Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Wersja 7.x - dyskusja

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

@Gremlinek. Ponieważ w święta pomimo zgłoszonego urlopu siedziałam to postanowiłam po świętach odpocząć. Urlop mam. Nie jestem w temacie.

• Rynek - dyskusje

@KAyto Raczej chodziło mu o to że jak już nie banujemy to czy może wydawać pomnożone surowce

• Głęboka przestrzeń! KONKURS

ciap - - DiD Kalyke

Serwer dostała 2 dni temu jedynie na zasadzie pomoc do SGO. Ticketów jest dużo a czas niestety ograniczony. Postaram się pomóc tyle ile mogę...

• Rynek - dyskusje

Eh. Wszystkie pretensje możecie kierować w GF. Więc możecie przestać robić na złość

• Rynek - dyskusje

Quote from KAyto: “Od i tyle krzyku było o nic u nas na UNI tylko 2 bany poszły i to na słabiutkich kontach widocznie nikt nie oszukiwał sami prawi ludzie grają .... ” Twoje uni zawsze grzeczne było. Wasza ex GO. PS. Możesz ticketa z prośbą o sprawdzenie kogoś wysłać.

• Rynek - dyskusje

Quote from Andre1974: “zapodaj.net/d2921a52b91ad.jpg.html Nową wersje rc18 wgrano wczoraj przed czy po 14? Bo jak widać na screenie to niby przepłaciłem za deuter, dwie transakcje o 13:57 ” Wersja 7.1

• Problemy z falangą

ciap - - Błędy w grze

Support nie ma tego gdzieś. Zgłoszone. Błędy związane z falangą

• Rynek - dyskusje

Jeżeli widzicie u siebie jakis dziwny handel poza przelicznikami dozwolonymi to wtedy ticket

• Rynek - dyskusje

@arts Wystarczy skopiowany tekst. @Qnick Takie oferty można wystawiać Minimum jest takie ustawione

• Rynek - dyskusje

@arts Jeżeli wysyłacie coś na planetę GO to piszcie zgłoszenie gdy mamy taki harmider. Nawet jeżeli Wasz ticket nie zostanie zrobiony to ważne że jest wysłany - jest ślad w systemie.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Strzelec84: “@ciap jest jakiś temat z wszystkimi błędami w nowej wersji czy trzeba szszuka ” Błędy w grze MCO - Wersja 7.0 Zgłoszenia błędów @ale cios antynazista Jestem w pracy

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Arsey: “Czesc, Przepraszam z góry, jeżeli to pytanie już tutaj było, ale przeszukiwałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi. Czy zmienił się wzór na wydobycie deuteru na wersji 7.x ? Mam takie samo wydobycie deuteru na planecie z temperaturą: 1°C jak i z -9°C. Wyglada tak jakby teraz byly jakies "zakresy" temperatur, a nie konkretna wartość, ponieważ na innych planetach gdzie mam 15, 16 oraz 21 stopni wydobycie jest mniejsze niz na tych planetach z 1 oraz -9, jednakże ciągle jest takie s…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Crion: “@ciap Atakuje gracza X i tracę na tym flotę wartą 1kk surowców -> złom+farming = 1,5kk surowców -> to daje mi 500k na plus, ale ponieważ surowce pochodziły z rynku, to mam odesłać 1,5kk surowców - złom z mojej floty. Dalej nie widzisz gdzie tracę? ” Ja napisałam że oddaje surowce plus że jest na zero. Więc wydaje mi sie oczywiste że jeżeli coś oddaje i jest na zero to musi być to zysk. Jeżeli nie było to jasne to przepraszam Quote from Nonick: “Mam pytanie do ogarniętych, może…

• Wersja 7.x - dyskusja

Dlaczego atakując masz wyjść na minus? Nie rozumiem. Masz oddać surowce które są nielegalne. Których nie powinno być...

• Wersja 7.x - dyskusja

@Muniek Handel to wymiana. Masz jeden surowiec zmieniony w dozwolonym przeliczniku na inny. Po oddaniu surowców masz wyjść na zero nie licząc czasu który się straciło. @Crion Zapis tej został dodany do Zasad Gry na prośbę graczy ponieważ część osob legalizowała tak surowce np. z push. Gracz dostaje jedynie odsyłkę.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Elmo[Wieiworak]: “nie wiem kto pisze juz nawet na serio a kto sobie jaja robi hehe ” Ja też. Bo jakby wiedziała że na uni lata XXX surowców to raczej wolałabym żeby legalny atak nie legalizował tych surowców.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Muniek: “@ciap bedziesz musiała oddac, nie dostaniesz rekompensaty mimo ze swoje surowce dostałas legalnie. Mało tego nikogo nie obchodzi ze moze wiązac sie to ze stratą anty. Jak nie bedzie Cie stac na oddanie to dostaniesz bana za posiadanie zbugowanych surowcow. Takie zasady. ” Jak pisałam: Jak nie będę mieć surowcow (astro sporo kosztuje) to mi odpiszą budynek albo obronę albo flotę i po sprawie. Surowce dostałam legalnie ale one nie są legalne bo powstały z błędu gry. Quote from …

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Crion: “Jak Ty będziesz handlować z kimś i ktoś sprzeda Ci surowiec z rynku, Ty wrzucisz sobie astro/kopalnie, czy co tam będziesz chciała -> przeklikasz to za anty i za tydzień, dwa ktoś Ci odpisze to badanie bo pochodzi z surowców z rynku? a wydane pieniądze na anty ktoś zwróci? ” Czemu mają mi cofnąć badanie? Przecież nie zrobiłam tego świadomie więc to nie jest moją kara a jedynie odsyłka. Jeżeli nie bedzie mnie stać to oddam budynek albo obronę - to budujesz się szybko i wymaga m…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Muniek: “Quote from ciap: “Quote from Muniek: “Dostaniesz bana ? ” "surowce muszą zostać zwrócone przez końcowego odbiorcę". ” spoko jak kttos dostanie nakaz to sie szybko przehandluje jeszcze, problem spadnie na kolejnego ” Przehandlowanie surowców nie zmienia tego że Ty je nadal masz. Wymieniasz po prostu na inny surowiec - nie zwalnia Cie z obowiązku oddania.