Search Results

Search results 1-20 of 172.

• TOP5 SOLO & ACS uni WEZN

Safar - - Starcia Wezn

TOP 1 SOLO @souris nawet ładnie nam to wszyło, przebite o ponad 50%

• @Dobrygracz charagiewka ? obiecałem coś kiedyś Tb ? Masz fantazje to widać juz nie pierwszy raz .ęde Nigdy nie miałem push kont i mieć nie będę, DARKI cały czas DARKI masz numer do niego to daj zadzwonie, tylko bez przypału teraz Odbudowa będzie z tego co sam u gram a nie z lewizny, nie potrzebuje "zatartych paszek". Co do do discorda to wiesz, każdy musi mieć swoją paskownice, nie dałem rady przebić Cie na forum to wbiłem na disco Pozdrawiam Ps. Miejmy nadzieje że już wiecej nie bedzie takich "…

• Tłumaczyć sie nie będę bo nie ma z czego Tyle miesięcy uciekania, a zlamiłęm w najprostszy sposób. Marek wie kiedy zejść z urlopu gratulacje Odbudowa będzie. Do wakacji stanie nówka funkiel, no chyba że znowu będzie złom Z mojej strony tyle. proszę bez syfu w temacie i bez zbędnych prowokacji

• @Starrk dla mnie pl1 i Whiski to sa tez jacys tam ludzie z innego uni, w sumie nie dotyczy to mnie Art mam bowiazek za stanie na strazy i pilnowania porządku a nie robienie sobie samowoli bo on jest swiadomy, a ze komebtarze takie czy takie zawsze byly i juz sie przyzwyczail. O nic innego tu nie chodzi jak o podwojne standardy, chyba wszyscy chcemy byc traktowani tak samo prawda?

• @ViZZioN az tak wielkimi kolegami to nie jestesmy, nie umiem opowiadac bajek i snuc teorii a rwczej nie glosze ich na glos. Probujesz mojego bana(dalej czuje sie poszkodowany) zaslonic temat ? Zbaczasz z tematu Miales w dupie i nie pisales ticketa ? Choroba dwubiegunowa ? @Art Byles swiadomy decyzji lamania regulaminu to w sumie jakis plus bo widac ze jakas czesc swiadomosci walczy z tym rakiem jaki jest w TEAM'ie. Pytanie na przyszlosc. Jaka jest pewnosc ze przy nastepnej podobnej sytuacji, dod…

• Też jestem ciekawy tych "nadzwyczajnych" sytuacji, czy nadzwyczajną sytuacją będzie też jakby życiowa sprawa. Wychodzę z domu pilna sprawa, lekarz, wyjazd służbowy i nagle nie wiedzieć dlaczego i jak to sie mogło stać wypada mi telefon, wyświetlacz w drobny mak, ekran czarny albo biały jak kto woli. Do domu nie moge wrócić bo jest ta pilna sprawa flota na moonie stoi, co teraz ? Czy to będzie nadzwyczajne ? PRzecież nie dostałęm komunikatu jak gracz @czubulus. z komunikatem "CZy na pewno chce sk…

• Ino kupa smiechu !! Vizz gratki wariacie, ostanie ale chyba w tamtym miesiącu Prezes szooo albo eko

• Siadło aż dudniło u mnie na wyspie Gratulacje da ekipy ofensywnej, taki skład lotników to chyba pierwszy i ostatni raz w tym tysiąc leciu Dla @czubulus. a szczere wyrazy współczucia, błedy sie zdarzają raz z mniejszą szkoda raz z większa, poszło w (ciach!) kawał roboty. Jak sie podniesiesz to wielki szacun, sojusz na pewno pomoze w taki czy w inny sposób. Co do akcji to rozumiem obie strony, obie skopały i obie zrobiły wszystko co sie dało w danej chwili. Ps. Siemka @dexPL widać że u Cb było sły…

• Graty Marek, miałeś iść spać... fs na 10% itp jestes rozrabiaka. @ViZZioN bo Ty pierwszy szpiegowales mnie, zerwałes pakt między nami A tak serio to wiedzieliśmy ze to wspolny interes A wszystko inne zostaje bez zmian. Z reguły nie szpieguje dostawców swoich ale z Tobą to inna historia i inna zabawa

• Mi uciekł wrrrrrr Marek przyszedł i sami mu sie pchają pod koła. Gratulacje

• Ehhhh... ciąg dalszy, nie wiem czy to konto ma pecha czy to nie odpowiednie osoby na koncie... Gratki Vizz, Top na eko bo małe a flote zostaw bo mnie wyprzedzisz

• Gratki czubek, wydaj moze teraz na jakis bunkier ? Nie wiem czy sie śmiać czy płakać z tego wszystkiego

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Safar - - Porozmawiajmy o OGame

czekam na te zmiany, faktycznie spekulacje były że statki itp byłem zadowolony, teraz już sam nie wiem ;/

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Safar - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Art: “Rozpruwacz, Pełzacz i Pionier ” Że he ? jakie statki w końcu ?

• Dokładnie, mogła to być zagrywka na wnerwa dla atakującego, kto mu zabroni kampic na moonie do końca ? mógł tam siedzieć a na kilka sekund przed zapalić matkę że niby go nie było a akta na moonie co sie paliła to ściema. Chodzi o to że jako gracz on, ja czy Ty i wszyscy inni nie powinni być ograniczani. Jest to ewidentnie coś z czym GF musi coś zrobić, to w ich gestii leży jako operatorzy. Ale na ta chwile mają to w nosie, kasa płynie codziennie X graczy robi przelew to anty i inne dodatki. Star…

• @Avatar kiedy chce powinien mieć dostęp do swojej floty, ja tez zazwyczaj czekam. Nie daje znać że jestem niech sobie atakujący myśli co chce, niech przepala na recki itp

• Co do braku interesu w spamowaniu dla atakującego nie będzie miałzysku same straty itp, jeśli ktoś zacznie szpiegować tzn że kręci obrońca tak ? Ja sie wcale bym nie zdziwił jakby tak ktoś kombinował pozbyć sie konkurencji kosztem usunięcia go z gry. Nie mogę go złapać to wyśle go na jednen, drugi i trzeci urlop. :Polecę na niego jak bedzie flota stała z kont a,b,c,d będę spamować i wszystko będzie widać że to on coś kręci. Może tak być czy nie ?

• No dobrze @Art że troszkę rozjaśniłeś sprawę, wiadomo jedni sie cieszą z tego inni niee. W bliskiej przyszłości będziecie mieć więcej takich krzywych akcji, czas chyba pomyśleć nad nowymi odpowiedziami systemowymi dla zgłaszających.

• Mi też nie chodzi za uwalenie kogokolwiek, ale nie może byc ze z premedytacja ja czy ktoś inny jest pozbawiony reakcji, działań żeby nie wtopić. Niech coś zmienią w samej grze, w regulaminie ale niech to działa. Ps. @czubulus. załóż ssobie inny temat do beczenia, o multi też możecie dużo powiedzieć ale nie o tym temat. Jest różnica w tym a w tym działaniu, na pewno spam/lag jest czymś gorszym i coś należy z tym zrobić.

• Też jest to rozwiązanie z tymi sondami, będę chciał na dniach zrobić kilka testów z tym szpieguj czy faktycznie sa aż takie lagi, czy występują tylko gdy szpieguje sie atakowanego moona czy planete, jak jest gdy szpieguje się byle gdzie.