Search Results

Search results 1-20 of 951.

• 15-11-2019 21:36:52 - ZDOBYWCA [Sunfyre] - 911.45% Dnia 15-11-2019 21:36:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Okręt wojenny 53.000 Pancernik 280.113 _________________________________________ Agresor Maniek1 [Veto] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Agresor jumek [Veto] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _____…

• Dzisiejszy wieczór był bardzo Tłusty na Fenrir mnie chłopaki wzięli na akcje a tutaj udało nam się ustrzelić gracza, który swego czasu bardzo brzydko ze mną pisał, lot trwał 1h 44 min. i zakończył się tak jak przedstawię poniżej - Rafus zalogował jakieś10 minut po wlocie i wywiosłował 158kk metalu, które nasze recki nie zebrały przez symulator, który troszkę mnie oszukał a niech ma na odbudowę... życzęj ak najbardziej SzO! Dziękuje Karolu za tak szybką odpowiedz , chwilę zwlekania dłużej i skońc…

• Gratki Dawidzie - jakoś przeoczyłem to ST co do Walik z systemem to nie wygrasz ale walcz i nie odpuszczaj bo to co się dzieje to są jakieś jaja!!! [url]https://www.youtube.com/watch?v=uw9VRnfl9no[/url]

• To RW, dzięki Maniek1 - napisał, wystartowałem i coś tam wpadło Obrońcy SzO - bardzo miły gracz [url]https://www.youtube.com/watch?v=lXkQaLMHNys[/url] Dnia 15-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Okręt wojenny 53.000 Pancernik 280.113 _________________________________________ Agresor Maniek1 [Veto] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 ______________________________________…

• Takie delikatne tankowanko Pozdro dla Veto, LzB i TR - dostawców paliwa i buddy [url]https://www.youtube.com/watch?v=M7vbbZkn-ok[/url] Dnia 12-11-2019 16:01:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [EGZ] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca samotny ________________________________________________ Mały transporter 1.647 Duży transporter 17.263 Lekki myśliwiec 486 Krążownik 18 Okręt wojenny 18 Statek …

• takie tam RW Dnia 09-11-2019 01:54:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Niszczyciel 15.000 _________________________________________ Obrońca pedro [AiE] ________________________________________________ Duży transporter 25.000 Wyrzutnia rakiet 20.000 Lekkie działo laserowe 3.427 Ciężkie działo laserowe 200 Działo Gaussa 100 Działo jonowe 100 Wyrzutnia plazmy 400 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _________…

• Quote from Johnatan: “strażnikiem teksasu nie jestem, ale wkurza mnie hipokryzja zachowania graczy na tym forum. wymagają od operatorów, sami mając zasady zazwyczaj w ... no. (cenuzra bo będzie "ciach" ) ” no Panie leci Pan po nas jak po burej suce przez swoje maniery nie napiszę Panu brzydko, zamiast "widzenia" wszędzie teorii spiskowych wystarczy napisać że wyłapał Pan błąd ale z tego co widzę Pan uparcie twierdzi że chcemy wygrać poprzez kłamstwo a to jest nie fer z Pana strony, gdyż Pan nas …

• Takie tam do SD Pozdrawiam Sojusz Veto, LzB oraz TR, Drużynę z SD oraz moje buddy i dostawców paliwa [url]https://www.youtube.com/watch?v=roFu7STY_K4[/url] Dnia 09-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Lekki myśliwiec 2.000.000 Okręt wojenny 10.000 _________________________________________ Obrońca speed38 [TNT] ________________________________________________ Mały transporter 1.436…

• Wlot miał być GS"ami niestety nie udało się wstrzlić i to dwukrotnie w międzyklika niestety dla Obrońcy/Obrończyni dalej zostawiał/a to więc po drugim nieudanym wlocie skruszyliśmy tak bunkier że można było wlecieć Szybszą flotą - jak by nie SD to pewnie byśmy tego nie robili Dzięki chłopaki za lot i do naSTępnego Ku chwale Veto!

• Graty Karolku - Ciśnij i tu i tam Obrońcy SzO!

• 07-11-2019 01:18:28 - ZDOBYWCA [Sunfyre] - 3890,38% Dnia 07-11-2019 01:18:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Apeiron [Veto] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000.000 Okręt wojenny 50.000 Pancernik 50.000 _________________________________________ Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000.000 Okręt wojenny 50.000 Pancernik 50.000 _________________________________________ Agresor jumek [Veto] _____…

• Brawo Kuban jak zwykle klasa sama w sobie!!! Obrońcy SzO!

• czas odrabiać straty... takie małe co nieco pozdrawiam Sojuszników z Veto, LzB i TR Dnia 02-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [EGZ] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Lenny [KGH] ________________________________________________ Mały transporter 325 Duży transporter 720 Lekki myśliwiec 8.020 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 1.704 Okręt wojenny 244 Recykler 497 Bombowiec 177 Niszczy…

• jak to mówią raz na wozie raz pod wozem Graty akcji obronnej i graty za dystans do gry!

• Forma jest, więc trzeba korzystać, miał;em nawet życzyć Obrońcy SzO, myślałem że zmądrzał ale to co wypisuje na PW jest tragikomiczne żal mi tego Pana - zamiast SzO życzę mu większego dystansu do zabawy! pozdrawiam Chłopaków i Dziewczyny z Veto, LzB i TR [url]https://www.youtube.com/watch?v=l-CuM6bUVQ0[/url] FCv1slp.jpg Dnia 02-11-2019 23:20:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 200.000 ______________________…

• 01-11-2019 22:59:11 - ZDOBYWCA [Sunfyre] - 4907.46% Dnia 01-11-2019 22:59:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca PIECZAR ________________________________________________ Mały transporter 77 Duży transporter 100.000 Lekki myśliwiec 7 Ciężki myśliwiec 7 Krążownik 7 Okręt wojenny 7 Statek kolonizacyjny 7 Recykler 7.777 Sonda szpiegowska 7 Bombowiec 7 Niszc…

• ...będzie do SD ::) pozdrawiam Veto, LzB i TR - moje buddy oraz dostawców paliwa [url]https://www.youtube.com/w…SmMLOZltgh8&index=9[/url] FCv1slp.jpg Dnia 01-11-2019 22:59:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca PIECZAR ________________________________________________ Mały transporter 77 Duży transporter 100.000 Lekki myśliwiec 7 Ciężki myśliwiec 7 Krążo…

• ... a więc kurcze jak ktoś jeszcze zastanawia się dlaczego kochamy tę grę to ma wyżej odpowiedź - Multylator aka Chomik Bojowy aka @schweppes65 jest specyficznym graczem, który na swój sposób lubi dokręcać śrubę i często- gęsto wchodził w polemikę, która przeważnie kończyła się znikającymi postami (co jest modne na tym forum, gdzie aż strach coś napisać bo nie wiesz czy czasami nie urazi to któregoś z cenzorów) Sojusz Veto nie pawa miłością do tego gracza, ja osobiście nawet go lubię (sekundy by…

• Graty Łobuzie Oby tak dalej i cześciej, zysk zajefajny Dzięki za pozdrowienia i czekam na naSTępne

• Były graty na PW, więc i pogratuluje tutaj Tobie i Duchowi Ty mi ściągnełeś zapomniane GSy a Duch mnie przerobił z paliwówką na najbardziej lamerską akcje na jaką dałem się zrobić, lotka w uklad, przetransportowanie floty i skrojenie mnie ze 100kk deuteru i to bez moona aż do teraz nie mogę w to uwierzyć Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa na tej Uni i obiecuje moim Sojusznikom że następne ST będzie już po tej dobrej stronie, mam nadzieje że to będzie ktoś z Time'sów Po Wszystkich Świętych…