Search Results

Search results 1-20 of 140.

• Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych!!! Dnia 27-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Okręt wojenny 159.307 Bombowiec 521 Niszczyciel 18.147 Pancernik 245.728 _________________________________________ Obrońca DarthVersor [Z-F] ________________________________________________ Mały transporter 20.665 Duży transporter 9.687 Lekki myśliwiec 344 Ciężki myśliwiec 21 Krążownik 129 Okręt wojenny 6.549 Recykler 35…

• Straty spore ale chociaż lot tani, top na zabawki bo masz mało

• Lm wolne więc trzeba przetapiać Obrońcy SzO!!! Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych!!! Dnia 25-11-2019 10:16:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 84.470 Lekki myśliwiec 1.653.557 Okręt wojenny 22.222 _________________________________________ Obrońca Ethereum [Bandit] ________________________________________________ Mały transporter 64 Duży transporter 2.085 Lekki myśliwiec 305 Okręt wojenny 6 Recykler…

• Quote from ---Webber---: “O, alco Nadal latasz Gratulacje, fajne macie te floty tutaj, takie "inno ogejmowe" TOP1 z naprawdę przekozackim procentem. Pozdrowienia dla MNS ” Wróciłem tu po Leo, ze 3 lata było zupełnego detoxu tu eko x5 i 70% złomu więc ładniejsze % Na szczęście prędkość normalna. Ty gdzieś wróciłeś czy dalej emerytura ?

• No to już znam przyczynę, czemu pojawiłeś się w 4 gali. Obrońcy SzO a Hadesowi powodzenia w realu lub Kalyke

• Przede wszystkim chciałem pogratulować obrońcy zachowania. Ładnie pogratulował po starciu, chwilę porozmawialiśmy i wydaje się być bardzo porządnym człowiekiem. Powodzenia w realu!!! Hades chciał się pożegnać, więc nie miałem nic przeciwko aby wstawił to ST, wszyscy na tą grę straciliśmy masę czasu i jeżeli chce coś napisać na koniec to nie mam nic przeciwko. Z mojej strony: Pozdrowienia dla wszystkich znajomych, sojuszników z Cosmos i Kalyke, dostawców dexu. Vulcan myślałem, że mnie uprzedzisz …

• Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych!!! Obrońcy SzO, latałem na niego wiele razy, dzisiaj w końcu siadło. Dnia 21-11-2019 20:46:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Pancernik 22.222 _________________________________________ Obrońca rafbuku [E-K-O] ________________________________________________ Mały transporter 2.211 Duży transporter 25.182 Lekki myśliwiec 50 Krążownik 20.562 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.200 Son…

• Quote from Time2Party: “no tak po zlomie ciagle sie vegetto pilnuje . Jak sie odbuduje z nawiazka a ty jestes na urlopie flota bezpieczna. i nagle cud urlop zdjety vegetto padl takie kity to mozesz wciskac na podworku gratuluje kolejnego pushu i czekamy na kolejne cudowne rw z urlopu oczyweiscie na tych samych ciagle kontach muahaha ” Kto się pushuje na tym uni każdy dobrze wie A co do tych samych to muszę się zgodzić!!!i Taki dobry, bystry matematyk, może nawet przyszły noblista, powinien to pa…

• Chociaż po urlopie mam owocny dzień, to grać się już nie chce i powoli trzeba zacząć przetapiać flotę na eko i badania. Dnia 20-11-2019 13:27:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Mały transporter 50.000 Lekki myśliwiec 2.782.931 Okręt wojenny 10.000 _________________________________________ Obrońca CtpLuckyMe [P-16] ________________________________________________ Mały transporter 520 Duży transporter 1.417 Lekki myśl…

• Obrońcy SzO, wczoraj zapił i nie udało się wstać do pracy. Powodzenia w tłumaczeniu się jutro!!! Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych!!! Dnia 20-11-2019 10:42:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Pancernik 88.888 _________________________________________ Obrońca Vegetto [P-16] ________________________________________________ Mały transporter 61.095 Duży transporter 9.956 Lekki myśliwiec 38.928 Ciężki myśliwiec 4 Krążo…

• Graty Wojciech, super ciśniesz co tu zajrzę to podnosisz poprzeczkę, top na zabawki i może trochę pc ? Quote from unavit: “Graty Teraz to już na pewno będzie na turbo Zazdro ” To już ten czas ? Grubo!!

• Kontra, obrońca chciał orać bunkrownika z mojego układu, min po jego skanie i czas ataku wskazywało na 100% to zaryzykowałem, Wariat jeden us obok więc obawy były czy nie jest to próba pozbawienia mnie zabawek Obrońcy SzO!!! Dnia 12-11-2019 15:10:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.819.741 Okręt wojenny 159.005 _________________________________________ Obrońca Ravasco [EVOLUCJA] ____________________…

• Vulcan tu nie ma się co kłócić, oni po prostu są najlepsi, chociaż Ty masz top1 solo a kolega szczyci się, że tłucze pełno raportów nie mieszczących się w progu, chociaż mmo nie pokazuje tej jazdy po uni Grać mi się nie chce ale troche mimo wszystko obserwuje co się dzieje na uni i ciągle padają te same konta co były zawsze złomowane przez partyznatów lub były partyznatami. Dzisiaj kolejny raz unknown stracił pkt na miarę ST, czekamy na forum, to się mieści. Edit: stracił bunkier więc st mogło n…

• Gratulacje Panie, Panowie i Kostki Lodu. Piękny %, dawno tu nie zaglądałem i nie spodziewałem się, że już takie % lecą. Ładnie się bawicie, topce na nowe zabawki i pakujcie krzykaczy!!!

• Obrońca zawsze aktywny, próby były od początku uni, dzisiaj z jakiegoś powodu nie odebrał fs. SzO!!! Dnia 30-10-2019 19:32:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Pancernik 22.222 _________________________________________ Obrońca dziadzia komornik [Kataryna] ________________________________________________ Duży transporter 31.327 Lekki myśliwiec 18.289 Ciężki myśliwiec 38 Krążownik 365 Okręt wojenny 188 Statek kolonizacy…

• Na wstępie obrońcy SzO, w mojej okolicy zawsze dobrze się pilnował, próbowałem wiele razy, do dzisiaj z mizernym skutkiem. Mam nadzieję, że przełamanie bo ostatnio każdy ucieka Dnia 29-10-2019 13:16:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Pancernik 216.947 _________________________________________ Obrońca Rammstein ________________________________________________ Mały transporter 17.712 Duży transporter 6.927 Lekki myśli…

• Mi ucieka to Bunny upoluje graty Królik!!! Top na nowe zabawki i lecimy dalej !!!

• Gratulacje, procent kosmiczny, trudno będzie to przebić, własnie dla takich ST tu zostaliśmy Top na nowe zabawki i bicia kolejnych rekordów.

• Graty, miło widzieć jak partyzantów złomuje ktoś inny jak partyznat. Chyba na nowe uni zbierają fundusze bo unk już wstawia tam starcia za anty obronę

• Na wstępie obrońcy BSzO, postawa godna naśladowania. Zapowiedział, że odbudowa będzie i tego życzę. Złapane z pz, skład tak a nie inny bo najwyższa pora przetapiać na eko Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych. Dnia 30-09-2019 15:38:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alcoholik [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.626.790 Krążownik 178.764 Niszczyciel 16.398 _________________________________________ Obrońca Hammer [KAT] __________________________…