Search Results

Search results 1-20 of 347.

• Jak oszukac boota???

Elkanen - - Zadawanie pytań

Quote from ciap: “Automatyczna ucieczka? board.pl.ogame.gameforge.com/i…ny-s%C5%82abszego-gracza/ ” Albo bot, ktory powiadamia przez sms o ataku na konto. Quote from DoktorekTHC: “Jakies wskazowki jak mozna oszukac program? ” Sprobuj moze po takiej godzinie w ogame, gdzie resetuja sie statystyki i nie widac spadkow ani skokow punktowych w tabelkach.

• Quote from Muniek: “edit: w soju piszą że raczej 1 item dziennie ” I maja racje. Mozesz tylko raz dziennie cos zlapac. I z tego co sie orientuje to musisz atakowac statkami bojowymi. Cywilnymi nic nie zgarniesz chyba.

• Quote from NowyLepszyYossarian: “A wysoki jestes? Bo kiedys słyszałem przysłowie o takich wysokich do nieba. ” I widzisz, i znowu prowokujesz. Nie odezwiesz sie ani slowem w ciagu dnia kiedy pisze trzezwy. Tylko celujesz w nocne godziny kiedy jest najwieksze prawdopodobienstwo upojenia alkoholowego u wszystkich, tym bardziej w sobote i probujesz przy okazji kogos poddenerwowac by polecial na bana. Ty wlasnie jestes taki chyba wysoki az za bardzo z tego co widze.

• Quote from NowyLepszyYossarian: “Ej tylko nie stary! ” Mlodszy jestes ode mnie? Tez chlam kiedy tylko moge a mam 27 lat na karku.

• Gowno o mnie wiesz poza tym co na forum i przez neta wiec mam w dupie Twoje zdanie stary pijaku.

• Quote from ciap: “Kiedy wreszcie wpoisz sobie do głowy że moje konto nic nie zyskuje punktowo na takich zapisach ?XD ” Wtedy kiedy Ty przestaniesz sie wciskac wszedzie tam, gdzie nie masz znaczacego wplywu na rozgrywke jestes GO a poziomem intelektu bije Cie na leb na szyje

• Quote from wampek: “pełzacz to zwykły substytut plazmowej ” I zamiast inwestowac wlasnie w plazmowa to wola pelzacza. Bo taniej, bo szybciej. Ale czy droga na skroty zawsze jest ta wlasciwa droga? Quote from Razer: “przecież ona wam pokazuje że ten bonus nie jest bez sensu,zwłaszcza przy wyższych poziomach kopalń + późniejszej gry. ” Dokladnie. Ale czemu jest mowa o topce a nikt nie chce sluchac co maja do powiedzenia slabsze konta?

• Quote from Starrk: “Ponieważ poprzednim razem nie było takiej dyskusji i nikt nie wnosił specjalnie sprzeciwu ” Wyjatkowo musze sie zgodzic ze Starrkiem. Zauwaz @ciap, ze Ty jedna wbilas na doczepke. Mogl wbic jeszcze Twoj sojusznik litek. Mogl sie zglosic Maximus. Ale tego nie zrobili bo maja olej w glowie i wiedza kiedy sie pokazac na uni i na forum w przeciwienstwie do Ciebie. Ty jestes wszedzie tam, gdzie mozesz cokolwiek zyskac dla dodatkowych cyferek na konto.

• No brawo, mnie masz problem trafic ale widze, ze nie obijasz sie i cos w koncu wpadlo Quote from Starrk: “Ładny strzał, szkoda że na tweezem ” A to dlaczego szkoda? Czyzby zaprzyjaznione konto? A moze zwyczajny push poszedl i daliscie lamusowi strzelic bo Malack czy inna parowka nie mogla odpiac urlopu? Jakby nie bylo graty 3kkk zysku piechota nie chodzi

• Quote from Muniek: “no ale teraz....to BEZSENS ! ” Nie wypowiem sie za innych ale napisze od siebie. Uwazam role pelzaczy za bezsens gdyz wiecej trzeba zaiwestowac (liczac na piechote) by cos tam produkowaly niz bedzie z nich pozytku. I cala inwestycja w ich sprawne dzialanie zwroci sie moze za pol roku przy dobrych wiatrach (tez liczac "na oko", bez przemyslenia). Serio, wole polatac po idlach i miec te conajmniej 100kk dziennie sury z tych szarakow niz sie bawic w pelzacze. Ale to tylko taka m…

• Quote from Muniek: “Tak. Zbudujemy 300 poziomów kopalni.... ” Zbudujemy nasz dom na piasku.... postawilismy pelzacze ale wciaz nie mamy z tego nic

• Klase tak czy inaczej wiekszosc jakas sobie wybierze a wraz z dana klasa otrzyma jakies okreslone profity, tak?

• Mimo, ze mnie to w ogole tak na prawde nie dotyczy i z jakiej racji w ogole smiem glos zabierac w dyskusji ale mysle, ze nie tylko ja lecz tez i wielu innych chcialoby zobaczyc teraz Twoja reakcje @Neferet na to co sie tutaj wypisuje. Jak sie do tego ustosunkujesz mimo tego, ze pisalas wczesniej iz nie ma mowy o zadnych zmianach? Czy GO @ciap wyleci z S&D tak jak liczy na to wiekszosc uczestnikow czy jednak dzieki sprawowanej funkcji Operatora Gry bedzie jej dane pozostac pomimo sprzeciwu calej …

• @ciap brokatem sie posyp jesli pragniesz blyszczec. Kazdy Ci jedzie a Ty nadal swoje. Zupelnie jak ja do niedawna i na starych kontach wiele sie chyba nie roznimy jak widac

• Quote from Muniek: “Mam fuzyjne i energetyczna, sprawdz sobie w kalkulatorze ogame jaki to boost do energii. ” Tez to mam, znam ten boost. Ale potem podniesiesz eko i bedziesz chcial postawic wiecej pelzaczy jednoczesnie ze wzrostem eko. I potrzeba na energie rosnie. Liczyles juz perspektywe inwestycji, ile bedziesz musial wlozyc a ile bedziesz z tego mial zysku? Po jakim czasie Ci sie wszystko zamortyzuje? Ciap sprytnie unikala odpowiedzi na to pytanie bo wiedziala chyba, ze wiecej wlozysz sury…

• Quote from Muniek: “Ja od razu po wejsciu zmian stawiam pełzacze bo nie mam satek, satki to przeszlosc. ” Ale pamietasz, ze poza energia na kopalnie potrzebujesz OSOBNO energie by te pelzacze Ci dawaly kopa do wydobycia?

• Sa rowni i rowniejsi jak widac. Jestes GO czy Moderator forum to masz/mozesz wiecej.

• Prawda haha ze mną na argumenty jesteś za cienka w uszach pomimo, że jesteś starsza i powinnaś być madrzejsza

• Ja nie mam problemu. Nie muszę się dowartosciowywac jakimiś glupimi rekordami w grze. Mam wiele więcej ciekawszych rzeczy do ogarnięcia zarówno w realu jak i na koncie w ogame. Ale to co Ty robisz to istny kabaret. Nie mam jak, nie mam czym to chociaż postaram się błysnąć w rekordach.

• Taa widziałem. Haha latanie po 1-2 gs z planety nierzadko przez jedną czy więcej galaktyk aby zdjąć jakiegoś małego moona