Search Results

Search results 1-20 of 388.

• Przez całe SD brzydził mnie sposób gry grubego? a powiesz coś więcej? bo jedyne co mnie brzydziło to jego próba oszustwa nawet przy tak ogromnej przewadze w rw, ale jak widać wiesz lepiej jak zresztą wszystko powiedz mi gdzie tu jest hipokryzja bigosie? skorzystałem z możliwości kupna floty przez rynek co uczyniłem, możesz zrobić to samo, zresztą jak każdy wprowadzili nową mechnikę gry sojuszowej z której skorzystaliśmy, to że ludzie będą to wykorzystywać do wszechobecnych puszy to nie moja wina…

• Quote from LoleXXX: “Walić ogeja! Nie gram! No może na wiosnę;) ” żałuj, są dobre jaja

• do kasacji

• Quote from Bigot: “Quote from justvroum: “Śmieszne, że kiedy ktoś używa kilku multikont, kilku gsówek, skupuje konta i potem je złomuje to tylko nieliczni mają z tym problem i mówi się "takie czasy", a kiedy ktoś uzywa legalnego narzędzia oraz rośnie wedle zasad gry to nagle jest to zaburzanie balansu rozgrywki ” Śmieszne to jest jak ktoś twierdzi, że jest kryształowy i skasuje konto, bo przekszadzają mu wałki innych, a za chwilkę przeklikuje 30 baniek we flocie, ale pocieszę Cię są 2 floty na u…

• @AMAV mam jeszcze 50k rozpierdzielaczy w stoczni, chcesz popatrzeć?

• Kupię Wasze floty za metal aby zezłomować @FILU, zainteresowanych kontrahentów zapraszam na discorda! u68

• Ależ ja nie mówię o Tobie xd

• Śmieszne, że kiedy ktoś używa kilku multikont, kilku gsówek, skupuje konta i potem je złomuje to tylko nieliczni mają z tym problem i mówi się "takie czasy", a kiedy ktoś uzywa legalnego narzędzia oraz rośnie wedle zasad gry to nagle jest to zaburzanie balansu rozgrywki

• bahahaha, pogratulowałbyś chociaż

• Bella Amica! Magnificente! Kinder bueno Gratulacje, dowóz pizzy poszedł zgodnie z planem, pierwszy klient musi byc zadowolony

• No faktycznie, bardzo żywe uni gdzie układy albo są puste albo jest jedna, góra dwie planety

• Quote from Apofis: “Quote from justvroum: “Czy będzie backup sprzed wprowadzenia wadliwej wersji rynku dzięki któremu można obejść regulamin? ” Czy ktoś mi wtedy odda surowce z napadów? Jeśli będzie back? ” [ciach] została wprowadzona wersja rynku, która zawiera błędy umożliwiające obejście regulaminów nie tylko na polskim ogame, ale na większości serwerów. ma się to nijak do zwrotu surowców z napadów, to błąd który zaburza balans rozgrywki i powinien zostać jak najszybciej naprawiony, choćby ko…

• Czy będzie backup sprzed wprowadzenia wadliwej wersji rynku dzięki któremu można obejść regulamin?

• na u68 top1 flot właśnie sprzedał 11.5k cm za 117kk deuteru, bardzo dobrze działają te przeliczniki @Art jestem z ciebie prawdziwie dumny ze walczyles niczym lew za graczy

• @Art możemy poprosić o zablokowanie rynku po aktualizacji póki nie zostanie ustawiony minimalny przelicznik na poziomie 2.4/1.4/1? Dlaczego 2.4/1.4? Ponieważ wydaje mi się on rozsądnym przelicznikiem biorąc pod uwagę podatek vat ale jak byłoby 2.5/1.5/1 również bym nie płakał liczę na Ciebie

• Quote from Leonidas: “Seriooo Ty lamo. Ogarnij się. Szykuj następne statki szybko bo chce hucznie rozpocząć nowy rok. Oby wpadło w odpowiednie ręce. Graty wyczucia Miśkowi, obrońcy wiadomo czego i w co. Żeby mi to było ostatni raz. ” jak Ty kupowałeś to konto że PNy też je mają

• To Wy też je kupiliście?! Poproszę swoją część do 2 gali

• Graty stejka, zysk przyjemny nie wiem tylko po co głupia docinka w moim kierunku ale jeśli poprawia Ci to humor to bardzo się cieszę

• Quote from Muniek: “Oby była możliwość późniejszego wybrania klasy i grania póki co bez. Po przetestowaniu najnowszej wersji i ustabilizowaniu sytuacji. ” Prawdopodobnie będzie, ale sporo osób się zapewne natnie, a potem będzie musiało zmieniać za AM ;p

• MAMMAMIA pizzerione de la sześćosiem

justvroum - - DiD U68

Reaktywacja legendarnego sojuszu z uHimalia Pizza (i nie tylko!) będzie kręcona! Zaszczyciły nas obecnością takie stare członki z uH jak @Bombowy Bomberman, @aduch czy Dzidol, którego konta forumowego nawet nie mam, tacy jesteśmy zgrani o znalazłem @SonDzidol91 Przede wszystkim zapraszam innych starych i legendarnych członków legendarnego sojuszu111one @Bunny @asherl @CGT, @Marys, @LoleXXX czy najbardziej legedarnego członka @MiśHaribo (COME HOME MY CIEMNY FRIEND) Jak nie macie kont na 68, trudn…