Search Results

Search results 1-20 of 392.

• nikt mu nie chce sprzedać, tu jest problem

• Ale jaki oni mają wpływ ? Nad tymi zmianami pracowało X ludzi z różnych środowisk. Przecież oni nie wymyślili tego z dnia na dzień Myślę że wszystko się opiera na jednym błędnym założeniu. Każdy ma tylko jedno konto. Bo jak każdy ma jedno konto to ten rynek funkcjonuje w wyidealizowanym świecie. Ale nie w momencie jak ktoś ma 2-3 konta. Nie wiem jak w innych krajach, może tam sobie z tym poradzili Jak na stadionach Ale w obecnej chwili to żądam zwrotu 4kkk krisu z handlowej niedzieli bo jak nie …

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Leonidas - - Porozmawiajmy o OGame

Temu napisał że mniej aktywny

• No tylko się nie posikaj z emocji. Eloszka pajacu.

• MAMMAMIA pizzerione de la sześćosiem

Leonidas - - DiD U68

Oho Znawca, wielki krytyk MISZELĘ I jak zwykle nie ogarnia. Chyba że się zgłaszasz na Ewę. Bierzemy Maryśke zamiast Ewy ?

• Graty spaślaku. Fajnie że już odrobiłeś tą nagrodę z S&D. Na pohybel tym co twierdzą że jesteś taka lama że tak dałeś 4 liter z tymi przykantowanymi 13 RW Gość robiący Top 4 solo w środku dnia nie może być taką fajtłapą Obrońcy SzO.

• Quote from justvroum: “Quote from Leonidas: “Seriooo Ty lamo. Ogarnij się. Szykuj następne statki szybko bo chce hucznie rozpocząć nowy rok. Oby wpadło w odpowiednie ręce. Graty wyczucia Miśkowi, obrońcy wiadomo czego i w co. Żeby mi to było ostatni raz. ” jak Ty kupowałeś to konto że PNy też je mają ” Czekaj To nie to konto Ale potwierdzam że po S&D w naszych szeregach jest przyjaźń miłość i wspólna nienawiść. Tworzymy fundamenty pod nowe święte nienaruszalne pakty.

• Bellaaa Fantaaaastiko ŁAŁ Kuchenne rewolucje obsadzone przeze mnie, Demon siostra Anastazja, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza przez Jaśka Makłowicza. Szukamy kandydatki do "Ewa Gotuje", można być kandydatem ale trzeba się głęboko poczuwać do bycia kandydatką. Pascal? Jakiś chętny ?

• Seriooo Ty lamo. Ogarnij się. Szykuj następne statki szybko bo chce hucznie rozpocząć nowy rok. Oby wpadło w odpowiednie ręce. Graty wyczucia Miśkowi, obrońcy wiadomo czego i w co. Żeby mi to było ostatni raz.

• Dobijanie leżącego. Nawet farmingu mi się nie chciało wysyłać, taki leniwy jestem. A i ogólnie jakby co to Incoming dostał złoma. Solidnego. I to nie ode mnie. Jakbyście jeszcze nie wiedzieli to uprzedzam żeby nie było zdziwienia, zaskoczenia czy tam jakiegoś entuzjazmu że WOW ALE ST. Obrońcy nawet SzO nie życzę bo mi uciekł z drugiego moona. Więc najlepiej to usuń pole wrakowe. pozdrawiam wszystkie fanki Dnia 12-12-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] _____________…

• MAMMAMIA pizzerione de la sześćosiem

Leonidas - - DiD U68

Wpadne z @69DemoN69 zrobić kuchenne rewolucje bo widzę że Panowie nie znają się ani na wypiekach ani na STekach. Jak mówi Madzia, wszystko jest do odratowania ! z23657097V,Magda-Gessler----Kuchenne-rewolucje----najlepsze-c.jpg

• Z jakim się przystajesz takim się zdajesz. Kolejny pokaz kakaa na co go stać. Na mało. Mała flota, małe możliwości. Ale wariat, przyznać trzeba.

• Cohones Zwyczajnie łatwo przyszło to i łatwo poszło. Ostatnio na Uni68 była akcja ze ściąganiem kulki, podstawka poleciała na planetę, znaki na ziemi i niebie mówiły że leci też na moona, jednak wszystko okazało się blefem. Skutecznym bo agresorzy zawrócili, nie powiedzieli "Sprawdzam". Flota została uratowana, mimo że akcja obronna nie miała szans na powodzenie. Z bólem serca uważam że daliście dupy, zwłaszcza z perspektywy czasu moje stare Rude Barony Szkoda, było tyle możliwości żeby wyjść z …

• Gość nawet nie musi się pushować. Nie każdy ma taki luksus ! Graty

• No cóż, szkoła gastronomiczna którą w najbliższym czasie mamy zamiar otworzyć czeka otworem na żadnych kulinarnych przygód. Jak widać warto próbować nowych smaków. Ile US brakło do super stejka ? Graty i przetopu !

• Książka kucharska "Demon - kuchnie świata !" Już w sprzedaży ! Chcesz zaimponować przy świątecznym spotkaniu ? Spróbuj dań popisowych - gęsi na ostro lub gęsi duszone ! Tylko dzisiaj -50% na www.demongotuje.3X Polecają miliony zadowolonych klientów: Quote from -hetevox-: “ - Moje steki nigdy nie były tak wysmażone, dzięki Demon ! ” Pozdrawiam, Leonidas Specjalista do spraw PR oraz handlu.

• Graty, dobrze że nie do S&D, nie daj Boże byście źle % wpisali i elo. Pazik Ty to jesteś taki oszlifowany diament wśród tego misiowego węgla. Tak trzymaj

• Offtopem nazywasz porównanie tych 10 rw do batonika? Jaka tu jest szkodliwość czynu ? Budowa floty na prawie 300kk spoko 10 rw bleee. Właśnie tacy jesteście

• HEHEHE I cyk post o tym że administracja dostaje lewą surkę z kont wyżej wyleciał A według mnie post był bardzo merytoryczny i sporo wnosił do dyskusji Kryształowość Banaś byłby dumny Quote from Fatal_Error: “ Także te magiczne 10 raportów mogło mieć wpływ na całą rozgrywkę ” Mogło ale nie miało. Jakby Grubego wywalili po rzekomym przekłamaniu %, to też by mogło mieć wpływ na rozgrywkę. ALE NIE MIAŁO.

• Jak zwykle chodzi o interpretacje. Każdy robi z tym co chce, wystarczy napisać że ostateczne słowo ma wyrocznia. Nikt nie mówi o codziennym podliczeniu ale po cholerę jest wymóg wstawiania RW max 96h po starciu skoro RW weryfikujecie 720h po. Po prostu nie nadążacie za kreatywnością graczy odwrotnie proporcjonalnie z kolesiostwem i mizianiem się po jajkach lub niejajkach. 10 RW z 350, to biorąc pod uwagę wszystkie czynniki nie zmienia nic w S&D i w wynikach zbiorczych, skala błędu czy oszustwa j…