Search Results

Search results 1-20 of 27.

• Witam, Zapraszam do współpracy przy skupie deuteru - 24h na dobę, każde ilości od 5kk, Dobre przeliczniki. Każdy stały dostawca może czuć się bezpieczny przed moimi pixelami. W razie problemu możliwa nawet pomoc. Priv w grze - Z A N Y

• Graty wielkie - dziękować za pozdrowionko go go Power Range

• Witam, Kupię deuter w nieograniczonej ilości za meta/krychę. Przelicznik do ustalenia. Priv na forum lub w grze Everything Died Pozdrawiam

• 28-05-2019 11:56:25 - Zany [Lannister] - 136.18% Dnia 28-05-2019 11:56:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Z A N Y [LUMPY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 55.555 Krążownik 2.222 _________________________________________ Obrońca Gajowy [CzyTyWu] ________________________________________________ Duży transporter 200 Satelita słoneczny 604 Wyrzutnia rakiet 10.000 Lekkie działo laserowe 12.000 Ciężkie działo laserowe 2 Działo Gaussa 2 Wyrzutnia plazmy 1…

• 23-05-2019 22:20:52 - Zany [Lannister] - 153.74% Dnia 23-05-2019 22:20:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Z A N Y [LUMPY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 55.555 Krążownik 3.333 _________________________________________ Obrońca Procurator Taurus ________________________________________________ Mały transporter 1.200 Satelita słoneczny 68 Wyrzutnia rakiet 6.174 Lekkie działo laserowe 2.991 Ciężkie działo laserowe 1.694 Działo Gaussa 176 Działo jonow…

• 20-05-2019 22:04:03 - Zany [Lannister] - 170.84% Dnia 20-05-2019 22:04:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Z A N Y [LUMPY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 55.555 Krążownik 5.555 _________________________________________ Obrońca BialyKiel ________________________________________________ Duży transporter 398 Satelita słoneczny 2.935 Wyrzutnia rakiet 24.428 Lekkie działo laserowe 1.971 Działo jonowe 113 Wyrzutnia plazmy 78 Mała powłoka ochronna 1 ____…

• 19-05-2019 21:01:23 - Zany [Lannister] - 492.68% Dnia 19-05-2019 21:01:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Z A N Y [LUMPY] ________________________________________________ Mały transporter 6.625 Pancernik 6.292 Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca Geologist Pan [CKM] ________________________________________________ Mały transporter 363 Duży transporter 3.817 Lekki myśliwiec 311 Ciężki myśliwiec 119 Krążownik 10 Recykler 4 Sonda szpiegowska 2.006 Gwiaz…

• - Z A N Y - OddamSojuszZKontami [ODDAM] - 192791 Flota: Lekkie Myśliwce: 148542 Ciężkie myśliwce: 48 Krążowniki: 29237 Okręty Wojenne: 7218 Bombowce: 739 Niszczyciele: 710 Gwiazdy Śmierci: 5 Pancerniki: 6292 Bo zupa była za słona...

• No to gratuluje Wam, niestety byłem na koncie i odświeżałem ale jak się okazało po telefonach... transmisja danych w telefonie wyłączona przez pociechy i nie zwróciłem uwagi, że stronę mam w offline. No ale nie ma co się tłumaczyć. Odbudowy już raczej kolejnej nie będzie, ostatnie 7 tygodni to tylko wegetacja na eko była i próby urlopów, powrotu chęci itp ale słabo wychodziło. Co gorsza wczoraj miał być wrzucony urlop ale przypadkiem źle wysłane FSy i dopiero dzisiaj o 15 mogłem to zrobić ale po…

• Gratulacje chłopaki też bym coś dodał ale niestety siła wyższa zaniemogła. Obrońcy SZO, mam tylko nadzieję, że będzie grał jeszcze

• Hehe śmiesznie wyszło bo puściłem z głupa czując kolejną podstawkę a Tu Nari ogarnął sąsiada suma sumarum ważne, że weszło i zostało u nas. Btw. Graty starcia obrońca długo uciekał, aż dziwne, że weszło i tam jakichś kombinacji nie było alpejskich. Obrońca mam nadzieje, że będzie grał, strata przy takim eko nie wielka - spadek tylko o kilkanaście pozycji więc do przodu!

• Witam Jak w tytule, kupie deuter 2,6/1,6/1 i metal. Nick w Grze Z A N Y lub Solmyr Ibn Woli Boru Zapraszam do kontaktu

• Gratuluje - zatankowane aż pod korek... Obrońca widzę zahartowany cieszy widok, że nic się nie stało i jedziemy dalej !

• Akcja hmm ciekawa z dreszczykiem emocji Podziękowanie dla Vice Sol za priva w odpowiednim momencie, obserwacje no i recki Obawy były duże bo 3-4 dni wcześniej już Badi był na skanie ale zalogował się raz po puszczeniu recków, a przed puszczeniem floty. Tym razem się udało ale obawiałem się lustra gdzie sam niestety nie wyzbierałbym się nawet z kolegami ale koledzy dołączyli się do lotu gdzie obawa o lustro poszła w niepamięć, teraz pozostały obawy z kontrą na flotę i recki ponieważ lot trwał 49 …

• Ładnie, prawie że idealna ilość strat mi aż tak się nie udało dzisiaj Obrońcy odbudowy chociaż wiem, jak to trudne.

• Hmm.. Nie wiem jak to się stało dawno dawno temu uciekał mi obrońca... odpuściłem sobie go. Dzisiaj puszczam FS'a i zeskanowałem jeszcze układ i w sumie 10 minut się zastanawiałem czy dam radę dotrzymać po ciężkim dniu ale puściłem, nie wiem dlaczego bez MT, a potem dziwny dofarm... ale to chyba wina tego, że w połowie już śpię. Obrońca po zalogowaniu pogratulował, wiem, że to trudne ale życzę odbudowy (ja 3x się odbudowywałem...) Pozdro dla sojuszu, buddy i wszystkich znajomych Dnia 26-02-2019 …

• Z A N Y [KUPIEDEX] vs. Boje sie Buki [MNS] ~ 140.25% Dnia 24-01-2019 03:10:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Z A N Y [KUPIEDEX] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.111 _________________________________________ Obrońca Boje sie Buki [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.358 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 278 Sonda szpiegowska 111 Niszczyciel 21 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Z A N Y […

• Odświeżam nadal aktualne wysoki przelicznik

• "...około 00:30 zhieniłem mu 5 gsów na podstawce u Eksotycyny, a w tym czasie Nari robił skutecznie aktywki całemu uni - podobno murzyni w etiopii umierają na brak wody, gdy u niego surki nie ma, a na puszkontach też 0. Wtedy Nari zauważył filemona, który stał bez aktywek.Po ostatniej akcji z Edolem wiadome, że jak Filemon stoi, to Sierota też musi stać. Patrzymy, a on się pali wszędzie - szybki wstrzemienny dla Zohana i lecimy. Lot z przygodami, bo recków za mało, dexu nie było, karaczany chodz…

• Gz, unia ma specyficzne parametry i niestety nie każdy potrafi się dostosować. Obrońcy więcej finezji i szo!