Search Results

Search results 1-15 of 15.

• pozdro dla soja Dnia 19-01-2020 14:16:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas [SaS] ________________________________________________ Pancernik 7.583 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Indus ________________________________________________ Mały transporter 12.348 Duży transporter 6.442 Lekki myśliwiec 12 Ciężki myśliwiec 2.604 Krążownik 132 Okręt wojenny 1.185 Recykler 83 Sonda szpiegowska 48.669 Bombowiec 125 Niszczyciel 187 Pancernik…

• atas1 [SaS] vs. urwis ~ 2689.48%

atas! - - Starcia Libra

pozdro dla soja i gigica:P Dnia 12-01-2020 12:34:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas1 [SaS] ________________________________________________ Krążownik 26.556 _________________________________________ Obrońca urwis ________________________________________________ Mały transporter 18 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 93.973 Wyrzutnia rakiet 3.000 Lekkie działo laserowe 4.078 Ciężkie działo laserowe 600 Działo Gaussa 150 Wyrzutnia plazmy 30 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka …

• pozdrowienia dla soja Dnia 01-11-2019 01:44:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas [SaS] ________________________________________________ Mały transporter 3.714 Krążownik 11.111 Pancernik 6.764 _________________________________________ Obrońca Snopek [AZG] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 1.100 Lekki myśliwiec 10.000 Ciężki myśliwiec 2.553 Krążownik 1.014 Okręt wojenny 1 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.000 Sonda szpiegowska 1…

• pozdrowionka dla sojuszu a zwłaszcza kruszynki żeby focha nie było złom pozbierał obrońca bo lognoł sie kilka minut po wlocie muszę napedy podciągnąć Dnia 20-10-2019 12:32:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas [SaS] ________________________________________________ Krążownik 23.955 _________________________________________ Obrońca Syriusz pierwszy [CS-GO] ________________________________________________ Duży transporter 19.977 _________________________________________ Po bitwie.…

• graty entro wyczucia szkoda ze na sojuszniczce ale co zrobic tak bywa Quote from Elkanen: “musicie sie jeszcze sporo nauczyc mobilizacji i zorganizowania. ” tej wypowiedzi szkoda komentować Elkanen chyba wchodzi na forum zeby tylko namieszac

• graty litek steka zysk jest latajki przewietrzone wiec elegancko

• st i zbiórka na raty bo flota mizerna ale jednak udało sie pozbierac wszystko st z pozdrowieniami dla Fishera miałeś racje co flota ganimendesa londuje to ty na urlopie Dnia 13-10-2019 13:53:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas [SaS] ________________________________________________ Krążownik 24.283 Pancernik 4.629 _________________________________________ Obrońca Ganimedes [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 99.584 Le…

• atas [SaS] vs. subaru ~ 2434.97%

atas! - - Starcia Libra

złom pozbierał terminator bo miałem braki z dexem wiec dofarmu tez wiecej nie poszło ale i tak nie jest źle Dnia 06-10-2019 04:49:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas [SaS] ________________________________________________ Mały transporter 10.670 Duży transporter 1.280 Krążownik 18.000 Pancernik 3.694 _________________________________________ Obrońca subaru ________________________________________________ Mały transporter 5 Duży transporter 27.586 Ciężki myśliwiec 2 Statek kolo…

• graty jeszcze raz jak juz pisąłem byłem pewny ze ef wraca o 20 no ale jednak nie

• również upa prosze top 4 solo atas [MIT] vs bryk [G D ] - 6671,91%

• nie bede sie tu rozpisywał kto wie czemu to wie i tyle lot prosty wyskanowałem napisałem do riddiego lot i bum umnie niestety ropy było za mało na monie zeby ruszyć całość wiec posłałem co najlepszy bilans pokazywało dzięki riddi za wspólny locik i sadze ze nie ostatni pierwsza spora flota z poza andromedy dostała wchłonięta przez andromede jedziemy dalej [center]Starcie z 2014-01-05 17:19:01 następujących flot: Agresor atas (x;xxx;xx) Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx% Flota: L.myśliw. 295.847 A…

• akcja prosta skan lot bum chodź podczas akcji myślałem ze obrońca jest bo sie paliły 3 inne mony ale to tez cos powracało na mony troche złamiłem z doborem floty ale to przez to ze nie wierzyłem ze wedzie i szkoda mi było dexu ale dofarm weszedł potem wiec nie jest zle. obrońca zalogował sie po dofarmie i pogratulował wiec powodzenia mu zycze w realu bo podobno odbudowy nie bedzie miał wiecej czasu dla dziewczyny Starcie z 2013-11-06 20:58:56 następujących flot: Agresor atas [MIT] (x;xxx;xx) Bro…

• graty kotlet nawet nie wiesz jak mnie cieszy to st

• dzieki panowie za wspólny locik wyszło bardzo fajnie skład mnie troche zaskoczył jak sie dowiedziałem jaka flota ma znami leciec wyszedł nam fajny acesik i miejmy nadzieje ze wreszcie ta barjera miedzy Hipno a SCS sie zmieni tak ze jeszcze raz dzieki panowie za wspólny locik oraz ekipie któa miała nas wesprzeć i najwieksze podziekowanai dla angela ta akcja głównie jego zasługom jest

• jak juz pisąłem w soju nie spodziewałem sie ze oko jest w stanie na mnie poleciec ale stało sie i nie mam tez jakis wiekszych ale do niego. nie skanoałem go nigdy bo mam swoje zasady i na 100% nawet jak by mnie ktos poprosił o lot na niego nie poleciał bym on zrobił jak zrobił flota faktycznie ostatnio była zaniedbywana i musiał sie to tak skonczyc ale moze i to dobrze nie mam dylematu wiec graty panowie % wyszedł wam dosc konkretnyh