Search Results

Search results 1-20 of 399.

• Quote from Apofis: “Quote from 19dawid45: “I pancki też.... sorry może gra była wtedy graficzni biedna ale nikt nie p ” pancki weszły później @19dawid45 Quote from Nicky: “skoro zbieracz ma 0,03 a inne klasy 0,02 to czy moge budowac te pelzacze na klasie general? ” Możesz kupować i mieć a robić nie. będziesz miał 1,5 razy mniejsze wydobycie niż zbieracz z pełzacza ” Były pancki na starym designie ...

• Quote from Apofis: “Quote from Poka_Bydlaka: “Bez księżyców, pancerników i starej szacie graficznej. ” Księżyce były. ” I pancki też.... sorry może gra była wtedy graficzni biedna ale nikt nie powie że nie najlepsza. Tyle akcji wspomnień

• Równowaga klas

19dawid45 - - DiD Leda

Quote from wampek: “Widzę nie znasz pojęcia "początek gry" ale na to już nic nie poradzę... niech mama ci wytłumaczy. Podaj nick, sprawdzę sobie jakie masz przyrosty na Ledzie. ” Nick Tereth obecnie top 18 uni 700k pkt. Co do zbieracza vs odkrywca... odkrywca teraz ma przewage a co pozniejszych etapow gry zbieracz wydaje sie rozsądniejszy ... bez samych pełzaczy obecnie na starszych uni będę dostawać 37,8kkmety 12,151kk krysi 8,6kk deu To bonus z samej klasy zbieracza 58.5 kk dolicz do tego zbie…

• Dla mnie bzdurą jest osłabienie zbieracza jeszcze większe niż to było przed zmianą. 2 sloty zbieraczowi zabrane osłabiony pełzacz...

• Równowaga klas

19dawid45 - - DiD Leda

zabrali 2 sloty zbieraczowi... dali niższe opłaty na rynku i +2 oferty...bzdura!!! a co do rynku to też coś zepsuli... wystawiam przedmiot który ma rozpiętośc od 95 k deu do 272k deu daje te 272k deu a finalnie cena rynkowa to 95k lub po 2 podejsciu 113 k.... co dokladnie oslabia pioniera a co zbieracza? Pełzacz zamiast śmiesznych 0,03 daje 0,02...

• Ładnie Jim buduj buduj po zmianach moze sie przydac troche statkow

• Równowaga klas

19dawid45 - - DiD Leda

Quote from edes: “Po takiej aktualizacji to uni dla mnie jest skończone wracam na stare śmieci ” Dokładnie o co Ci chodzi?

• AntiGameReborn

19dawid45 - - Porozmawiajmy o OGame

Temat pewnie wałkowany ale go nie odnalazłem w tej lawinie postów mam proglem z AGR na Leda Praktycznie wogóle go niema nawet na farmingu nie pokazuje mi ostatnich lotów itd ręcznie wszystko z pamięci trzeba wpisywać ktoś wie o co chodzi?

• Równowaga klas

19dawid45 - - DiD Leda

A jak to do końca z tym zbieraczem jest ... 25% do produkcji kopalni tak poprostu? 100% szybsze transy od innych klas? i pełzacze dodatkowe 50%? czyli z bonusem 75%?? Nie mam jeszcze na tyle konta rozwiniętego by to testować dlatego pytam

• Antigame

19dawid45 - - DiD Leda

nie łatwiej podać link niż zostawić sam koment?? tematow jest wiele

• Antigame

19dawid45 - - DiD Leda

Witam CZy wam też nie działa Antigame na Ledzie? przyznam że bieda straszna bez tego dodatku. Nie wiem czy tylko ja mam z tym problem czy Wy też?

• Równowaga klas

19dawid45 - - DiD Leda

Czyli zbieracz tak czy siak jest słabszą klasą od odkrywcy na nowych uniach jak i na tych starych ... Pomimo tego że bonus na pola na starych uni jest znikomy to nadrabia ekspami i zyskami z farm

• Równowaga klas

19dawid45 - - DiD Leda

Czy jako zbieracz gdy już kupię pioniery na rynku (po kosmicznych cenach) też mogę robić duże zyski na ekspach na sam patent z pz? Przyznam że sam wybrałem zbieracza i troszkę gram i nie widzę zbytnio zalet tej klasy tzn są ale nie takie jak sobie wyobrażałem... I rozumiem że jeśli na zbieraczu chcemy pełnej premii od pełzaczy to trzeba ich mieć na każdej planecie po kilkaset?? czyli super cel dla flociarzy....

• Zmiana prędkości badań

19dawid45 - - DiD Quantum

Myślę że teraz i tak jest szybko w układzie lot trwa 4minuty... nie ma sensu tego zmieniać

• Top 10 starć Solo & ACS

19dawid45 - - Starcia Quantum

Temat dobry i do przyklejenia. życzę wytrwałości!!

• Gratulacje!!! Starcie piękne!! Szkoda tego złomu ale co zrobić anty recki to największy syf tej gry... Odbudujesz szybko masz werwę do latania. Jak dla mnie... WARTO BYŁO!

• Bany

Ja tam jestem zwolennikiem ponownego upublicznienia pręgierza. Społeczność Ogame ma prawo widzieć kto i za co dostaje bany. Dziwne metal i kryształ kasuje Vegiego i dostaje chwilowego bana.... Moderator kruszynka:Temat niezgodny z Regulaminem Działu Did. Zamykam.

• Fajny Farming krążkami:) Graty Pokonanemu Szo strata mała więc szybko sie odrobi

• Zmiana prędkości badań

Temat dobry bo faktycznie czas badańjest nieadekwatny do eko i flot na tym uni. Tylko czy na bank się to opłaca GF skoro można skrócic za anty? To są parametry a parametry można zmieniać dowolnie wiec na bank jest taka mozliwosc

• Quote from Majs: “Quote from 19dawid45: “Gratulacje gościu!!! Piękny strzał ponad 1k życzeń . Dużo tych PC już masz:D Graty także usunięcia Majsika Pokonanemu Szo!! ” sam się usunąłem było w planach od dawna nikt nie trafił mnie ani nie sprzedałem konta jak 80% ludzi na ogame ” Brakuje tutaj tak barwnych postaci jak Ty:) Cieszy mnie ze moi byli sojusznicy (a znajomi na zawsze)ciągle cisną