Search Results

Search results 1-20 of 143.

• Quote from PacSzaman: “było i nima amba fatima co zrobie pić to trzeba umieć jeszcze raz gratulacje ” Nie pij tyle i stawiaj eko tutaj ekowcy szybko rosną... Tak nawiasem sam miałem chętkę na to ale troszkę daleko, dużo dexu by poszło, mały zysk. No ale agresor ładnie prawie czysto weszło i jaki zysk z takiej floty Noi kryształ mniam Dajcie info gdzie to stoi to polecę Pozdrawiam.

• Badi vs. Neketu [Z-C] ~ 3029.38%

>Pit<> - - Starcia Mensa

Graty. Ta flota na jednym z Twoich monów mi się podoba Mogę sobie wziąć ?

• Gratulacje. Zysk byłby zajebisty. Ale towarzyszu SZTURMAN Ty się lepiej postaraj bo ja lepsze kokosy na Mesce robię A uni młodsza

• Quote from Gierus: “Gratulacje Pit, CisneBEZanty ewidentnie zasnął, zdarza się każdemu, ... powiem tak, obyś się odbudował, ta flota przy dobrym eko to maks 5 dni, także na spokojnie ;). A Pit temat do ogarnięcia :D, kiedyś i on w reckach wyląduje, tak, jak i LuNu i DawajHaracz - każdy poełni kiedyś błąd. To tylko i aż kwsetai logistyki, niekoniecznie jednostkowej floty ” Hehe to prawda Kiedyś było to łatwiejsze jak piłem(w weekendy) teraz alkohol w dużym stopniu odstawiony 2-3 piwka nie zmienią…

• ubiłeś mi cel ;/ Graty.

• Witam bo już dawno się widzieliśmy Standardowy skan, 0 akt = lot a efekty poniżej Pozdrawiam Wszystkich ! Dnia 27-01-2020 01:43:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.650 Pancernik 5.157 _________________________________________ Obrońca CisneBEZanty [GNL] ________________________________________________ Mały transporter 1.200 Duży transporter 75 Lekki myśliwiec 2.646 Ciężki myśliwiec 35 Krążownik 2.365 Okręt w…

• Witajcie. Żaden tutaj kokos jak to mówią. Z tego wszystkiego to jedynie satysfakcja udanego lotu została... Złom zebrany w połowie przez obrońce. Lot w ogóle nie planowany, tak jak mówią nie z dupy nie z pietruszki. Skan, lot i bum. Bez turbo to nie zbieranie. Szkoda ,że tylko flota "ekspedycyjna" bo myślałem ,że reszta zleci no ale cóż nie można mieć wszystkiego od życia. Obroncy SZO z tego co widziałem na nanitkach 4lvl postawił sobie 270 reców co miał surowca na planecie i wiosłował a później…

• DawajHaracz vs. Jax ~ 6502.15%

>Pit<> - - Starcia Mensa

Jak się prowadzi kartotekę i się pilnuje patrzy galaktyke przegląda to normalna sprawa. Co w tym dziwnego. A jeśli uparty jeszcze jak osioł to na siłę nawet coś się ustrzeli albo zmęczy obrońce... clear wjazd. A takie wypowiedzi co czytam to tak jak w cs:go report report hacker. Najpierw grać niech się ludzie nauczą a później zaczną szukać. Zresztą do tej port ludzie w 1.6 nie potrafią grać po tylu latach może Wy będziecie lepsi

• DawajHaracz vs. Jax ~ 6502.15%

>Pit<> - - Starcia Mensa

Ja w 2 Ty w 1 gali ;D oj chłop miał ciężko na 2 frontach walczyć musiał Graty.

• Oo nic się nie chwaliłeś Grat.

• Brawo ! Bardzo ładnie i ten farming mniam powodzenia w kolejnych.

• Quote from Trampek88: “To obrońca powinien wrzucić to starcie - STeka zamieszcza wygrany, nie przegrany Miło się patrzy na tą Waszą potyczkę obu Wam SzO. ” Gdybym to ja był to nawet kawy nie zdąrzyłby zaparzyć jakkby co chwile dzwona by dostawał Lubie nawet bym mógł stwierdzić fakt taki że lubie ludziom pokazywać jacy są mali nawet graniem na anty. Aż wręcz kocham.... W moim przypakdku zostałby zgnębiony. Jestem zawzięty dexu mi nie szkoda... Mógłbym 3 dni bez snu próbować do skutku . AQ na 4 dz…

• Cała przyjemność po mojej stronie Nudno by było bez takich akcji Ale zmordowany jestem. Chyba zaraz idę komara walnąć ;D

• Gratulacje i dzięki za wspólny lot. Polecam się na przyszłość

• Bum Dnia 20-01-2020 02:08:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 6.700 Krążownik 5.000 _________________________________________ Obrońca Lord Monar ________________________________________________ Mały transporter 31 Duży transporter 33 Lekki myśliwiec 419 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 3 Okręt wojenny 192 Sonda szpiegowska 420 Bombowiec 1 Satelita słoneczny 95 Niszczyciel 355 Pancernik 5 Crawler 10 Pathfinder …

• Gratulacje. To teraz rób biturbo. A turbo mi oddasz

• Pit [D_B] vs. Czar Rover ~ 1707.04%

>Pit<> - - Starcia Mensa

spałem tak zabity że by mnie nawet dum bumem odpalonym w pokoju nie dobudzili ! Dziękuje Wam też życzę naSTępnych dobrych łowów ! Pozdrawiam!

• uuu edol znowu szaleje ? Graty

• Witam ponownie Opis akcji. Otóż to 4 godzina już mnie łamie na spanie pisałem z DawajHaraczem i resztą ludzi i chyba to mnie podtrzymywało przed monitorem żeby nie zasnąć Jeszcze kilka kontrolnych skanów. Patrzę o proszę stoi mój cel bez akt. Kurde tak mi się spać chce sobie myślę ale kurde polecę na upartego. Brakowało mi recy prosiłem o wypożyczenie bo całą reszta latała po płotkach innych No nic lece w opór co będzie sobie myślę. Zostało 10 minut do wlotu nagle patrze (*) kurwa no zalogował s…

• Dobra poddaje się Chociaż dobrze mój dex z tych niszczarek dobrze rozdysponowany a nie utopiony tak jak u mnie co chwile na lot idzie 2-4mln w psu w dupę Grat. które to już bo nie liczę rachubę straciłem swoje to na jednej dłoni policzę chyba ;D