Search Results

Search results 1-20 of 162.

• No jak jak wejście smoka Przepięknie gratulacje To takie zamierzone widzę. Nie ma mnie nie ma mnie a tu nagle cyk cyk jestem "Co [ciach] nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie" % piękny Szkoda ,że nie mój Moderator Neferet:Wulgaryzm

• Pit [D_B] vs. Lipton ~ 1361%

>Pit<> - - Starcia Mensa

Kolejny straciłem rachubę liczenia tego Pozdro wszystkim ! A o to moje grzechy poniżej Dnia 06-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Pancernik 6.153 _________________________________________ Obrońca Lipton ________________________________________________ Mały transporter 1.682 Lekki myśliwiec 1.028 Ciężki myśliwiec 562 Krążownik 3.791 Okręt wojenny 464 Recykler 2.303 Sonda szpiegowska 4.124 Bombowiec 6 Niszczyc…

• Witam. Szybko w skrócie. Skany jak zwykle w obrębie moich koloni. Stała flota szybki teleport odpalone recki, flota w ruch i farming zapięty i co tu więcej pierniczyć Pozdrawiam soj, znajomych i Haracza za dotrzymywanie towarzystwa kiedy inni nie mogą ! Bo ktoś musi być w końcu tym przydupasem nie ? No to do konkretów ! Dnia 06-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Okręt wojenny 21.609 Pancernik 6.178 Sonda szp…

• Złodziej i tyle Gratulacje

• Quote from tr3lik: “Graty, nie było opóźnienia? ” Nie było. Zaspał budzik nie dobudził o 15 minut... Edit. Zresztą wrzucać stejka po przewadze swojego złomu to chyba nie tak trochę

• zawsze coś lepszy rydz niż nic. Gratulacje. Od takich małych się zaczyna a kończy na %%%%% Udanych nextów

• Quote from edol: “graty paparuchu , szkoda ze nikt złomu nie zakosił ;/ Szo obrońcy ” skąd ja to znam Gratulacje! Mówiłeś ,że czasu nie masz a tu proszę Lataj dalej i nadrób trochę tych latajek ;D Powodzenia !

• Witam. Standardowe skanowanie, takie coś sobie stało teleporcik poleciał, zapiąłem szybko recki, odpaliłem a zaraz flotę. Jak widać pozytywnie wyszło ! Zapraszam do ST Dnia 05-02-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 103.865 Okręt wojenny 17.630 Pancernik 5.795 Sonda szpiegowska 6 _________________________________________ Obrońca GulashPL [RxB] ________________________________________________ Mały …

• No ładnie Drugi raz już po złomie ! Gratulacje ! Życzę kolejnych owocnych lotów Szkoda ,że kolejny nie wpadł w moje sidła a tyle razy próbowałem wyczuć ziomka ;/ No nic szkoda...

• Gratulacje ! Kolejnego mi kolegę sprzątnęliście z przed nosa ;/ Aj znajdę sobie innego Pozdrawiam.

• Graty! Tak te pance stawiać miałeś a masz mniej niż ja

• Quote from Gierus: “Gratulacje >Pit<> ... wyjaśnij tylko czemu miały służyć te 4 sondy, ... przeżyłe :)? ” Opóźniałem Bo to troszkę śmierdząca sprawa była

• Witam. Takie tam nocne latanie, skanowanie w opór już na siłę szukanie czego kolwiek od wczesnej godziny w nocy. Noi się znalazło Pozdrawiam Wszystkich obecnych jak i nie obecnych A teraz bum bum Dnia 01-02-2020 07:31:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.364 Pancernik 5.595 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca Chief Remus [EKO] _______________________________________________…

• Quote from UncleBadi: “graty, mnie to uciekal a Ciebie widac sie nie bal i zostal... taki kozak top na eko wreszcie! ” Żeby tylko Tobie

• Graty drugi raz Muszę się wpisać bo jak jak nie ja to kto Się chyba uwzięliście na ten sojusz - unhell13 :d co kolwiek to znaczy ;D:P Z tego co wiem to 8k jeszcze chyba nie przekroczone Może się doczekam wreszcie tego mojego

• Quote from lord*sith: “A płakał i narzekał, że nic nie siada. A tu cyk, allegro i siedzi Gz dziadu i do następnego złomu (na budowie) ” z kąd ja to wiem Graty edol Nie bój żaby na mensce mam taki sam ból dupy Bo sam mam taki problem Cele uciekaja i ciężko trafić a często gęsto siedzi się po pare godzin i dupa. Albo randomowe fs albo ucieka albo napiszę itd... Moderator Neferet:Cytowanie wulgarnego skrótu i połączone posty

• Quote from UncleBadi: “zlom sie dzieli zawsze sprawiedliwie-straty a pozniej zysk na pol... wiec spoko. jest jak mialo byc ” A mnie czasami głowa boli od liczenia tego w locie ACS Ten tyle ja tyle i to co zostanie na pół Masakra. Szkoda ,że chociaż złomu nie ma z obrony bo ciężko na uni bez szczątek z obrony jak floty wolne... Ale nie można mieć wszystkiego od życia... edit. I tak te floty w końcu jak psu na jeża się przydadzą. Ekowcy za dobre mają przyrosty. Bo my jak chociaż 500% dziennie nie …

• Quote from Gierus: “Brawo Pit, zysk mega! Obraońca miał ewidentne odcięcie :D, zdarza się, jemu SZO, Tobie, hmm udanego przetopu ... i czekam na RW 8kk ” Będzie tylko daj mi chwile czasu mam już na oku takiego I dzięki

• Witam. Krótki opis. Skanowanie stałych klientów, stoi flota bez akt. Teleportuje flotę, odpalam rece a następnie resztę floty. Lot 2 us 47 minutowy... Noi boom. Złom zebrany w całości przeze mnie! Pozdrawiam Wszystkich! A teraz co wszyscy lubią najbardziej ! Dnia 29-01-2020 18:11:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Krążownik 9.924 Okręt wojenny 6.867 Pancernik 5.366 Sonda szpiegowska 4 _____________________________________…

• Quote from PacSzaman: “było i nima amba fatima co zrobie pić to trzeba umieć jeszcze raz gratulacje ” Nie pij tyle i stawiaj eko tutaj ekowcy szybko rosną... Tak nawiasem sam miałem chętkę na to ale troszkę daleko, dużo dexu by poszło, mały zysk. No ale agresor ładnie prawie czysto weszło i jaki zysk z takiej floty Noi kryształ mniam Dajcie info gdzie to stoi to polecę Pozdrawiam.