Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from ale cios antynazista: “no przelicznik na rynku @Art czy wszedzie tak bedzie we wszystkich krajach czy tylko w pl ? (po za leda) ” Wszędzie ma być tak samo oprócz uni eventowych. UK z tego co wiem jest zbugowane bo tam opcja trwałego przelicznika nie została włączona.

Quote from ale cios antynazista: “napisz tylko czy tak we wszystich krajach czy tylko w pl ” Nie wiem do czego się odnosisz. Btw. żeby nie było, zaraz muszę od Was uciekać na kilka godzin, ale wieczorem się pojawię i popatrzę na sajgon Quote from KissOfTheDragoon: “@Art czy stare uni beda mialy pozostawionego handlarza czy bedzie on zlikwidowany i zastapiony rynkiem? ” Handlarz zostaje

Quote from ale cios antynazista: “cos na ostatnio chwile by ostudzic nasze wqurwienie ??? panie @Art dziekujemy ” Nie chwal dnia przed zachodem i panuj nad językiem Quote from KrzysDRJ: “Quote from Art: “Quote from wampek: “@Art powtórzę pytanie bo uważam je za dość istotne... czy przeliczniki u handlarza będą w jakikolwiek sposób zależne od tych na rynku? ” nie.Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będ…

Quote from wampek: “@Art powtórzę pytanie bo uważam je za dość istotne... czy przeliczniki u handlarza będą w jakikolwiek sposób zależne od tych na rynku? ” nie. Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będzie podlegał zmianom (nie dotyczy Ledy) Przy tworzeniu oferty lub odpaleniu wyszukiwania, będzie można zobaczyć oferty w zakresie +/- 30%

• Wersja 7.1

Art - - Nowości

Oto krótka lista zmian, która zostanie wprowadzona przy tej aktualizacji oznaczonej numerem 7.1.0 rc14 - Usunięto błąd powodujący pojawianie się pustych pól wrakowych - Usunięto błąd w skanowaniu falangą - Usunięto błąd powodujący brak wiadomości, gdy własne Gwiazdy Śmierci w misji niszcz zostały zniszczone. - Usunięto błąd, który powodował, że przedmioty M.O.O.N.S nie działały poprawnie - Usunięto błąd powodujący pozostawanie deuteru na planecie w momencie ucieczki z planety - Usunięto błąd, kt…

• Wersja 7.1

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, Rozpoczął się proces wdrażania nowych ustawień serwera do konfiguracji wszystkich Universów. Proces ten może zając ok. 60 min. Po wprowadzeniu nowych konfiguracji, rozpocznie się proces aktualizacji Unviersów do wersji 7.1 Aktualizacja jest przeprowadzana kolejno we wszystkich krajach, dlatego też sam proces może zająć ok. 4 godziny, aby był aktualizacja była widoczna na każdym serwerze OGame. Proces został rozpoczęty, ale prosimy o cierpliwość Dziękujemy za wyrozumiałość.

Otrzymałem kolejną korektę do wzoru na zysk z ekspedycji: Quote from Art: “+X% do zysku z pomyślnych ekspedycji Gdy posiada się aktywną klasę wzór obliczający zysk z ekspedycji jest następujący: (Podstawowa wartość łupu + bonus klasy) * prędkość_ekonomii Wartości domyślne dla prędkości eco 5 wygląda to tak: (1+0,5) * 5 Pionier daje bonus w wysokości x2 dla podstawowej wartości łupu na ekspedycji Oba bonusy można łączyć, zatem w przypadku Odkrywcy i Pioniera we flocie: (Podstawowy łup + bonus kla…

• Wersja 7.1

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, nie uda nam się ukończyć prac nad aktualizacją przed godziną 14:00. Jednak sama aktualizacja wciąż jest planowana na dzisiejsze popołudnie. Jak tylko będę znał dokładny czas, poinformuję Was w tym wątku.

Quote from Apofis: “@Art nie można karać graczy za coś co jest legalne, nie wyobrażam sobie, że kupię coś tanio w rynku a sprzedam sobie w normalnym handlu według zasad 3:2:1 i mam być za to ukarany. Nonsens, należy zmienić zasady - przeliczniki. ” Także wychodzę z tego założenia. W tym momencie to gra decyduje o przelicznikach i nie mogę zbytnio wpływać na rynek. Pytanie co ja mam zatem zrobić z przelicznikami w zwykłym handlu

Quote from Muniek: “@Art cos wiadomo o tych przedmiotach +15 pól na ekspedycjach ? wszystkich klas / tylko odkrywcy ? ” "Można znaleźć dowolny przedmiot oprócz przedmiotu zmiany klasy" Taką informację mam. Dopytam tylko czy klasa będzie miała jakiś wpływ. Quote from Grau: “Nigdzie nie jest napisane czy bonus od pełzaczy bedzie aktywny tylko dla klasy zbieracza i czy kupno pełzaczy przez inna klasę da im jakieś profity a jeśli tak to w jakiej wysokości ” Jak to nie: Quote from Art: “Wzór na bonus…

Na chwilę obecną podsumowanie najważniejszych zmian jest tutaj: MCO - ważne informacje zbiorcze Informacje o rynku i innych mniejszych zmianach wciąż wiszą w listach zmian wersji 7.0 oraz 7.1 Quote from Ecc0: “Quote from Art: “Na początku trzeba wybrać klasę ” Trzeba czy można wybrać @Art? Na Ledzie można było się wstrzymać i wybrać później klasę. A jeśli trzeba no to @pit sorry za wprowadzenie w błąd... ” Oczywiście, że wybór jest dobrowolny. Chodzi o to, aby wziąć udział w tej karuzeli bonusów…

• Wielu z Was zgłaszało problemy z odczytywaniem informacji, które w trakcie testów zostały rozbite na dwie wersje. Wersja 7.0 zawiera pierwotne informacje dotyczące nowej wersji, które zostały nieco zmodyfikowane w wersji 7.1 w kilku kluczowych miejscach. Zbieracz - +25% produkcji kopalni - +10% produkcji energii - +100% do prędkości transporterów - +25% do przestrzeni ładunkowej transporterów - Oferty: +2 - Niższe opłaty rynkowe - +X% bonus Pełzacza - Ilość Pełzaczy wyświetlanych w ustawieniach …

Nic z flotami się nie stanie Na początku trzeba wybrać klasę, więc bez niej można grać tak jak dotychczas.

Quote from KrzysDRJ: “Chciałbym poznać Twoja osobista opinię czy uważasz, że wersja jest już na tyle dopracowana, że nadaje się na nasze uni? ” Pytasz się osoby, która o tym nie decyduje. Mam wgląd w proces rozwojowy, widzę trwające prace, ale nie jestem programistą oddelegowanym do pracy nad wersją, aby móc Ci powiedzieć, że wersja jest dopracowana. Jeżeli zapadłą decyzja o wprowadzeniu na serwery, ktoś uznał, że testy PTS, UK oraz universa MCO można zakończyć i wdrożyć na pozostałe serwery. Wy…

Quote from Calipso: “Co do tego wzoru (ktory nie wiem skad macie) na maksymalną liczbę Pełzaczy na planecie?: ((metal mine level + crystal mine level + deut synth level) * y * 0,02) * 1,5 To ten 'y' we wzorze nie może byc taki maly, bo przy np. y = 7 bym mial 28,8 Pełzacza na planecie . Chyba, że ten wzor ma tam potęgowanie, albo w ogóle bedzie inaczej wygladal. ” Ostatni wzór jaki mam to: (lvl metal mine + lvl crystal mine + lvl deuterium mine) * y * 0.0002 * x y = 8 (server setting) x = 1 (if …

Quote from KrzysDRJ: “+ ekspedycje u zbieracza ze statkiem odkrywcy są x2 czyli tu jest spora różnica jeśli chodzi o wzór ekspedycji.... 2<2*(1+0,5*predkosc eko) ” Właśnie otrzymałem następujący wzór do obliczania profitu z ekspedycji: (0,5*prędkość_ekonomii) * obecnie istniejąca podstawowa wartość łupu. W przypadku Odkrywcy, wynik dodatkowo mnożony *1,5 Przy zabraniu pioniera ze sobą, wynik formuły mnożony *2 Jeśli nie ma wybranej klasy Odkrywcy ale wciąż ma się pioniera we flocie, wynik mnożym…

• Wersja 7.1

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, aktualizacja została opóźniona o kilka godzin. Kolejny termin to godzina 14:00.

Quote from dexPL: “1. Odkrywca - naprawdę zysk z ekspedycji większy o 2-3%? Serio? Czyli zamiast 500k metalu dostane 550k? I to ma jakieś znaczenie? Czy może to tylko pomyłka i będzie jak na Ledzie - mniej więcej 2-3razy większy zysk. Jak widzisz - między 2-3 %, a 2-3x jest DELIKATNA różnica. 2. Odkrywca - pole zniszczeń z piratów - jaka jest ostateczna jego wielkość? 20% bez względu na wielkość flot? 20%, ale nie więcej niż XX kk (i wtedy - ile to jest owe XX), czy może nie więcej niz YY kk (i …

• Rozwijanie produktu to nie to samo co "zasady gry", także podchodzenie do tego z perspektywy "nie zmienia się zasad gry w trakcie trwania" jest błędne. Pamiętaj, że nie jesteś pionierem tego typu akcji. Identyczne zrywy były tworzone przez osoby, które myślały, że powstrzymają nowy interfejs OGame :x Firma Gameforge ma prawo rozwijać swój własny produkt wedle uznania, w żadnym miejscu umowy z użytkownikiem nie ma zapisu, który zabraniałby aktualizacji, bądź co jest bardziej kuriozalne, pozwalał …

Quote from dexPL: “Ludzi interesuje jak wygląda AKTUALNY zestaw cech klas - bo ten przedstawiony w temacie o 7.0 to się nadaje tylko do archiwum. ” Podsumowanie funkcji klas zostało już tu wrzucone wyżej z Universów EN, jutro zobaczycie wybór klasy na naszych Universach. Wersja 7.0 to wciąż szereg innych nowości, które nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane wersją 7.1. Jeśli jest coś niejasne, postaram się zebrać wszystkie pytania i zdobyć hurtowo odpowiedzi. Ale większość jest już chyba jasna…