Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Wszystkich. Jeszcze nie wiadomo kiedy.

• [NM] 16.11.2019 19:40:56 - Dagusia [Balerion] - 141,18% Flota z PRZEMO I TORTUFFE [1:424:15] dotarła do księżyca planety Księżyc [1:372:15]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 53.69 % Szansa na zniszczenie GŚ: 34 %

• Quote from Zatkao_Kakao: “Zespół w którym gram okazał się jednak mało aktywny. ” Czyżbyś liczył za nagrodę drużynową?

• Quote from Zatkao_Kakao: “kiedy ten cyrk się kończy ?? ” 20.11

• Błąd czatu?

ciap - - Błędy w grze

Problem z czatem zgłoszony i czekamy... Jedynie: Ustawienia > Ogólne > Czat > Dezaktywuj pasek czatu

• Nadchodzi nowe - dyskusja

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Apofis: “Quote from ciap: “@Apofis Dostajesz 10% z klasy górniczej. ” To zmniejszy ilość energii potrzebnej do pełzaczy.Ale i tak źle pokazuje energię w ustawieniach surowców ” Jak wejdzie ostatecznie na serwery to tak Na testowym chyba nie daje energii.

• [NM] 2019-10-26 14:11:40 - Dagusia [Balerion] - 112,95% Flota z DUSZEK I STEFAN [1:173:15] dotarła do księżyca planety Księżyc [1:200:3]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 48.08 % Szansa na zniszczenie GŚ: 33 %

@FlyMeToTheMoon No miało powstać jedno? @Apofis Dostajesz 10% z klasy górniczej.

@FlyMeToTheMoon nie rozumiem co ma z nimi być?

Quote from smoko: “Witam, orientuje się ktoś czy jak bedzie ten jutrzejszy event 40% szansa moonowa, to szansa każdej próby moonowej jest mnożona razy 2 ? np zamiast 13% bedzie 26% , czy tylko pełne 20% są podnoszone do 40 % ? ” Dodam do odpowiedzi której udzielił Ci @PiotrekPe że wielkość moona nie ulega zmianie. Czyli robimy na 20% ale wielkość mamy z 10%.

• Terraformer - satki

ciap - - Zadawanie pytań

Energia potrzebna jest do kliknięcia budowy

• Handel

ciap - - DiD Leda

Quote from Poka_Bydlaka: “A druga część, wbrew pozorom podziela/ła ten pogląd. Niekoniecznie wypowiadając się. ” Po hejt jaki dostałam odniosłam inne wrażenie. Chyba musieli się nieźle zakopać i ukryć.

• Quote from Wojownik Kajaczenko: “lepiej jakby to cale snd bylo od jakiegos zysku, a nie od 250%. inaczej by wszystko wygladalo ” Nie przeszła opcja musi być jakikolwiek zysk to wątpię żeby przeszedł większy próg

• To że Wy macie po X kont nie znaczy że każdy gracz ma! Dowcipnisie.

• Quote from Qnick: “Quote from ciap: “Quote from Anakinek: “Chodziło o ożywienie Uni, zachęcenie do gry, a z tego co się dzieje w tej i poprzedniej edycji, to wygląda, że zachęca tylko do większej ilości pushów i obsługi multi. ” Mi już 6 osób napisało że kończy gre ” 6 osób czy 6 kont, bo to spora różnica ” 6 osób. Nie każdy na serwerze to multi...

• Quote from Anakinek: “Chodziło o ożywienie Uni, zachęcenie do gry, a z tego co się dzieje w tej i poprzedniej edycji, to wygląda, że zachęca tylko do większej ilości pushów i obsługi multi. ” Mi już 6 osób napisało że kończy gre xD

• @Pan S Z informacji mi dostępnych nie ma błędu w kasowaniu kont z anty. Post który cytujesz nie był odpowiedzią na Twój post a na wiadomość która cytowałam. Płatna antymateria schodzi jako pierwsza i sporo osob nie zauważa tego.

• Handel

ciap - - DiD Leda

I pomyśleć że jeszcze parę tygodni temu sporo osób wyzywało mnie że bronię handlarza argumentem "bo nie ma problemu z kryształem" tylko dlatego że zarabiam na tym.

• Antymateria - relokacje

ciap - - Zadawanie pytań

Quote from Bearded: “Ale mimo to, faktycznie Dagmara słusznie mnie poprawiła, bo na ogół są 2-3 (jedno bankowo przed nowym rokiem). ” Zawsze 50% anty było w święta i zawsze okolice maj-czerwiec, w tym roku nie było a czekałam dali za to później @Munio_Uni 1 -50% to nie wiadomo całkowicie kiedy postanowią takie coś dać ;x

• Antymateria - relokacje

ciap - - Zadawanie pytań

Od 7-8 lat 50% jest 2-3 razy w roku