Search Results

Search results 1-20 of 49.

• Gratulację się należa Młyn szo jeśli się zbierzesz

• Quote from UncleBadi: “Lol...rozwaliles system tym stwierdzeniem że go komuś daje lepsze łącze a innym funduje lagi przy ataku nie sądziłem że kiedyś coś takiego usłyszę Tobie no name gratuluje starcia, coś tam latasz, działasz więc miłego przetopu. Lopez to zwykły klikacz podglądu więc gratulacji nie będzie. Zaś Dla Michasia mimo wszystko sz0...choćby za imię Co do mistrzou... Naprawdę nie wiesz czyje to? To Ci podpowiem...tej samej osoby co już 2 duże pushe tam zrobiła, tej samej osoby co tera…

• Gratulację za organizację, tak jak pisałem na PW, sytuacji być nie powinno , wiedziałem ,że moze być różnie,podstawka na 99% aczkolwiek skoro kierownikowi uni się udało trafić Gomeza(mi kiedyś też) to czemu nie, kto nie lata zysków nie ma. 26 sek przed atakiem widziałem ,że czeka na mnie 2mln floty niestety , Ogame, moze mój komp(nigdy nie zawiódł) net(hula dobrze) ogame(ich bym podejrzewał o średniej jakości obsługę) ktoś dał ciała, zwyczajnie nie mogłem zawrócić floty... jedyna złość z tego ST…

• Quote from bocieek: “Quote from Avatar: “Quote from Asmax: “jakie to Ty masz eko, że w ciągu zaledwie kilku godzin od ataku już dochodzisz w statach top1 ” to nie eko tylko kasa - ale gra na to pozwala wszystkim, więc i problemu nie ma ” To co Wujaszek zły bo odebrał dok i przeklikał zbiórkę a Yara dobry bo jego przeklikanie telepa za anty się nie liczy. Kali dobry i Kali zły - i to jest wasza moralność? A co do Starcia na massivie - niech się przyzna ten Aferzysta który leciał to zezłomować, Wu…

• Gratulacje Panowie, fajnie nam to wyszło, największa zasługa Yary, Wujo gdzie gratulacje ??? Ponoć taki jesteś wporządalu ziomeczek elo i wogole Czy to może już ktoś inny ??? Musi pupa piec, zrobić takiego fsa, z tak potężnego moona szacunek To co pogratulujesz ? Czy ból jest spory. Z mojej strony chciałbym każdego gracza który handluje deuterem obyście nie wspierali, tego pseudo miłego, dobrego super gracza jakim jest Wujo, źle mówie konta o nicku "wujo" bo kto tam gra nikt nie wie. Wujaszku do…

• Takie St aż wrzucę , fs niedopilnowany... Obrońcy jak najbardziej Szo, kulturnie pogratulował. Pozdro dla AFERY i dzieki Wilku za szybką mobilizacje z reckami, tak mogło by być różnie Kupie Deuter, gdyby ktoś miał nadwyżki Dnia 16-11-2019 10:45:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Michas [AFERA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 214.683 Krążownik 24.766 Okręt wojenny 4.977 _________________________________________ Obrońca Wiurek [LDs] ________________…

• Gratulacje, solóweczka igla, jeden z lizówsów nie obroniony, Wuja nie pomógł fsa odebrac ,sie tez za bardzo nie potrafi robic Chciałbym poprosić wszystkich graczy, przede wszyskim górników by nie sprzedawali deuteru Wujowi, chociaż tak można mu uprzykrzyć puszowanko ! (deuter chętnie kupie, pw Michas) Obrońca nie wyzywał wiec Szo Pozdrawiam AFERE !

• Gratulacje za deteminacje ! Rispekt

• Gratulejszyn atomowa siła lmków

• Idioci, nic fajnego w tym ,że oszukujecie, nic fajnego w tym gdyż kilku na jednego to raczej słaba opcja, bym powiedział cipki każdy z Was dostał by w realnym życiu w pape i by taka sytuacja się nie zdażyła, gierka Wam się znudzi... Aczkolwiek fajnie graty, jesteście kozaki, pro pleyerzy, niesamowici, kochamy Was,aczkolwiek "normalni" gracze mają życie, normalnie ruchają swoje kobiety, Wy podejrzewam siebie nawzajem Co do gry i do życia każdy bawi się jak chce, mnie nie interere kto komu z Was w…

• Dlaczego w tym temacie przy nicku Targaryena jest AFERA???

• Robisz jak uważasz, myśle ,że kiedyś grało się na x1 i o starcie było troszkę trudniej, myślę też ,że kiedyś ludzie prowadzili ranking, a teraz nawet nikomu się nie chce, myśle też ze kazdy robi to co chce, jak Ci przeszkadza to pomiń temat i nie komentuj myślę też ,że ST to ST, myślę też ze skoro są takie progi to to jest miejsce na takie raport, myślę ,że jesli czepiasz się o takie rzeczy to masz okres, myśle też ze czas iść spać

• Gratulacje ! % piękny i zysk jeszcze ciekawszy. Jeden co do skanowania mniej, jeszcze Wasza dwójka Pozdro

• Na zlecenie Dnia 29-09-2019 07:08:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lieutenant Themis [AFERA] ________________________________________________ Mały transporter 2.000 Lekki myśliwiec 20.596 Krążownik 43 Okręt wojenny 268 Pancernik 40 _________________________________________ Obrońca Marshal Aries [R2D] ________________________________________________ Mały transporter 35 Duży transporter 450 Ciężki myśliwiec 2 Statek kolonizacyjny 1 Satelita słoneczny 372 Wyrzutnia rakiet 10.000 L…

• 6. AFERA Pozdrówki dla znajomych Dnia 30-09-2019 15:58:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Sprytny Eskimos [AFERA] ________________________________________________ Krążownik 1.457 Okręt wojenny 477 Pancernik 10 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca gumik18 [CPZ] ________________________________________________ Duży transporter 247 Lekki myśliwiec 8.343 Krążownik 1 Okręt wojenny 116 Recykler 82 Sonda szpiegowska 29 Pancernik 25 ______________________…

• RW ukazuje Wam Dnia 24-09-2019 09:26:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lieutenant Themis [AFERA] ________________________________________________ Okręt wojenny 130 Lekki myśliwiec 6.000 Krążownik 70 _________________________________________ Obrońca ZEUS ________________________________________________ Duży transporter 30 Lekki myśliwiec 227 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 10 Okręt wojenny 70 Recykler 2 Sonda szpiegowska 22 Bombowiec 21 Satelita słoneczny 754 Niszczyciel 5 Pancerni…

• 5. Dnia 25-09-2019 03:26:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Sprytny Eskimos [AFERA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 10.000 Okręt wojenny 20 _________________________________________ Obrońca Bloody Berserker ________________________________________________ Duży transporter 100 Krążownik 40 Okręt wojenny 10 Recykler 60 Bombowiec 20 Niszczyciel 82 Wyrzutnia rakiet 1.739 Lekkie działo laserowe 238 Ciężkie działo laserowe 128 Działo Gaussa 30 Działo jo…

• 4. Ku rozwoju AFERY o normalnych graczy Niestety obrońca zaprzyjaźnił się z antymaterią i przeklikał recki, zebrał ponad połowe złomu, mały plus jest więc jedziemy dalej... Dnia 26-09-2019 04:51:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Sprytny Eskimos [AFERA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 21.909 Krążownik 507 Okręt wojenny 262 Pancernik 10 _________________________________________ Obrońca GomesLDZ [CPZ] ________________________________________________…

• 3. Pozdrówki dla znajomych i sojuszników ! 5 ! Dnia 26-09-2019 07:15:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Sprytny Eskimos [AFERA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 11.111 Krążownik 445 Okręt wojenny 250 Pancernik 10 _________________________________________ Obrońca BroneQ [aShin] ________________________________________________ Duży transporter 94 Ciężki myśliwiec 8 Krążownik 129 Okręt wojenny 183 Sonda szpiegowska 29 Pancernik 20 Wyrzutnia rakiet 1.5…