Search Results

Search results 1-20 of 350.

• Niema to jak bezsenność i chęć zarobku Dzięki za lot Scorpius , chociaż ciekawi mnie ilość sond Obrońcy oczywiście SzO A tutaj efekt Dnia 26-01-2020 04:45:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Pancernik 299.262 _________________________________________ Agresor Scorpius ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _________________________________________ Obrońca maly987 [HellBoys] ____________…

• No i to jest coś jak ci się chce to potrafisz Graty wlotu bo i % i zysk zacny masz co topić , graty i niszcz dalej

• Taka sytuacja Dnia 18-01-2020 00:27:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Okręt wojenny 20.000 _________________________________________ Agresor Scorpius ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _________________________________________ Obrońca the odder side [FURIA 1] ________________________________________________ Mały transporter 29.350 Duży transporter 10.000 Lekki myśliwiec 29.000 So…

• Z tego miejsca po prostu Szymon pozdrawia lumpiaki , trochę ich ubyło Od kolegi Zeratul17.01.2020 05:32:44 Nudzisz się widzę ok ja też sienponudze Scorpius17.01.2020 21:07:35 za długo się nudziłeś:) Ja dodam że były sojusznik z czasów zimnego , czasem parę pw , nic specjalnego , ostatnio pisałem nawet o pełzacze ale bez rezultatu za to rozmowa ciekawa Cenzura z painta co by bana nie było 48a400da3072fee1a15c419b9b0c9192-png.jpg SzO Dnia 17-01-2020 21:01:16 następujące floty spotkały się w walce…

• SzO dla obrońcy Dnia 17-01-2020 18:57:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scorpius ________________________________________________ Krążownik 1 Okręt wojenny 2.500 _________________________________________ Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Okręt wojenny 50.000 Pancernik 500.000 _________________________________________ Obrońca zawadek [GRU] ________________________________________________ Bombowiec 3.976 Niszczyciel 2.997 Wyrzutnia rakiet 6.…

• Dawno mnie nie było 850 recka u obrońcy bo byłem pewien że podniesie troche floty , niech ma na szo A że rano zamieszanie żeby dziecko do przedszkola wysłać to przypadkiem recki w ataku Jedziemy Dnia 17-01-2020 08:05:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.000.000 Ciężki myśliwiec 28 Krążownik 15.000 Okręt wojenny 15.000 Pancernik 5.000 Recykler 9.200 _________________________________________ Obrońca M…

• Dzień ciekawy a zakończenie wyborne Fs na pz to nigdy nie jest dobry pomysł jak widać , dzięki koledze za lot , w grupie raźniej jak widać Obrońcy Szo mimo że nic nie napisał bo spoko gość , nawet jakiś czas temu pioniery sprzedał więc tym bardziej Szybkiej renowacji bo się należy Pojadę klasyką youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw Dnia 16-01-2020 21:50:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Pancernik 220.000 ______________…

• Czasem po prostu inaczej się nie da Poleciałem sfarmić wszystkie kolony ale niestety kolega zalogował i zrobił zsyłkę , więc zrobienie tego defa wziąłem za punkt honoru SzO obrony Słabe więc bez nutki Dnia 16-01-2020 12:30:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.200.000 Krążownik 70.000 Okręt wojenny 50.000 Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca dycha [KARTEL] ______________…

• No i coś ładniejszego się trafiło to wstawię , 560 anty recy u obrońcy więc ma na SzO dość mu @..Raven.. coś mówiłeś o odbiciu piłeczki ? Dnia 15-01-2020 18:33:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor po prostu Szymon ________________________________________________ Okręt wojenny 50.000 _________________________________________ Obrońca boski ________________________________________________ Mały transporter 52.820 Duży transporter 3.024 Recykler 4.824 Sonda szpiegowska 418 Gwiazda Śmier…

• No nareszcie , już myślałem że się zasiedziałeś czy coś Graty dobre solo siadło , a że apetyt rośnie w miarę jedzenia to czekam na więcej i teraz ja coś szukam Szo dla obrońcy a tobie przetopu jedziesz dalej

• Haha stek w moim stylu Graty bo bunkierek z ładnym zyskiem zawsze się chwali

• Coś ostatnio ładnie siada , podejrzane Mam szczęście do obrońców co pierwsze pyszczą po zaoraniu innej planety a potem dostają czapę 18208adad7e4609267703b4343287742-png.jpg Jak widać nie trzeba było czekać na następny dzień wystarczyło poczekać Co by nie mówić SzO bo podejrzewam kto siedzi na koncie więc cieszy tym bardziej Moje PB więc fajnie wstawiać aż , wiem jam na moją flo to słabo ale będę się starał bardziej , pozdruwki dla fenirowej ferajny i znajomków z innych ini Bawimy się youtube.co…

• Ledwo stateczki nie wystygły a już kolejny ogień , dzień przedni Graty wlotu chociaż w kontekście dzisiejszych wlotów to raczej drobne ale smerf cieszy podwójnie Graty akcji a obrońcy SzO i więcej takich " inteligentnych " lotów

• Ze szczególnymi pozdrowieniami dla @NarImmor , zapraszałeś mnie częściej to się postarałem Fajna historia bo rano leciałem na moona w 5 gali i kolega lognął minute przed wlotem co mnie zasmuciło , od razu wycofał , liczyłem pz ale niestety nie zniknął , co najlepsze obrońca napisał mi że mam szczęście że nie walnąłem tego cec7ff3357d1420496d87cb6b3ce6bf2-png.jpg Pilnowałem kolegi po czym flota znalazła się z w 4 g , szybki lot i coś tam siadło Reszta pozdrówek dla tych co chcą Dla obrońcy youtub…

• Pamiętam jeszcze dex a z początku fuzji, pewny siebie, co ja to nie jestem itd, każdy złom tłumaczony przypadkiem bądź fartem agresora, co by nie gadać bez niego knr by biedowalo a tak to zawsze jest ktoś do bicia Dzięki za link Marku, takie rw cieszą najbardziej, przetopu nie życzę bo pz już lata więc życzę kolejnego " farta" Dex owi 100 lat co by chłopaki miały co bić

• Haha lumpy na urlopach przymusowych lub mniej to nie dziwne ze i gs uwek nie pilnują Częściej ściągała bądz próbowała jak Putinek był obok , ale odkąd przeniósł się do warzywniaka w 7 g to coś oklapł Od 3 dni farmiłem wszystkie kolony a dziś wpadało coś ładniejszego Pozdrówki dla ekipy z Fenir , osobne dla @..Raven.. , miło że wróciłeś do nałogu , szkoda że na innej uni ale i na to pora przyjdzie youtube.com/watch?v=_JlvT19nUQk A tutaj Kotlet z ameby beaten.gif Dnia 10-01-2020 11:19:34 następują…

• Kogo ja tutaj widzę , kto by pomyślał Dobrze że Raven tutaj jest będzie miał się z kim bawić Graty

• Taa Raven i emerytura , jasne Wiedziałem że długo nie wytrzymasz bez tego syfu nie mniej miło cię widzieć , jedyne co mnie zastanawia to czemu flotki tak mało , kogo jak kogo ale ciebie stać na więcej Wal godne siebie solo i czekam na link , a póki co graty acsa a obrońcy szo , zezłomowanie przez takiego gracza to żadna ujma

• Quote from LA PUTIN LABAMBA: “wymien nastepnym razem DT na MT to szybciej "dojdziesz" ” Chyba znawca w szybkim dochodzeniu Graty bo zysk zacny

• Hmm ciężki temat , a miało być tak łatwo