściłem 3x więcej żeby Cię zbierać a tu lipa tym razem liczydło zadziałało gz K

• siedzi taki cichociemny, nawet się w trakcie gadki nie pochwali że leci dobić tego co mu namiary wczoraj dałem tylko cyk, link do boarda... kolega... no nic graty, szkoda że Ci to wszystko bezpiecznie wróciło ale co się odwlecze...budowa trwa więc czekamy

• (Hidden Content)Siema, ST solo nr 5 Szybki lot na pobliski bunkier, złapany na minutkach. Start nawet bez liczenia, bo liczyłem rano, a teraz nie było czasu. Koledze została flota ekspedycyjna więc SzO będzie łatwiejsze. Pozdro dla SITHów, największej bandy....... na uni Dnia 12-02-2020 18:07:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mareczekz20 [SITH] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 150.017 Okręt wojenny 4.386 Pancernik 7.821 Ciężki myśliwiec 5.369 Krąż…

• No niezły sojuszowy wlot, aż dziw, że się udało skoro, jak mówicie, tak długo stało. Ecc0 w formie ostatnio, widać, że złom czasami daje dużo motywacj graty

• Quote from uszata: “ ... lata świetlne poza moją jurysdykcją... ” Ja w życiu takiego skomplikowanego zdania od Ciebie nie słyszałem, śluz wzruszenia mnie zalał, bo prędzej bym się spodziewał tego po naszym hrvatska boy xd Gz k

• your motto: sisaj and destroy! nice hrvatska gejoo xd obrońcy SzO xd

• Elegancko, to był dobry dzień dla nas, a żebyś też coś zrozumiał z tego wpisu : sisaj!

• Siema, ST solo nr 4. Od rana kilkanaście kk dexu przepalone, bo flo bez akt się magicznie zaświecały zaraz po starcie, więc tutaj poleciałem jak jeszcze gwiazdka na koloni się świeciła i pykło, obrońca odświeżył 5 min za późno i zdążył skubnąć niecałe 100 reców. Pozdro dla SITHów, na czele z naszą moonówką/paliwówką/szefem. Obrońcy SzO. Dnia 06-02-2020 12:35:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mareczekz20 [SITH] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.280 …

• Łoho nakrył go uszami... Dobrze, że nie pisałeś wcześniej żeby mu inne moony przyfarmić, bo jak widziałeś ledwo ruszyłem i od razu zalogował xD graty,muszę przyznać że nasz sojusz jest dziwny, szefem jest moonowka/paliwowka xD

• Quote from ..Raven..: “chetnie sie z Toba gdzies przelece ^^ ” Ja też tak do żony mówię, ale już po grze wstępnej A żeby pozostać w temacie, graty, trzeba mieć oko na agresorkę

• Zmiana zużycia paliwa ?

mareczekz20 - - DiD Leda

Mieszane uczucia, patrząc egoistycznie to super pomysł, wyjątkowo sam poszedłem we flotę, więc bym się cieszył. Jednak z drugiej strony to uważam, że to nie do końca fair, ktoś szedł od początku w wydobycie, wiedząc, że przy tych parametrach będzie super popyt, a teraz mu to zepsują. Cytując klasyk ja bym się wku... Zdenerwował Dajcie ankietę, to rzeczywiście rozstrzygnie jak chce większość.

• Ja tu od dwóch tygodni krzyczę że ktoś sobie pushówki szykuje, a tu się okazuje, że to koledzy po cichu xD a tak serio, to graty, zawsze cieszy jakoś bardziej, z jednej strony zarobisz a do tego ukrócisz komuś zakres oszustw jak można sobie tak ego poprawiać i wydłużać sami wiecie co...

• O Ty k... 300kk zrobione na takiej lamie co myślała, że na peryferiach będzie bezpieczna i nie zauważyła nowo zbudowanej twierdzy w okolicy graty, już się cieszę na myśl, jaki z Ciebie będzie procent xd

• No goście irytujący, dobrze, że trafiłeś to zanim ktoś się spushował, bo nie mam wątpliwości, że to po to te konta istnieją... Graty!