Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from maximus1234: “Nie wiem czy to tylko mnie sie tak wydaje, ale od popołudnia wyniki ekspedycji znacznie spadły... Czyżby już zaczęło się psucie? ” GF nie pracuje w weekend Zwykły pech pewnie.

• Rynek - bug czy nie?

ciap - - Zadawanie pytań

Można kupić cześć tego co wystawiasz

Quote from Muniek: “Da sie ustawic powiadomki tylko do info Arta w danym temacie ? ” Możesz jedynie czytać posty które art pisał > board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/SearchResult/461359/ (jakby nie działało to klik w profil i tam "Posty" > board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/User/42-Art/ )

Quote from ---Webber---: “tak, wyślesz ekspedycje, będą 2 opóźnienia i nagle flota wraca sobie np. 4 rano i jej nie odbierzesz, to też jest plus dla flociarzy bo sobie takie flotki będą móc wyłapywać ” Jeżeli wracałaby mi flota o 4 nocy to jednak wolałabym się wyspać niezależnie od tego ile bym grała.

Quote from dexPL: “Zbieracz ma bonus pasywny. Loguje się raz dziennie na 5 min, zabiera zasoby na fsa i idzie pić. Odkrywca musi cały czas pilnowac ekspedycji. Co chwila jakieś opóźnienie, spowolnienie - ciężko zaplanować. Oczywiście - możesz logować co 90 min - ale wtedy masz zysk mniejszy. ” Z tym pilnowaniem to nie przesadzajmy. Również to możesz ograniczyć do 1-2 minut co godzinę.

Quote from Nonick: “Czy ktoś z Adminów / Operatorów mógłby napisać coś w stylu "Ten bonus nie ulegnie zmianie przez najbliższy rok"? ” Jak Operator może takie coś napisać jak wie tyle co gracz i ma taką samą moc wyrażania swoich opinii jak gracz?

Quote from wampek: “Quote from ciap: “Ekspedycje mają bonus x speed eko. Tego zwykłe nie mają więc dlatego taka różnica. ” Innym słowem ja oraz zapewne połowa tego forum mylnie przyjęła że bonus x eko liczony jest dla wszystkich, a nie tylko dla odkrywcy? ” Dokładnie tak było.

• Masz czas co 2 godziny puścić ekspedycje - Odkrywca. Nie masz? Zbieracz.

Ekspedycje mają bonus x speed eko. Tego zwykłe nie mają więc dlatego taka różnica.

Quote from ackra: “@zefir ile DT i pionierów wysyłasz, bo ja 800 DT i 1 pioniera, może za mało ” Za mało 2,1k DT chyba trzeba mviv.hebergratuit.net/expe71_prod.htm?i=2

• Dezaktywacja profesji

ciap - - Zadawanie pytań

Jesteś bez klasy. Nie masz jako przedmiot. Ponowny wybór - płacisz.

Quote from dexPL: “Quote from justvroum: “Kupię Wasze floty za metal aby zezłomować @FILU, zainteresowanych kontrahentów zapraszam na discorda! u68 ” Bierz flotę ciapki ” Wara od mojej floty Surowców tez nie mam bo kliknęłam wczoraj 47 metal x2

Quote from Leonidas: “Temu napisał że mniej aktywny ” No nie wiem czy można go nazwać mniej aktywny. Ja bym twardo powiedziała że mało aktywny. Nie ważne ile grasz, ważne żebyś co 2h mógł wejść na 2 min i puścić ekspedycje.

Quote from ---Webber---: “GF od lat promuje mniej aktywny styl gry ” Ekspedycje to nie jest aktywny styl gry.

• [NM] 15.12.2019 10:31:08 - Dagusia [Trolle] - 294,11% Atak na księżyc15.12.2019 10:31:08 Od: dowódca floty Flota z moon 06 [3:440:15] dotarła do księżyca planety Księżyc [4:212:5]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 22.63 % Szansa na zniszczenie GŚ: 42 % [NM] 15.12.2019 10:30:54 - Dagusia [Trolle] - 291,70% Atak na księżyc…

Quote from Danek: “Spokojnie, Gruby nadciąga . ” Czekam. Ciekawe czy się chociaż w top 10 zostanę. Jak myślisz?

Quote from Muniek: “Quote from ciap: “Twierdzisz że ktoś na ekspedycji zdobył flotę wartą 30kk punktów? ” Kto cos pisał o 30kk pkt ? Ja mowie co daje odkrywca z ekspow z infi znajomych. Zwykle wysylanie samych ekspow ma 2-4 RAZY wiekszy zysk niz farmienie idlakow od porannej kawy do wieczornego piwa. ” Tak. Wyżej ktoś napisał o 30kk na co Ty że to z ekspedycji Quote from justvroum: “Śmieszne, że kiedy ktoś używa kilku multikont, kilku gsówek, skupuje konta i potem je złomuje to tylko nieliczni m…

Quote from Muniek: “Miliony surki z floty która jest sprzedawana na rynku. Floty z ekspow. ” Twierdzisz że ktoś na ekspedycji zdobył flotę wartą 30kk punktów?

Quote from Muniek: “Miliony ze sprzedawanej floty z ekspow po 90% wartosci na rynku ” Nikt w dwa dni nie zebrał milionów floty na rynku. Sprzedawana jest flota która zrobili wcześniej i która była niepotrzebna. Żeby to było po 90%... :X

Quote from arts: “z prostu Arta wynika i na rynek i flotę . Tam gdzie opisuje wersję nową i cechy klas ” Wersja 7.1 Na dole 1 postu: Quote from Art: “Rynek i sloty flot zostały rozdzielone (ilość slotów na rynku = poziom technologi komputerowej + sloty klasy zbieracz) - (zmiana w beta 5) Rynek działa ze slotami na rynku, tym samym dwa dodatkowe sloty od klasy zbieracza zostały usunięte ”