Search Results

Search results 1-20 of 228.

• Nocne połowy całkiem fajnie się udały Keremu klasycznie słodkich snów i odbudowy! Pozdro SKB Dnia 16-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM - FINITO [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 60.000 Lekki myśliwiec 60.000 Okręt wojenny 15.000 Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca kery [S-R] ________________________________________________ Duży transporter 5.529 Krążownik 284 Statek kolonizacyjny 1 Gwiazda Ś…

• Mefi, taki zysk to aż nieprzyzwoite Połowe powinieneś oddać na cele społeczne do soja, albo dla yody, bo on tak małe przyrosty ma, że aż nie wstawia ST jak sie ludzie o niego rozbijają

• Kszynio to chyba rekordzista w tym dziale, choć dzielnie walczy o to miano z sandaczem Miłego dnia wszystkim pozdro dla SKB & friends Dnia 13-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM - FINITO [SKB] ________________________________________________ Krążownik 1 Okręt wojenny 14.968 Pancernik 14.981 Mały transporter 59.121 Lekki myśliwiec 60.000 _________________________________________ Obrońca Kszynio ________________________________________________ Mały transporter 11…

• lub kupię coś za metal

...limfa... - - Handel Indus

Jak w temacie. Kupię wszystko za metal

• Cóż to był za dzień, puściłem klasycznie poranne iglaki, gdy nagle Vis wstawia RW z "zakazanego układu który zawsze się świeci", który każdy omija bo stado botów błyszczy tam niczym choinka na wigilię. Szybka zmowa na disc, zaczęliśmy skanować, ofc Kami wziął klasycznie największy kawałek tortu, ale i dla reszty starczyło Cóż, bot sie chyba wykrzaczył, albo zabrakło prądu, bo cały dzien sobie uzywaliśmy na Ducach, Łukaszach2000 i maheservach A ode mnie spotkanie z Enginerem Pozdro SKB i znajomi …

• nie lubie gęsiobić, bo straty sa nieuniknione, ale przynajmniej troche krisu wpada więcej fajnei się zabawiliśmy dziś

• te panci dają kosmiczny zysk tak zwariowanego dnia to nie pamiętam kiedy czas dorzucić moje

• Zysk z KR miodna sprawa to zdecydowanie nasz dzień dzisiaj

• % się ledwo mieści, zysk jest ledwo, flota z bunkra ledwo wystawała Pozdro SKB i przyjaciele Dnia 11-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM - FINITO [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 59.999 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 58.816 Ciężki myśliwiec 281 Krążownik 19.865 Pancernik 14.960 _________________________________________ Obrońca Jen ________________________________________________ Duży transporter 67 Lekki myśliwiec 1.66…

• Ten to zawsze coś znajdzie. I jeszcze ile dexu przytulił, no w czepku urodzony. gz!

• Ale zysk... Zacny dofarm milordzie!

• Cóż. Kami wysłał główne konto naszego turaska na urlop, teraz jedno z sub kont padło w przydziale mnie, zostało jeszcze jedno Latałem razy kilka, w końcu wbiłem się między logi. Już się cieszyłem że w końcu się udało i szczęście dopisało... Pech chciał że yoda (który ostatnio ledwo przędzie i nie ma zysków w ogóle) dostał za darmo PZ, moje recki sie spóźniły. Jak niefart to niefart. Efekt Viseriona w nowym wydaniu... także 93 kk zamiast 462 kk zysku... Dnia 04-11-2019 12:32:50 następujące floty …

• Zysk z kosmosu, strąciłeś mojego unicorna, no ale ważne że w soju zostało

• Sam nie wiem jak to zrobiłem, chyba już było mocno późno, wklepałem do sima, pokazało mi że pancki nie spadają i posłałem, przegapiajac ten drobny detal ze nie spadało wszystko u obrońcy dobitka doczysciła, śrubki zebrane poza 1 kk metalu Pozdro SKB & znajomi Dnia 31-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Agaetis Byrjun [SKB] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca Sandacz [BGW] _________________…

• No kami dobry dzień wczoraj miałeś, gratki, oby tak dalej

• Dobry wyczyn ubić klikacza gratz!

• znowu słabo mef, za duzo floty wysyłasz, powinieneś wysłac z 500 panc

• Ej, ale Ty mi nic w grze nie pisałeś niemniej jednak zyczę SzO, jak sam zauwazyłeś - inni mają gorzej

• Na dokładkę po wieczornym starciu już klasycznie lekkie skany okolic, smaczny kąsek stoi, ale lotka na 7g zniknęła więc byłem pewien ze gdzieś ukryty obrońca siedzi, jednak bez reloginu, poszło szybkie SkanLotBum i oto mamy Obrońcca zalogował się dosłownie w momencie RW niemalże, zaczął wiosłować, niech ma na odbudowe te 60 czy 70 kk Pozdro SKB i wszyscy znajomi Dnia 26-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Agaetis Byrjun [SKB] _________________________________________…

• Opowiem wam historię jednego pushera. A w zasadzie kilku Do naszego kebabowego przyjaciela przyniosłem się jakiś czas temu z zamiarem zrobienia sobie z niego farmy, jak niegdyś stało się z icexem pierwsze kilka dni orałem go z flot które zostawiał, jakieś surki, itp Niestety wyłączenie produkcji kopalni i ogólnie pilnowanie zmusiło mnie do zabawy z moonami, a tych było bez liku surka nie była dla niego problemem, w końcu miał ze 3 konta dookoła wspomagające, wiec u siebie mógl przełknąć straty. …