Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Skojarzenia v. 0.3

Ruda - - Spam

impreza

• Poszukujemy chętnej osoby do prowadzenia topki starć SOLO & ACS na uMensa. Kandydatury przyjmujemy do 12.02. 20:00. Spośród kandydatów administracja forum wyłoni jednego prowadzącego. Co trzeba zrobić? Należy wpisać się w tym temacie z wypełnionym wzorem zgłoszenia: Nick: Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd): Częstotliwość aktualizacji: Przykład kolorystyczny rekordu: Przykład kolorystyczny rekordu jest najważniejszym podpunktem, gdyż to on przedstawia nam jak mogłyby …

• Poszukujemy chętnej osoby do prowadzenia topki starć SOLO & ACS na uLeda. Kandydatury przyjmujemy do 12.02. 20:00. Spośród kandydatów administracja forum wyłoni jednego prowadzącego. Co trzeba zrobić? Należy wpisać się w tym temacie z wypełnionym wzorem zgłoszenia: Nick: Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd): Częstotliwość aktualizacji: Przykład kolorystyczny rekordu: Przykład kolorystyczny rekordu jest najważniejszym podpunktem, gdyż to on przedstawia nam jak mogłyby w…

• Skojarzenia v. 0.3

Ruda - - Spam

kebab

• Quote from buleon: “Quote from Das140: “@Ruda, ponawiam pytanie o tą zmianę w nagrodach. ” Dołączam się do pytania. Latam bardzo niewielką flotą, ale przez całkiem spore zasieki jestem eliminowany z WŁ praktycznie na wstępie. ” Konsultowałam tą propozycję z Radą S&D i jak już wcześniej pisałam nie jest przewidziana w tej kwestii zmiana.

• Przypominam o zmianie w przeliczeniu niszczeń u Postrachu Księżyców. Nie zliczamy już ilości zniszczonych moonów, a procenty z nich uzyskane.

• Temat do wstawiania rw.

• ostatnia litera

Ruda - - Spam

metro

• Toadie

Ruda - - Członkowie Teamu

Dawno mnie nie było więc jestem: 1. Jak oceniasz rozwiązanie wątku głównego Watahy? Do końca wierzyłeś że Wityńska jest zdrajcą czy jednak dawałeś jej szansę? 2. Podejrzewałeś Komendanta Policji o bycie kretem? 3. Która postać z serialu uważasz za najlepszą? Ciao!

• Skojarzenia v. 0.3

Ruda - - Spam

nieogar

• Przy ustalaniu progów kierowaliśmy się w dużej mierze zmianami jakie przyniosła nowa wersja gry. Na planetach u Zbieraczy doszły pełzacze, które są dodatkową pokusą do farmienia planet. Nie chcemy by projekt stał się konkursem gdzie lata się na satelity i obronę.

• TOP 10 SOLO/ACS uGalatea

Ruda - - Starcia Galatea

@Ser Presidente proszę o aktualizację i dopisanie pozostałych starć

• Otrzymałam informację od @stark87 o pomyłce w zgłoszeniu, która znacznie zaburzyła równowagę sił w drużynach. Dlatego też zostałam zmuszona do niewielkiej korekty w podziale drużyn > S&D Universum Yildun Edycja 2 [27.01.2020-27.02.2020] Wybaczcie za zamieszanie w ostatniej chwili.

• Wiedźmiński

Ruda - - Rozrywka i hobby

Królobójcy byli nieformalną organizacją założoną na polecenie Emhyra. I właśnie chodziło mi o śmierć Foltesta i Demawendy. Zadajesz @buleon.

• Niszczenia nie muszą sie łapać w progu. Zgłaszać je proszę 12h przed bo muszę je sprawdzić.

• acklbbUj_o.gif PINGWINY 721,591,829 Zapalskyy 350,929,249 [LIDER] Zyla 169,806,000 stark87 96,250,115 webber 51,797,335 radosny1 7,917,130 D52ewsG.gif LEMURY 719,143,058 Naughty Boy 314,749,220 [LIDER] Zuy sen 230,882,000 Triss 90,828,000 Gladiator81 40,313,360 Asterix 23,594,073 zola 18,776,405

• Mamy podział > board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8711313#post8711313 Kilka spraw organizacyjnych. - Moony zgłaszamy 12h przed niszczeniem księżyca do mnie w wiadomości prywatnej. Wzór zgłoszenia: nick agresora koordynaty księżyca numer Uniwersum średnicę księżyca nick atakowanego. Wzór na obliczenie procentu z niszczeń: % za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17 - Bardzo istotną rzeczą jest wstawianie odpowiednich nagłówków w raportach. Poprawny nagłówek : 2016-02-17 22:53:05 Ruda [SUMMER]…

• TOP-10 Yildun SOLO/ACS

Ruda - - Starcia Yildun

@sorro03 planujesz jakąś aktualizację?

• Wiedźmiński

Proszę wymienić królów, którzy zginęli z rąk Królobójców.

• Wiedźmiński

Prawdopodobnie została zamordowana przez Rienca.