Search Results

Search results 1-20 of 25.

• Quote from Poka Bydlaka Smierdziela: “podpowiem Ci, że jeszcze jest niemieckie forum von Samstag, dem 25.01.2020 bis Montag, dem 27.01.2020 wird ein Import-/Export-Event abgehalten. ” podpowiedź do podpowiedzi Quote: “ Guten Morgen, das Event läuft heute auch noch - hab den News-Eintrag dazu angepasst. Die Info das es verlängert wurde ist bei uns leider nicht angekommen, aber jetzt passt es und ihr könnt das Event heute auch noch nutzen. ” board.de.ogame.gameforge.com/i…ostID=3842407#post3842407

• Sprzedam kryształ za metal

Macmichael1 - - Handel Nekkar

aktualne

aktualne

aktualne

aktualne

Jak w temacie. Przelicznik 2:1 (m:k) PW w grze: Macmichael

• UniFusion

Macmichael1 - - DiD Nekkar

Quote from FILU: “Chociaż ba nie czytasz na bieżąco i nie wiesz co dzieje się w sojuszach na Deimos,Ganimed, Merkury oni zaczynają wybierać nekkar nie że chcą x1 bo i tak ankietę przeforsują bo jest ich więcej ale że nekkar jest słabszy ? ” Ależ doskonale jestem tego świadomy, że wybierają Nekkar nie dla prędkości x1 i będą chcieli jej zmianę. Właśnie chodzi o sens brania pod uwagę ich głosu w poźniejszej ankiecie co do prędkości. W tych grupach, gdzie jest tylko jedno uniwersum docelowe ankieta…

• UniFusion

Quote from schweppes65: “ Teraz postawcie się w naszej sytuacji, część graczy (sojuszu) przejdzie na u68 i teraz reszta zostaje sama, albo idzie za sojuszem i gra jak mu nakazują.. ” nigdzie nie przejdzie, Uni Nekkar nie będzie miało możliwości migrowania na 68.

• UniFusion

Quote from Art: “ [...] będziemy musieli zapytać ponownie o zdanie graczy z Nekkara i tych, którzy na niego trafili, czy obecna konfiguracja będzie odpowiednia. Każdy wtedy będzie miał wpływ na sytuację na Universum. ” i uważasz, że to jest w porządku, że gracze "którzy trafią na Nekkar" (którzy świadomie wcześniej wybrali swoje uniwersum o konfiguracji innej niż x1) mając oprócz x1 do wyboru również x7 na Uni68 będą mieli prawo rekonfiguracji klasycznego uni Nekkar? Przecież jeśli ktoś chce gra…

• UniFusion

Quote from xLORD SITHx: “Dotarły do mnie słuchy, że sąsiedzi zza Odry, Germanie, wybronili serwer z klasyczną konfiguracją. Nie wiem na ile prawdziwa jest ta wieść, ale jest ciekawa. To by znaczyło tyle, że Germanom wolno więcej niż Słowianom. ” I nie tylko u nich zostało uniwersum o parametrach x1x1. Francja: Quote: “ Groupe 1 Exode Uni 1 : x1 x1 - 30% - Oui - Non - 10 - Non - 1 Uni 10 : x1 x1 - 30% - Oui - Non- 9 - +25 - 1 Uni 67 : x1 x1 - 30% - Oui - Non - 9 - +25 - 1 Antarès : x1 x2 - 30% - …

• @Art Na niemieckim ogame Uni 1 (grupa 2) miało mieć początkowo konfigurację x1 flota, x5 eko, 60% PZ. Na podstawie opinii graczy postanowiono dokonać zmian na: x1 flota, x1 eko, 30% pz. Oprócz tego dokonano jeszcze innych rekonfiguracji. Szczegóły: board.de.ogame.gameforge.com/i…ostID=3692033#post3692033 Dlaczego u nas ma się nie dać? Panie CoMa, może jednak wstawi się Pan za nami. U nich się dało...

• UniFusion

@Art Może jednak Art spróbujesz coś zdziałać w sprawie x1x1?

• UniFusion

@Art Czy nie ma żadnej szansy, aby unie które miały standardową konfigurację x1x1, nadal takimi pozostały? Naprawdę GF nie jest w stanie pójść na rękę wieloletnim graczom, których nie interesuje grach na innych konfiguracjach? Nawet kosztem bardzo małej populacji podłóg innych powstałych serwerów...

• @Art Czy nie ma żadnej szansy, aby unie które miały standardową konfigurację x1x1, nadal takimi pozostały? Naprawdę GF nie jest w stanie pójść na rękę wieloletnim graczom, których nie interesuje grach na innych konfiguracjach? Nawet kosztem bardzo małej populacji podłóg innych powstałych serwerów...

• Przyszłość Ogame

Macmichael1 - - Porozmawiajmy o OGame

Czerwcowy newsletter OGame: Quote: “ Dziennik naszego kapitana WeTeHa Z ręką na pulsie OGame Jak już wspomnieliśmy w ostatnim newsletterze, pracujemy nad ulepszeniem kooperacji z sojuszami i przyjaciółmi (tudzież ich flotami). W tym miejscu chcielibyśmy nieco zgłębić ten temat, w którym chodzi w głównej mierze o upgrade teleporterów. W przyszłości będziecie mianowicie mogli używać teleporterów Waszych sojuszów i przyjaciół, o ile oczywiście osiągnięcie wymagany poziom rozbudowy i badań. W ten sp…

• Zwiększenie ekonomii.

Quote from C H O J N Y: “@Calipso przebrnąłem przez Twoje 'opiniotwórcze' posty.. proponuje pracę TVP Info ” brakuje tylko: "Totalny Nekkar blokuje fuzję z U68"

• Zwiększenie ekonomi

Macmichael1 - - DiD U68

Quote from FILU: “ależ nikt nie przemyślał że jaka fuzja Nekkar z Taurusem jak to mniejsze pkt. unia tam nie licząc 3 topowych graczy to reszta wylądowała by po niżej top100 a pozostałym graczom odechciało by się grać na ich statystykach a co mówić o Zagadrze jak tam top1 ma 13kk pkt. ” Obawiam się, że prędzej by się im odechciało gry, gdyby zaczęto mieszać im w prędkościach przy UF, niż przy połączeniu z Nekkarem i spadkiem w statystykach (nawet jeśli znacznie).

• Zwiększenie ekonomii.

Quote from Art: “A ankieta to mój pomysł i moja realizacja [...] ” W takim razie co powiesz na to, żeby przeprowadzić ankietę dotyczącą powrotu ładowności do sond szpiegowskich? Skoro dopuszczalne są takie cuda jak zmiana prędkości na kilkunastoletnich uniwersach, to takie coś chyba nie byłoby wielkim problemem?

• Zwiększenie ekonomi

Macmichael1 - - DiD U68

Quote from ciap: “Tak pisałam.Nie wiem co gorsze. Podejrzewam że większość osób które zagłosowały na x5 tak naprawdę nie są świadome tego co je czeka, wnioskuję z rozmów. W tym tygodniu rozmawiałam z 200? 300 osobami (nadgarstek mi aż padł haha!). ” Przepraszam bardzo, a kto na samym początku omamił graczy wizją większej ilości surowców i zachęcał do głosowania na x5? Quote from Dagusia: “ Dagusia 08.12.2017 14:49:04 Trwa właśnie ankieta nad zmianą szybkości wydobycia. Speed floty się nie zmieni…

• Zwiększenie ekonomi

Macmichael1 - - DiD U68

Quote from ciap: “Większość osób dostała link do tego tematu żeby sobie samemu wyrobić opinię. ” zapomniałaś dopisać: "oraz troszeczkę pospamowałam, agitując za x5 sEYELNe.png