Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Wersja 7.x - dyskusja

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from ziutek_17: “Cześć, miał ktoś bug że nie z tego ni z owego nagle na planecie się jakieś statki pojawiają? Kładę się wczoraj spać sprawdzam rano i na planecie minus 2k energii. Myślałem ktoś mi satki skasował ale patrzę niema żadnego raportu za to na planecie pasie się 60 pełzaczy ” Najlepiej napisać ticketa z prośbą o sprawdzenie tego przez GO. @Muniek @Apofis Itd discord.gg/ogame

• Jaka klasa

ciap - - Zadawanie pytań

I tyle. W późniejszej grze jak nie masz czasu do Zbieracza lepiej.

• KRYSZTAŁ sprzedam każdą ilość

ciap - - Handel U68

@aduch Tylko przy takim przeliczniku autor tematu uznał że za mały zysk...

• Jak wyłączyć tooltipy?

ciap - - Zadawanie pytań

Ja jak coś robię w ogame na jednej planecie to tak zmniejszam rozmiar przeglądarki żeby mi planety z prawej strony znikły wtedy jest spoko xD

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Void: “Quote from ciap: “Linki polecające nie działają od dawana ” A to jakiś tymczasowy błąd, który będzie naprawiony, czy już nie ma zaproszeń i nie będzie? ” Tymczasowy hmm Jakiś post sprzed roku > Reflinki nie działają z nowym lobby Wtedy też było pisane na zagranicznym forum że zamiast sytemu znajomi ma być coś innego. Niestety nie wiem na jakim etapie to jest i czy w ogóle jeszcze jest.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Void: “Czy w wersji 7. usunięto możliwość wysłania komuś linka polecającego? Nigdzie nie widzę takiej możliwości. ” Linki polecające nie działają od dawana

• Nawet po nagrodę spóźniłam się. Brawo ja.

• Wersja 7.x - dyskusja

@Art1` Na starych serwerach wysyłając dwie fale nie jesteś w stanie wyrobić takich zysków w 2 tygodnie jakie mają topowi górnicy w miesiąc. Nawet nie wiem czy trzeba być wtedy topowym. edit: Ja bym musiała zrobić 6 fal w ciągu doby. Myślę że do top 50 to spokojnie 5 fal żeby wyrobić zyski z eko. Więc dopiero 7 i 6 fala dają większe zyski.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Art1`: “ludzie maja zwrot po 1 tygodniu majac tylko 1/4 eko top1 ktory ma klase zbieracza ” To już zależy od serwera.

• Wersja 7.x - dyskusja

@Gremlinek. Ponieważ w święta pomimo zgłoszonego urlopu siedziałam to postanowiłam po świętach odpocząć. Urlop mam. Nie jestem w temacie.

• Rynek - dyskusje

@KAyto Raczej chodziło mu o to że jak już nie banujemy to czy może wydawać pomnożone surowce

• Głęboka przestrzeń! KONKURS

ciap - - DiD Kalyke

Serwer dostała 2 dni temu jedynie na zasadzie pomoc do SGO. Ticketów jest dużo a czas niestety ograniczony. Postaram się pomóc tyle ile mogę...

• Rynek - dyskusje

Eh. Wszystkie pretensje możecie kierować w GF. Więc możecie przestać robić na złość

• Rynek - dyskusje

Quote from KAyto: “Od i tyle krzyku było o nic u nas na UNI tylko 2 bany poszły i to na słabiutkich kontach widocznie nikt nie oszukiwał sami prawi ludzie grają .... ” Twoje uni zawsze grzeczne było. Wasza ex GO. PS. Możesz ticketa z prośbą o sprawdzenie kogoś wysłać.

• Rynek - dyskusje

Quote from Andre1974: “zapodaj.net/d2921a52b91ad.jpg.html Nową wersje rc18 wgrano wczoraj przed czy po 14? Bo jak widać na screenie to niby przepłaciłem za deuter, dwie transakcje o 13:57 ” Wersja 7.1

• Problemy z falangą

ciap - - Błędy w grze

Support nie ma tego gdzieś. Zgłoszone. Błędy związane z falangą

• Rynek - dyskusje

Jeżeli widzicie u siebie jakis dziwny handel poza przelicznikami dozwolonymi to wtedy ticket

• Rynek - dyskusje

@arts Wystarczy skopiowany tekst. @Qnick Takie oferty można wystawiać Minimum jest takie ustawione

• Rynek - dyskusje

@arts Jeżeli wysyłacie coś na planetę GO to piszcie zgłoszenie gdy mamy taki harmider. Nawet jeżeli Wasz ticket nie zostanie zrobiony to ważne że jest wysłany - jest ślad w systemie.