Search Results

Search results 1-20 of 27.

• Kolejne starcie z życia górnika serii złom pod dom Dla Blokersa żadna strata przy takich zasobach - jednak życzę SzO Pozdrowienia dla - Sojuszu Terefere - Devuriela Złom większości zebrany Do zobaczenia następnym razem miejmy nadzieję że po dobrej stronie smile.png Dnia 04-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor blokers [WarriorS] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca Ganimedes [TEREFERE] _____…

• Dobry wieczór, parę razy wylądowałem po złej stronie dało mi to do myślenia staremu wyjadaczowi i oto efekt pracy górniczej Pozdrowienia dla - Atasa - za dobre podejście, życzę szybkiej odbudowy - Sojuszu Terefere - Devuriela Do zobaczenia następnym razem miejmy nadzieję że po dobrej stronie Złom pod dom zebrany w całości Dnia 01-12-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor atas [SaS] ________________________________________________ Krążownik 19.763 Pancernik 12.045 _________…

• Jak mogę przez lobby zalogować się na serwer testowy ?

• Avek & Sygnatura

Ganimedes - - Avatary, sygnatury, loga

Cześć, chciałbym odświeżyć moją starą sygnaturkę i avek, nie mam kompletnie pomysłu (może jakiś motyw z transformers) lub coś co wyda Wam się odpowiednie jeżeli masz pomysł wklej projekt 0AwrB75.png

• No zacny procent i starcie, gratulacje i Szo !

• Lobby i przekazywanie kont.

Ganimedes - - Zadawanie pytań

Chyba pora nacisnąć na GF i niech w końcu coś zaczną robić... przyłączam się do pytania czy już coś wiadomo... czy w ogóle ktoś nad tym pracuje ?

Jakieś nowe wieści ?

W jakim czasie można będzie przekazać konto? Pracuje ktoś nad tym?

• Dziękujemy za informacje Szkoda tylko że musimy cały tydzień czekać

• Quote from wSCIEKŁY: “Dzisiaj koniec czerwca, Art czy zmiany zostaną wprowadzone, czy może przesunięte na inny termin? ” @Art prosimy o jakieś informacje

• Quote from Zanzaf: “Kiedy poznamy wyniki ankiety i datę wprowadzenia zmian? ” @Art jak powyżej Prosimy o informację

• Quote from Art: “Opcja ładowności sond odpada, gdyż wciąż jest uważana za funkcjonalność testową i lepiej, żeby jej nie wprowadzać na stare Universa. Zatem: eko w zakresie x4-x7, DF 30%-70%, spalanie deu 0.5-1 Ankieta gotowa! ” Dziękujemy za informację w sprawie ładowności jak i za ankietę! Czas głosować! @Art jak wygląda sytuacja z głosowaniem i zmianami na uniwersum?

• Gratulacje wyczucia momentu Moderator Ruda:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

• No niestety płacz będzie zawsze czy teraz przy ewentualnej zmianie czy jak dojdzie do UF gdzie dostaniecie dwa docelowe uniwersa i coś będzie trzeba wybrać Polak to taka osoba której się nie dogodzi w żadne sposób, może niech ankieta w grze zweryfikuje konfiguracje

• @ciap szalona zmiana jak rozruszanie uni na którym gra może 100 osób aktywnie;) gdzieś można było sprawdzić aktywność graczy

• Może i lata ich mało ale przy speed x2 lub więcej może być zaczął stawiać flotę:)

• Droga społeczność uDeimos, otwieram dyskusję odnoście tematu (Zmiana konfiguracji Universów: Quantum, Wasat, Eridanus) związanego ze zmianą konfiguracji innych uniwersów która została ogłoszona przez @Art. Jak wiadomo na temat UF jest cisza i pewnie szybko nie dojdzie do łączenia, także wychodzę z propozycją zwiększenia prędkości na uniwersum Deimos Moja propozycja Eko x7-8 Speed flot x2 Zużycie dexu 0,5 Debris 60% Atak sondami I tak pewnie wszystkiego nie zaakceptują ale od czegoś trzeba zacząć…

• Temat do przedyskutowania ;)

Ganimedes - - DiD Wasat

Jako prawie wymarły gracz na tym uniwersum do ożywienia podniósłbym eko oraz pz

• AntiGame na CHROME

Ganimedes - - Błędy w grze

Nowa wersja gry 6.3.5 pewnie dlatego jest błąd w AntiGame trzeba poczekać parę dni aby dostosowali wersję.

• Quote from Blackbird71: “Quote from Art: “W dalszej kolejności wyłonił się kolejny schemat: K I O z docelowym O w nast. konfiguracji ( x2, brak ACS, 40% zlomu) - tutaj chciałbym przeczytać Wasze opinie w tej kwestii ;)” Na to jeszcze będziesz mógł trochę poczekać, ale możesz się wypowiedzieć nt. proponowanej tej konfiguracji jako osoba, która na tym serwerze gra. :)” Nie mam zdania oglądając po punktach nie dużo zbliżone ale fakt są to praktycznie 3 uni z innymi konfiguracjami osobiście zmieniłb…