Search Results

Search results 1-20 of 522.

• Mnie wywala z gry już ponad pół roku więc raczej nie ma to nic wspólnego z aktualizacja. Na szybko popytałem w sojuszu oraz na innym uni i problem w wylogowaniem też występuje i to od dawna. Nie ma różnicy czy to na telefonie czy komputerze. Ale najczęściej wylogowanie wystepuje podcas wysyłania flot i "skakanie" po plantach czyli w czasie robienia FSów i wysyłania ekspedycji. U mnie tak to sie objawia.

• Morloc... Tak jak pisałem wyżej. Brak Ci i kilka zwojów oraz IQ. Przeanalizuj to co pisałem ja, a co Ty napisałeś. "Ty piszesz o kimś kogo nie znasz" Czyli pisałeś o mnie... A wię napiszę jeszcze raz... Jak wejdziesz na wyżyny swojego intelektu to może kiedyś zmienimy kilka zdań. Pozdrawiam Administrator Forum kasai:Upominam za obrazę.

• Aleks dalej zlomunesz z kilku kont Żenada

• W podglądzie nie widać ilości lecących rakiet i to podczas tradycyjnego ogejmowania na komputerze e109df543c4c.jpg

• Quote from morloc: “Gratki OLEŃKO jak widać puszerek pazik ocenia wszystkich podłóg siebie zamilcz mały człowieczku bo słoma z bucików Ci wystaje czemu mi sie nie wpisałes że to pusz? to ze masz sam kilka kont nie znaczy że wszyscy sie puszują hm jak już to skąd masz takie przyrosty na 68? w woli ścisłości to ile razy wylądowałeś na banie?? no weż sie pochwal tak nie da sie tego policzyć więc nim cos napiszesz zastanów sie Szcżęśliwego Nowego Roku Wszystkim ” Ty piszesz o kims kogo nie znasz. Ja…

• Nadal grasz na kilka kont w jednym sojuszu? a może ACS z kilku państw? Kiedy Ty w końcu bana dostaniesz.

• Quote from KKS: “znowu nie zrobilem fsa ” wystarczy, że GO zrobiło FSa Tobie, Kajakowi, Frostowi i paru innym Kiedy wracasz? Żebym wiedział kiedy się pilnować:D

• szajka [KOMORNIC] vs. Jack ~ 75 060.7%

Pazik - - Starcia U68

jak pozamieniać to paliwo to nie taki straszny minus Tak czy owak gratulacje, troche ptactwa padło

• Obrońca nie chciał współpracować już kilka miesięcy Nie wiem który to był lot... może 10? No ale wylatałem. Nawet nie liczyłem na zysk/złom, tu chodziło o trafienie tego Pana Ale wyszło całkiem przyzwoicie jak na górnika a i złom ocalał w całości mimo wielu problemów. Jako, że to mój PB to pozwolę sobie pozdrowić szanowne grono z Miśków, 3X, Obsa, Wareczkę Do siego roku!!! Dnia 30-12-2019 13:30:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pazik [MISIE] _____________________________________…

• Przyznaj sie... najpierw poszły LM i stwierdziłeś, że sie nie przebiją Gratki

• Stocznie chyba jeszcze mielą ten złom Graty!

• Z przygodami i bez udanych dofarmów ale na pół kopalni będzie Pozdrowienia dla obrońcy - klasa na najwyższym poziomie Gracze i Graczki Szczęśliwego Nowego Roku Oby był lepszy [url]https://www.youtube.com/watch?v=YbM-BcJXikc[/url] Dnia 27-12-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pazik [MISIE] ________________________________________________ Okręt wojenny 70.000 _________________________________________ Obrońca Skryty [PZT] ________________________________________________ Mały trans…

• Wersja 7.x - dyskusja

Pazik - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Starrk: “@Pazik i wszystkie inne mądrale. Tu nie było podstaw do bana za bugusing. Dlaczego? Ponieważ nie był to błąd gry. Była to legalna funkcja zaprogramowana i testowana właśnie w ten sposób. Tam nie wysypywał się kod. Tam programiści specjalnie zaprogramowali rynek w ten sposób, aby surowce się mnożyły. Dlaczego? Pytajcie ich. Niemniej jednak funkcja działała poprawnie, ale, i tutaj jest sedno, niezgodnie z duchem OGame. Według logiki gry surowce nie powinny brać się znikąd, na c…

• Wersja 7.x - dyskusja

Nie ma nad czym się rozwodzić. Wszyscy wiedzą, bez wyjątków, że cała ta aktualizacja to jest jeden wielki błąd i jeden wielki zysk finansowy dla GF. A dyskusja powstaje tylko dlatego, że jedni się cieszą bo mają narzędzie do pushu a inni narzekają, bo albo nie maja czasu na push albo nie mają lewych kont (jeszcze) To jest zabawka GF i takie mają prawo. Jak się komuś nie podovba to w ustawieniach jest opcja "skasuj konto" lub ewentualnie oddajcie komuś kto ma czas i skorzysta z prezentu od GF. Ja…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote: “6. Bugusing/ Skrypty Celowe wykorzystywanie błędów w grze jak również ich nie zgłaszanie jest surowo zabronione. Używanie programów jako interfejs pomiędzy graczem a grą jest niedozwolone. Zakazane są również każde inne formy automatycznie generowania informacji w celu uzyskania niedozwolonych korzyści przez grupę graczy. Lista wyjątków jest umieszczona na Oficjalnym Forum gry. ” Ta zasada istnieje od początku ogame. Teraz wszyscy zdziwieni. Ogarnijcie się obrońcy uciśnionych

• Do usunięcie. Teraz zauważyłem, że już ktoś to zgłosił

• Na telefonie po ustawieniu wersji mobilnej nie działa podgląd ruchu flot. Pojawia się tylko taki komunikat 267892375362.jpg

• Myślę, że każdy z nas powinien dostać dopalacze 6h na skrócenie czasu badania w ilości odpowiadającej wydłużeniu czasu + może jakiś bonus od teamu w postaci komandor na tydzień/kilka tys anty.

• niestety nie pomogło 2 tygodnie to nie jakiś dramat aleeee..... mogło to być badanie astro i jakieś 5 miesiecy dodane

• Tak jak w temacie Kończyło mi się badanie, kilkanaście godzin do końca po wprowadzeniu aktualizacji dodało mi ponad 2 tygodnie do czasu badania (25% czasu podstawowego) Przed rozpoczęciem badania uruchomiłem technokratę, który zmniejszył czas badania o 25% Wygląda na to, że aktualizacja jakoś pomineła ówczesny bonus badawczy i teraz go doliczyła... no tak to nie powinno wyglądać.