Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Do jakiego momentu będzie warto korzystać z arkusza?

• Jeśli chodzi o farmienie u osób z mniejszą dostępnością do gry w trakcie dnia. Fakt faktem nie pofarmimy(bo ja też należę do osób, które mają zakaz gry w pracy) w ciągu dnia, ale pod wieczór nawet po jakimś wypadziku godzinnym na kolację z żoną jesteśmy w stanie około 20-21 te parę godzin zrobić jedną akcję, która da nam więcej niż farmi taki koleś przez miesiąc latając na ochłapy typu 3-5 kk. Przykładem jest chociażby moja akcja z Hubasem na Siriusie, gdzie praktycznie w jedną noc ogarnęliśmy a…

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Mari - - Porozmawiajmy o OGame

Jak straciłeś flotę? No wiesz, wysłałem na ekspa i trafiłem na czarną dziurę Nie lepiej teraz wysyłać mt skoro wraz z nadprzestrzenną rośnie liczba surki jaką można zrabować? Wiem, że to była bolączka, że mt na styk do progu pkt ekspedycyjnych nie dawały pełnej pojemności przy zgarnięciu surki.

• Nicky nie słodząc, szanuję Cię za Twój styl i dobre opanowanie gry. Przekonałem się o tym obserwując Cię. Z tego miejsca serdecznie Ci gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Szo atakującemu. Pozdrawiam

Quote from roermond: “Te całe expedycje to jedna wielka porażka. Niech ktoś zrobi 100 expedycji a ja wyślę 100 slotów na farming. Zobaczymy kto więcej zyska.Czym tu się jarac, że jakieś pz z piratów się zrobiło? Jedyny plus to większe planety przy kolonizacji. ” Zgadzam się. Te ekspedycje tak potrzebne jak cukier rafinowany do rosołu. Byłby sens ich robienia gdyby dawały rzeczywiście jakieś zyski. Oparły by się nawet nowe strategię(być może meta) gry jakby dobrze zbalansować ekspy.

@Art nie wierzę, że kupno handlarza spadło do minimum. Jakieś podstawy do takich działań macie? Proszę o fachowe dane.

• Ładnie tych stateczków wysłałeś. Konkretny STek Gratulację, Szo obrońcy.

[ciach] A wracając do tematu: niepotrzebna generalizacja, że w każdym przypadku ekspedycje będą bezużyteczne. Jakby dobrze je podrasować to jak masz wydobycie 100kk surki, z ekspa dostaniesz od 10kk-20kk, to jest 10%-20% dziennego wydobycia, a nie jak teraz wydobywam dziennie 60-70 kk surki, a w ekspie z reguły jakieś śmieci po 500 k czy w największych porywach do 3kk, chociaż tego już dawno nie widziałem. Natomiast 3kk z 70kk to nawet nie 5% wydobycia dziennego. Dlatego tych ekspów się nie opła…

Na pewno coś zrobią z teleporterem tak jak zapowiedzieli, że będzie można przenosić surowce. Druga sprawa to technologia związana z grawitonami. To też od dłuższego czasu zapowiadali. Skoro pokazali statki na obrazku to pewnie dojdą nowe modele. Myślałem o takim statku, który będzie takim dt, tylko, że na napędzie nadprzestrzennym. Jeszcze przychodzi mi do głowy pomysł statku sojuszowego, który dawałby bonusy dla soja i mógłby być rozwijany, z tym, że byłby zakładany przez lidera sojuszu i fsowa…

• Zapytaj programistów OGame

Na jakiej podstawie stwierdziliście, że inwestowanie w rynek mobilny(aplikacja na smartfony) jest nieopłacalne?

• Skiny do ogame

Mari - - Zadawanie pytań

Quote from Poka_Bydlaka: “Tak, jest możliwość zmiany wyglądu w legalny sposób. ” Powiedział co wiedział. 1. Wchodzisz w link, klikasz dodaj do Chrome(na innych przeglądarkach nie testowałem). chrome.google.com/webstore/det…mkenffdnngjfgmeleoegfcffe (Hidden Content) 2. Klikasz dodaj rozszerzenie 3. Klikasz tak jak tutaj, potem na next: (Hidden Content) 4. Klikasz na rekomendowany styl, lub wyszukujesz w polu „search for a style". (Hidden Content) 5. Klikasz na "Install style". 6. Cieszysz się now…

• Quote from justvroum: “@spirycik Można ucieć nawet w 1s ” Proszę o filmik gdzie ucieka Pan w 1 sekundę bez oprogramowania, bo nie wierzę.

• Jesteś mistrz Fabian. Rozumiem małe steki, ale Ty co chwilę trzaskasz jakieś po kilkadziesiąt tysięcy procent. Brawo, gratuluję, Szo obrońcy.

• Kupię 80 kk dexu za 60 kk mety + 120 kk krisu Proszę pisać na Mari w grze.

• Starcie robi wrażenie. Wzięły w nim udział imponujące floty. Szkoda złomu, ale pewnie i tak sporo na plus wyszliście. Gratulacje spektakularnego widowiska, Szo Badiemu. Robi się coraz ciekawiej na UNI. Pozdrawiam i do naSTępnego

• Zakładka Imperium

Mari - - Gra

Dodałbym jeszcze pakiet za antymaterię - zrób aktywki na planetach sojusznika i gracza w buddy w zakładce imperium

• Kupię 100kk dexu za 180 kk kryształu. Wymiana dzisiaj po 21:30. Proszę pisać w grze na nick Mari.

• Mari [PFP] vs. klik ~ 294.38% Dnia 20-07-2019 19:39:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mari [PFP] ________________________________________________ Duży transporter 2.000 Lekki myśliwiec 1.583 Okręt wojenny 518 Krążownik 7.584 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca klik ________________________________________________ Duży transporter 39 Lekki myśliwiec 21 Bombowiec 110 Satelita słoneczny 391 Niszczyciel 6 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 32.695 Ci…

• Kupię 20kk dexu za 60kk metalu

Mari - - Handel Europa

Kupię 20kk dexu za 60kk metalu. Wymiana pod wieczór, koło 22. Proszę pisać na Mari.

• Szachy

Mari - - Technologia i Gry

Dziękuję bardzo za pierwszą odpowiedź dotyczącą szachów. Jakie książki polecilibyście, może nie tyle początkującemu, co graczowi, który zna podstawy i chciałby grać lepiej? Jestem otwarty na propozycję. @AMAV Odnosząc się do twojego posta, sądzę, że wszystko zależy od w zasadzie ułożenia tego czasu w naszym życiu. Niejeden mając rodzinę zamiast robić coś pożytecznego to np. leży przed telewizorem, potem jak ktoś chcę z nim zagrać w szachy tłumaczy się, że nie ma czasu, bo rodzina, dzieci, żona, …