Search Results

Search results 1-8 of 8.

• Bo i nie ma po co się spinać. Zmalały jedynie liczby pod obrazkami statków i spadłem o całe 16 miejsc. Odbuduję się szybko i postaram się lepiej pilnować floty

• @nowynick — spokojnie, wszystko zgodnie z prawidłami Ogame! Atakujący pozwolił na wstawienie, gdyż miał problem z zamieszczeniem raportu.

• Ponieważ niewiele się dzieje na tym uni, to uśpiło moją czujność i cóż... nie dopilnowałem należycie floty:) A czort mnie podpuścił, żeby pobudować flotę, zamiast prawilnie surówkę w kopalnie ładować! Na otarcie łez troszeczkę PZ udało się zebrać zanim przyleciały recki oponenta. Gratki, mada! Dnia 12-09-2019 20:23:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mada [BoSS] ________________________________________________ Krążownik 22.222 Pancernik 76.668 _____________________________________…

• Fuzja uni

Nocny kochanek - - DiD Dorado

A mamy jakikolwiek wpływ na wprowadzenie fuzji? Bo pisać to sobie możemy... a faktycznie uniwersum wymarło całkowicie.

• Fuzja uni

Nocny kochanek - - DiD Dorado

Popieram w 100%.

• Patrzę sobie, a tu flota z surówką na moonie. Lot i cyk, weszło na eleganckości. Tylko straty jednak dość spore, bo moja flota to raczej tylko na farmienie się nadaje. Chyba jednak oleję na razie kopalnie i dospawam sobie trochę statków, bo spodobało mi się latanie:) Przyznam się też, że zabrakło trochę recków na cały złom, więc ktoś inny też skorzystał. Na zdrowie! Dnia 30-07-2019 08:47:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nocny kochanek [AVA] _____________________________________…

• Dzięki. Preferuję jednak grę eko, ale skoro już się co trafiło, to wstawiłem:)

• Ledwo, ledwo załapałem się na próg, ale skoro już się udało, to też wkleję swoje co nieco. Patrzę sobie rano, a tu surka na moonie leży. No zebrałem swoją mizerną flotę i cyk, weszło. Pozdrawiam obrońcę, bardzo kulturalnie się zachował. Szybkiego odpracowania strat życzę. Dnia 13-07-2019 12:04:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nocny kochanek [AVA] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Pancernik 4.000 Sonda szpiegowska 1 ________________________…