Search Results

Search results 1-20 of 39.

• Handel Push Kontami... Mówimy Nie!

Maziq - - Handel Zibal

Czytaj literki, nie kropki i enterki może coś zajarzysz, jeśli nie to zignoruj ten post i przejdź do "nieczytania następnych postów" bo to tak jakbyś skupiał się na kolorowej i hucznej oprawie dużej imprezy charytatywnej a nie nad jej faktycznym celem i dobremu mniemaniu.

• Ożywienie ZIbala- Nie dla oszustów !

Maziq - - DiD Zibal

Przy tej okazji opiszę uznanie dla Administratorów tejże Gry, jesteście Wielcy, jesteście utalentowani, wytrzymujecie wszelkie przeciwności oraz humory graczy... Uznanie dla GO !!! Spójrzcie na pozytywy, zbanowaliście multi konta łamiące zasady gry, wróciło do gry co najmniej 20 graczy, Zibal się podniósł. Boty zbanowanych graczy nie latają na Idlaków oraz nie łamią zasad, inni gracze są wniebowzięci swobodą gry, mają możliwość zysków , poczuli zew gry, zrzucili urlopy, Proszę zastanówcie się na…

• Handel Push Kontami... Mówimy Nie!

Maziq - - Handel Zibal

Przy tej okazji opiszę uznanie dla Administratorów tejże Gry, jesteście Wielcy, jesteście utalentowani, wytrzymujecie wszelkie przeciwności oraz humory graczy... Uznanie dla GO !!! Spójrzcie na pozytywy, zbanowaliście multi konta łamiące zasady gry, wróciło do gry co najmniej 20 graczy, Zibal się podniósł. Boty zbanowanych graczy nie latają na Idlaków oraz nie łamią zasad, inni gracze są wniebowzięci swobodą gry, mają możliwość zysków , poczuli zew gry, zrzucili urlopy, Proszę zastanówcie się na…

• Post dotyczy serwera ZIbal , ale każdy serwer działa tak samo i umiera w ten sam sposób. Przy tej okazji opiszę uznanie dla Administratorów tejże Gry, jesteście Wielcy, jesteście utalentowani, wytrzymujecie wszelkie przeciwności oraz humory graczy... Uznanie dla GO !!! Spójrzcie na pozytywy, zbanowaliście multi konta łamiące zasady gry, wróciło do gry co najmniej 20 graczy, Zibal się podniósł. Boty zbanowanych graczy nie latają na Idlaków oraz nie łamią zasad, inni gracze są wniebowzięci swobodą…

• Hej Psycho, Twój powrót sprawia mi wiele radości, jednakże jeżeli nie chcesz powtórki z rozrywki złomowania to nie zapraszaj wszystkich z którymi nawiążesz kontakt do znajomych, proszę usuń swoje zaproszenie względem mojej osoby, niestety mimo systemu tej gry mam zasady i godność której nigdy nie nadszarpuję Jeżeli chcesz mnie zjechać zrób to, będę Ci kibicował, lecz myśl o swojej osobie i o tym kogo zapraszasz do znajomych, jest wiele czarnych owiec które pracują dla pushowej topki. Zniwelowani…

• Dzień Dobry, Długo wypatrywałem no i w końcu siadło , życzę Ci bardzo szybkiej odbudowy, choć to nie ja narobiłem największych strat... WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH Dnia 25-12-2019 01:25:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maziq [Honor] Technologia bojowa 210% - Technologia ochronna 190% - Opancerzenie 210% ________________________________________________ Okręt wojenny 5.636 Pancernik 5.636 _________________________________________ Obrońca Malutka [LEGION] Technologia bojowa 170%…

• aha:D hehehe. Sondy 1 deuterku spalają a recki nic?

• Spalają o jedną czwartą mniej paliwka , no jeste to jakaś różnica na Uni gdzie są jeszcze jakieś cele

• Jak w temacie nie da się wrzucić misji transportuj sondami ;).

• No właśnie co oznacza 100% :D? Bo chyba to nic nie daje...

• Hejka grzecznie zapytuję czy Ktoś wie jaka jest faktyczna różnica prędkości statków po wyborze Generała oraz bez niego?

• Trafiło się jak ślepej kurze ziarnko

• Dobry wieczorek, Małe wietrzenie krążków, no i siadło. - Conradus jesteś równy Gość dlatego życzę Ci szybkiej odbudowy i samych sukcesów !!! Pozdrowienia dla wszystkich grających. Dnia 05-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maziq [Honor] Technologia bojowa 210% - Technologia ochronna 190% - Opancerzenie 210% ________________________________________________ Krążownik 16.742 _________________________________________ Obrońca Conradus Ars Humana [GT_HP] Technologia bojow…

• Obrona pierwsza klasa, zysk pod dom , wielkie gratki !

• W końcu coś się dzieję.. Gratki wlotu, Ładny % , zysk jest czego więcej chcieć... Obrońcy życzę głowy do góry i wio na przód.!

• Wersja 7.x - dyskusja

Maziq - - Porozmawiajmy o OGame

Witam, kiedy zostaną wprowadzone te nowości?

• No zdarza się nawet najlepszym, także głowa do góry i odbudowa niech ruszy pełną parą.!

• 7e6b4e65bec62ac2f10ea24ba76c51.gif (76) [BzW] PS_DAD HURT DYKTY KK (-462.606) Kto strącił mu flotkę?

• Dzień Doberek, Pozdrawiam, Wszystkich którym ta gierka przynosi jeszcze choć trochę "fanu" Taki tam wypociny. Dnia 06-11-2019 17:53:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maziq [Honor] Technologia bojowa 210% - Technologia ochronna 190% - Opancerzenie 210% ________________________________________________ Krążownik 10.835 _________________________________________ Obrońca 666 XHE Technologia bojowa 170% - Technologia ochronna 160% - Opancerzenie 180% ___________________________________…

• Wstawiajcie swoje podboje bo miło pooglądać