Search Results

Search results 1-20 of 452.

• Wersja 7.x - dyskusja

19dawid45 - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Avinashi: “team zapomniał wspomnieć również, że GF zwiększył prawdopodobieństwo spotkania czarnej dziury o 50% tak minimum jak również spotkania obcych/piratów na sterydach ” to by się zgadzało w tym tygodniu ponad 10 dziur...dzis 2 na szybko

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Void: “Quote from Elmo[Wieiworak]: “strach sie bac cos pisac webberowi trzeba pisac "uwaga zart" jak widac tutaj tez chyba trzeba na cale szczesci rito dal urfa wiec mozna popykac i nie grozi korzystanie w niego zadnym banem hehe jaka firma takie bany/bugi ” Taki jesteś śmieszek? Skoro GF banuje konta za korzystanie z rynku, który sami wprowadzili, a jeśli ktoś zgłosi nadmiar surowców, to każą oddać wszystko i jest stratny, to pomysł zablokowania handlu statkami też by mnie jakoś spec…

• @Art problem się podwaja w nocy i nad ranem... niezależnie czy tylko sie dogląda gry czy skanuje itd potrafi wylogowywać co minutę dwie zagadkowe jest że częściej na starych uniwersach niż na nowych pomim małej ilości graczy on-line

• Quote from Art: “To tylko pokazuje losowość owego zdarzenia nic więcej. To za mało, aby znaleźć źródło problemu. ” @Art to nie losowość to błąd gry... jak mże wylogowywać nawet co 2 minuty?!! czasami jest ok a czasami co 2 minuty wylogowuje

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Nenen: “Chyba już wszytko zostało powiedziane na temat "to co gf zrobiło z tą grą ..." ale takiego zaorania się nie spodziewałem. -odkrywca dostał kolejny cios, który odbił się echem nawet na zagraniczny forach, nakaut. przez 5 dni na 50 expów dziennie mam średnio (1 obego), surowca 50 kk. Strach teraz wysyłać flotę na expa bo nigdy się nie zwróci. - firefox popularna przeglądarka nadal ma problem paskiem prędkości floty, a wydawało by się że to priorytet do naprawy. - gość z sojuszu …

• Rynek - dyskusje

Quote from Wisior: “Całkowicie pomijamy jest fakt, że na uniwersach wciąż są miliardy pomnożonego surowca. Ja nie przypuszczam, ja to wiem. Znam przypadek mnożenia przez dwóch graczy, gdzie jeden dostał bana a drugi nie. Mimo że obydwoje zarobili miliardy. Team wciąż (!!!!!!!) nie ma narzędzi jak szukać lewych surowców. Gdyby miał to uniwersa by wyglądały inaczej. Tymczasem jedne z rzekomo urlopowanych SGO obrabia tickety na odwal się. Gracz zgłosił że kontrahentowi pomnozylo surowców to nakazał…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Leonidas: “Bo licząc prowizję to wychodzi jajko. Wszystkiego dobrego @Art w dniu Twojego święta. ” echh oddajcie mi stare dobre ogame a nie ten bubel nastawiony na koszenie hajsu od frajerów.. za takich nas mają

• Whisky & pl1 - Kupia DEXX

19dawid45 - - Handel Quantum

Quote from LSD: “Sorry, na rynku wychodzi mi lepiej. ” fakt na rynku da się sprzedać po 5 do 1

• Mnie najbardziej bawi sytuacja taka że sam zgłosiłem otrzymanie dużej ilości surowca w handlu (zgłosiłem prośbę o sprawdzenie czy surowiec jest legalny)...a co mnie bawi? a to że ticket wisiał prawie tydzień i to że dostałem w końcu odpowiedź o konieczności zwrotu całości ... powtarzam Całości otrzymnego surowca w ciągu 72h . Zadnego uzasadnienia czy surowiec legalny czy nie... żadnej rekompensaty przecież w tym momencie tracę na handlu bo coś oddałem coś dostałem i teraz muszę to oddać.... Tak …

• Quote from bocieek: “@Wisior to konto nieistotne obserwacyjne do testów właśnie - trzeba było widzieć wyścigi flociarzy po iglakach ” Wyścig po surę i BANAna?

• pewnie stara oferta Ci to zdjela bo niestety one nie znikly ... za pare dni bedzie juz normalnie

• Odkrywca co prawda ma zyski szczególnie na eko x7 . Prawdziwy opis powinien być Odkrywca 3x więcej z ekspedycji z uzyciem pioniera x prędkośc uni Tyle że te zyski są od jakiegoś czasu ograniczane... już dawno nie widziałem bny ktoś zakosil 30-50kk mety czy krychy jak bylo norma na poczatku

• wywala niezależnie od tego co się robi czasami w 30 sek muszę 2 razy logować @Art fajnie że żyjesz bo w pewnych tematach się domagali Ciebie:)

• Rynek - dyskusje

Ciekawe czy dojda do pochomikowanej sury na lewych kontach czy nie...

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Koloc: “To ja bym musiał napisać 1000 zgłoszeń bo moja ilość użyć rynku zbliża się do tej ilości Powodzenia w pisaniu i rozpatrywaniu. Nie piszcie tu farmazonów bo gracze którzy nie ogarniają tematu się będą sugerować półprawdami i domniemaniami ” To wysyłaj ticket ... 1000 to do rana wyślesz?:) mamy wysyłać tickety to wysyłajmy... dbajmy o swoje bezpieczeństwo:)

• Wersja 7.x - dyskusja

CZyli pozostaje w ramach bezpieczeństwa wysyłać ticket za każdy handel za każdy farming za każde starcie.... wtedy jesteśmy powiedzmy że bezpieczni:) Każde zdarzenie jeden tichet haha A ja mam pytanko może Ciap czy Ruda odpowiedzą w sumie powinny TO AKURAT WIEDZIEĆ Gdzie jest ART?

• Rynek - dyskusje

Quote from dexPL: “Quote from 19dawid45: “DA się da:) poprostu się nie korzysta haha Rynek=koniec gry jaką znamy... a team zamiast wydawać bany wprowadza eventy... kpina:) ” To nie Team wprowadza eventy - tylko GF. Tak dla porządku. ” Dzięki za poprawke...ale sam fakt nie ma czasu na naprawę nie ma czasu na zablokowanie rynku...nie ma czasu na banowanie ale jest czas na wprowadzanie ewentów i kasowanie postów:)

• backup ?

19dawid45 - - Zadawanie pytań

taki backup były krzywdą dla całego ogame i jego społeczności trzeba patrzeć na to że są ludzie którzy jednak uczciwie grają i czemu oni mają tracić?? Link??

• Rynek - dyskusje

Quote from ale cios antynazista: “Quote from wSCIEKŁY: “Quote from Koloc: “Przykro mi Wściekły, że Cię wykorzystałem ale już będziesz wiedział oferty na rynku to jedynie max bo ktoś i tak to kupi za 80 % ceny ” Luzik, pomnożę sobie trochę surki tak z 1kkk i będę na plusie, skoro rynek mi zabiera, to rynek też mi odda ” rynek raz odbiera raz dodaJE trza robic tak by bylo no 0 ... da sie xd ” DA się da:) poprostu się nie korzysta haha Rynek=koniec gry jaką znamy... a team zamiast wydawać bany wpro…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Czarnobrody: “a ja zapytam inaczej: wystawiłem 20kk deuteru za 60kk metalu bo rynek wprowadził limity: Wymiana zakończona. 05.01.2020 09:37:15 Od: Rynek Handel został ukończony. Sprzedano: 20.000.000 Deuter Na planecie XXX otrzymano 47.500.000 Metal. Opłata rynkowa: 2.500.000 Metal chciałem zapytać gdzie podziało się 10kk metalu? ” nie wystawiłeś przypadkiem auto oferty z tolerancja?