Search Results

Search results 1-20 of 201.

• Quote from krysteketsyrk: “Nie tak dawno podobna sytuacja była u nas zgredek [SMERFY] & Krystian [SMERFY] & Prezes19 [SMERFY] & ladys [SMERFY] vs. głęboka przestrzeń ~ 1 099 524.94% ” Tu i tam to samo? Przypadek? W takie przypadki to nie wierzę Nie mniej graty ustrzelenia tego człowieka, co chyba majątek rodzinny sprzedał, aby być TOP ŁAN.

• Maciek Ty łobuzie, znów coś wykręciłeś i to w pięknej kontrze. Jakiś tam malutki zysk masz, więc przetapiaj na kolejne latajki i do boju. Obrońcy standardowy pakiecik , czyli SzO i lizaczka na pocieszenie.

• No, no, no RIP jak pokażesz tutaj to, co pokazałeś na Taurusie, to niech już ludzie zaczną się bać. Rośnij w siłę i dajesz do przodu. Gratki

• Gratulacje (a masz, co tam, żebyś nie mówił, że jestem niewychowany ), Jak na górnika, to ładny % ze mnie wyszedł. Spokój miałem dotychczas, i to mnie uśpiło, a tu taki sąsiad za miedzą się pojawił. Eeee idę kopać dalej. Sojusz szefowi wybaczył, to dla mnie najważniejsze

• Zarówno z Crashem, jak i Deweyem miałem przyjemność grać i widzę, że trafił dobry na lepszego. Graty Crash, bo jak pisałem w PW, myślałem że zapadłeś już w jakiś sen zimowy, ale spoko, to tylko cisza przed burzą ;). Mam nadzieję, że Dewey nie porzuci naszego uni i coś tam jeszcze pogra, to nie jego pierwszy złom a w ogejmie liczy się fun z gry, więc flo odbudować i jechać dalej.

• No to sojusz D_B może być z Ciebie dumny, mają dobrego złomiarza u siebie ;). U nas choć nie złomujesz, to też jesteśmy z Ciebie dumni, bo czy górnik czy flociarz, to pokazujesz klasę dobrego gracza i w przeciwieństwie do wielu graczy uważających się za "Miszczów ogame" nie musisz kupować kont, by coś pokazać, czy pushować się na 100 multikontach. Stara dobra szkoła ogame - tak trzymaj Trampek. Obrońcy standardowy pakiecik i niech się nie poddaje, coby uni za szybko nie wymarło.

• Graty łobuzie, ciekawe czy i u nas pokażesz coś ciekawego? To byś nam zrobił niespodziankę, a wiem, ze Ciebie stać. Baw tu się dobrze i ciśnij dalej

• Gnito, a tam z Ciebie jaki % wyszedł? 25K pyknie? yoda pushowanie się przydało, bo pięknie na TOP1 się wybiłeś, teraz to nawet nie wiem, złomujesz czy dalej kupujesz? Ale jednak mimo wszystko % ładny

• A kto pamięta? Wprowadzono to tylko raz na 25 grudnia, ale nie pamiętam który to był rok

• Właśnie w soju napisałem, że za starych czasów (Epic Blue), to na święta nie zakładano nowych serwerów, a nawet na okres świąt były stosowane blokady ataków, by ludzie odpuścili i mieli czas na rodzinne święta. Ktoś jeszcze pamięta te czasy?

• No to się spiknęli - największy pusher z Indusa z BAN(itą) z Kalyke, a sorry, on już wrócił z BAN(ana). No to dzieje się i widzę, że Owca aby nie została zjedzona przez wilka (tzn, jodę), to się do niego przytuliła. Brawo WY Quote from yoda_u20: “No jasne, że Tobie wytłumacze #Wstawiasz lub nie wstawiasz, zależy czy masz ochotę czy nie, w sumie to tylko tyle ” Tych na full pushu nie wstawia, wycwanił się

• Quote from showtime: “ Witam @Neferet dziekuje za wczesniejsza pomoc; ) ” Nie ma to jak znajomości w teamie... Bez komentarza to zostawie Nie wiemy jeszcze jak to się stało, czy kolega opóźniał czy nie, ale cóż, stało się. Szkoda, że top1 na naszym graczu.

• Znikające floty

Usagi - - DiD Indus

admini mają od dawna wylane na to, co się tutaj dzieje i dzieje się na innych uni. Na Kalyke dwa razy usuwali mi posty z forum, bo napisałem im, by zajęli się sprzedażą kont na allegro. Gracze podani z nazwy i miejsca w TOPce, to zamiast tym sięzająć woleli posty usunąć i udawać, że niczego nie ma. Tutaj yoda puszuje się, konta skupuje, przekręty robi na maxa, przyrosty ponadnaturalne i czy to jakiegoś admina zainteresuje? W dupie to mają, bo chociaż mogą obserwować konta, to zlewka całkowita.

• Quote from w0jci3ch: “@amen0688 pisałem ci na ogame że top1 SOLO jest moje Gratki pozdrawiam i zaraz STeka wrzucam bo czekałem aż recki wrócą ” Na chwilę w0jci3chu te twoje TOPŁAN, bo jak znam Flotę Imperialną (a znam ), to zaraz będzie lepszy od Ciebie Graty Flota, bo % zacny i leci stejk za stejkiem. Trzymaj tempo, klep na FLO i wracaj z TOP 1

• Neferet a Ty dalej dziewczynka na posyłki (ps. dzięki za usuwanie moich postów w DiD) A żeby nie było, że nieregulaminowo - graty atakującemu, SzO obrońcy.

• No to z Kamisia i Crow wyszła beka. Ten opis na początku starcia, przeczytałem kilka razy i padałem za każdym razem Quote from zapachstarca: “Pędzli 209 km/h na godzinę, Crow nie miał kasku mocno go przytulał, a on wiedział że hamulce hamulce nie zadziałają. Powiedział że mocno go kocha oddał kask, i zginął. ” Crow też zginął i po RW widać, że nawet kilka razy hehehehehe Graty umiejętnego wydania anty. Obrońcom SzO i więcej rozwagi

• Quote from Wujek_Madona: “no i z tym złomem było tak ze VER, HEFI, Nightm4re mi zapłacili 500zł za złoma smile.png ale czekali na flote i tanczący skorzystali ... takze oni sa wydymani tez sa pusherami jak połowa uni tutaj smile.png pozdrawiam jak cos to mam potwierdzenie przelewu do wgladu smile.png ” @Wujek_Madonna, niezły lump z Ciebie. Piszesz, że wziąłeś od kogoś 500 zł za konto (tak pokaz przelew), po czym widziałeś, jak leci na ciebie stado bydła (no owce, krowy czy lamy to bydło hodowlan…

• Nie gratuluję, bo na sojuszniku, niech Ci ten złom w gardle stanie (ale wredny jestem hihihihi) Neferet, a Ty co? Dziewczynka na posyłki, że za innych wstawiasz

• Hakawai vs. Dris [SKB] ~ 4972.32%

Usagi - - Starcia Indus

Permanentny push, powiem to wprost, chamstwo wstawiać coś takiego. Admini, plują Wam w twarz a Wy nic?

• Te zyski i straty chyba źle podałeś [ciach]. Weź skoryguj te podsumowanie, bo wyszło, że Ty do tyłu, dawczu do tyłu - to gdzie zebrane PZ? Ogólnie graty % i nie pisz, że nie honorowo ktoś podbierał złom, bo nie ma tutaj reguł, jedni zbierają po sobie złom, inii pushująsię na multi inni wkładają gruby hajs i jaka tu równość do tych co grają uczciwie i normalnie? Moderator Neferet:Obraza