Search Results

Search results 1-20 of 309.

• TU Obrońca wszedł na konto i wywiosłował złom i 3kkk surki zniknęło zostały mi wspomnienia Dnia 04-01-2020 xxx następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca Waisa [aUNITED] ________________________________________________ Mały transporter 35.000 Duży transporter 86.200 Lekki myśliwiec 510 Krążownik 100 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 5.000 Gwiazda Śmierci 2 ____…

• OOO uciekinier się znalazł na innej uni- nie rozrabiaj tu za mocno Obrońcy odbudowy

• pojawił się i mam nadzieje nie zniknie - obserwuj i złomuj obrońcy odbudowy

• Ty złomujesz - jednak umiesz -nie to co ja złomu nie umiem zebrać odzyskujesz to co straciłeś jakiś czas temu, zacięcie do cyferek jest

• a by nie było, ktoś musiał Cię czegoś nauczyć przetopu Obrońcy odbudowy

• a Mi coś tu uciekło Koparek klasa przetapiaj i dawaj jakieś skany muszę się odbić od dna Obrońcy odbudowy

• Niby Rw na minus ale ciekawe było Warce gratuluję.ponieważ on pierwszy wyskanował cel ja zrobiłem Rw a Warka wziął najcenniejsze ZŁOM jestem na minus i to spory ale nie takie rzeczy się robiło :) Warce przetopu i większego skilla ja ta byłem na kawie pozdro sojusz komorników w szczególności mariomara nekkara i europe youtube.com/watch?v=btrzs54s1Rc Ale my się nie zmienimy, zmienimy wcale Będziemy powstawać dopóki nie upadniemy Dnia 30-12-2019 15:46:29 następujące floty spotkały się w walce: Agr…

• Tu a Nie Tam #2 Obrońcy odbudowy Pozdro dla Komorników i Europe i Nekkara youtube.com/watch?v=7wtfhZwyrcc Dnia 29-12-2019 xxx następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Okręt wojenny 50.000 Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca second [Leonardo] ________________________________________________ Mały transporter 400 Duży transporter 43.000 Recykler 22 Sonda szpiegowska 400 Wyrzutn…

• Tu a Nie Tam Może Kiedyś Obrońcy odbudowy Dnia 29-12-2019 15:02:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Procurator Nova ________________________________________________ Duży transporter 60.036 Statek kolonizacyjny 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik…

• Tu a Nie Tam Obrońcy odbudowy Wesołych świąt! Dnia 25-12-2019 00:02:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dam [POMIDOR] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Daro33334 [4FuN] ________________________________________________ Duży transporter 31.226 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 7 Sonda szpiegowska 1.100 Gwiazda Śmierci 2 Wyrzutnia rakiet 1.000 Lekkie działo laserowe 1.000 Ciężkie działo laserowe 1.000 Dzi…

• Tu a Nie Tam Obrońca pogratulował Wszystkiego dobrego Pozdro dla Lakiego [url]https://www.youtube.com/watch?v=4duudv7kwYU[/url] Dnia 21-12-2019 00:16:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dam [POMIDOR] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca olesniczanin [NetWars] ________________________________________________ Mały transporter 2.955 Duży transporter 39.806 Lekki myśliwiec 488 Krążownik 42 Statek kolonizacy…

• No proszę umiesz co nie co latać,czasami trzeba się cofnąć dwa kroki w tył by pójść 3 do przodu-Odbierz to co moje Obrońcy odbudowy może na innym koncie

• Tu a Nie Tam Marcinku Najlepszego spóźnione ale łycha poszła za Twoje Zdrowie Dnia 19-12-2019 xxx następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca siwa [TRV] ________________________________________________ Mały transporter 1.422 Duży transporter 81.780 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.701 Sonda szpiegowska 5.370 _________________________________________ Po bitwie…

• latasz to i dobrze czekam na oddanie swojego złomu z innego sojuszu -cierpliwie

• Dzięki za linka wyszło zacnie a nawet lepiej Obrońcy oczywiście odbudowy po urlopie

• To ja Śmiechłem daje WAM lajka do końca tego forum @Kurufir Z tego co wiem, ban poszedł za niedotrzymanie terminowości w handlu surowcami, więc gdzie tu push, nie wiem. Perm za niedotrzymanie handlu??? Mielibyście jaja i przyznali prawdę jak to Mr.towel wystawił mu w układzie przeszło 4 mld surki do sfarmienia na moona bez obrony i teraz pytanie czy od pół roku roku ! Gdzie reszta klakierów to ja nie wiem. @elBlackened MOŻESZ to skomentować bo już jeden wyleciał z top100 nawet dalej Złomuj Szczu…

• TU I TAM pozdrawiam Komorników i Beściaków z pomidorkami SKAN szybki telefon na drugi koniec Europy lot i Boom [mniam] youtube.com/watch?v=hbe3CQamF8k Dnia 30-11-2019 18:17:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik 500.000 Okręt wojenny 117.395 Pancernik 296.357 _________________________________________ Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Krążownik 500.000 Okręt wojenny …

• Tu a Nie Tam youtube.com/watch?v=TvmqnNxnuJM Obrońcy odbudowy Pozdro dla znajomych a szczególnie Marcin za 3 h pijemy szykuj się dziuniek Dnia 30-11-2019 16:38:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dam [POMIDOR] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Agresor Sputnik [POMIDOR] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _________________________________________ Obrońca zanzaf [AiE] ________…

• Supcio,trzeba się pilnować non stop zło nie śpi

• Gruby to Marcin Ogarnij się troszku Obrońcy odbudowy