Search Results

Search results 1-20 of 176.

• Handel

PDW - - DiD Leda

Quote from szturman: “Jak dla mnie brak handlarza jest ok, skończy się mielenie sury za anty przez pusherów ” Naprawdę? Teraz masz legalny push. Przeliczniki na rynku to jest śmiech na sali i wystarczy, że jakiś gracz zrobi sobie parę kont i będzie skupował kryształ za metal po śmiesznych cenach. Ten rynek to przyzwolenie na legalny push. Niech ogarną przeliczniki na rynku to będzie wtedy miało jakiś sens, a jak ja widzę oferty, że za mniejsze ilości metalu można kupić więcej kryształu, to tylko…

• Eksterminacja uni w toku

• [list][*] [/list]Quote from Revo: “Sojusz top 3 wypowiada wojnę sojuszowi top 5 naprawdę płacz i lament ” sojusz top 3 ktory ma prawie 2 razy wiecej pkt Faktycznie placz i lament

• Nie jest wam wstyd bić słabszego? Niemal 2x mniej punktów od was, a o flotach to nawet nie ma co pisać TIME byłby odpowiednim rywalem dla was, ale pewnie się ich boicie Żeby nie było, to nie jestem po żadnej ze stron, po prostu skompromitowaliście się wypowiadając wojnę słabszemu sojuszowi. Byle iść po najmniejszej linii oporu

• Szukasz sojuszu? Dopisz się tutaj!

PDW - - DiD Janice

1. Nick: PDW 2. Liczba punktów: 2,4kk 3. Jaki sojusz mnie interesuje? Aktywny z discordem 4. Kontakt: w grze 5. Inne: 6. Aktualność propozycji:

• No i klasa Gratki i przetapiaj na latajki

• I pomyśleć, że zacząłeś później niż inni Konkretny % Przetapiaj, a obrońcy Szo

• Szkoda Alexa, pamiętam jak często na niego polowaliście i musieliśmy jak najszybciej stawiać mu moony Szybkiej odbudowy Alex!

• MiniST uni Janice - SOLO: 50% | ACS: 100%

PDW - - DiD Janice

PDW-Oddam [LHiP] vs. Technocrat Aries [N H] ~ 296.57% Dnia 23-10-2019 21:14:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW-Oddam [LHiP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.900 Krążownik 1.165 Pancernik 436 _________________________________________ Obrońca Technocrat Aries [N H] ________________________________________________ Mały transporter 1 Lekki myśliwiec 2.132 Ciężki myśliwiec 13 Krążownik 155 Bombowiec 19 Satelita słoneczny 151 Niszczyciel 57 Pancern…

• + zbiórka PDW-Oddam [LHiP] vs. DarkOwl [Shin] ~ 126.18% Dnia 22-10-2019 22:23:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW-Oddam [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 500 Pancernik 440 _________________________________________ Obrońca DarkOwl [Shin] ________________________________________________ Duży transporter 168 Krążownik 15 Okręt wojenny 35 Recykler 209 Sonda szpiegowska 50 Bombowiec 33 Niszczyciel 20 Pancernik 12 _____________________________________…

• Dyskusja na temat ostatnich wydarzeń

PDW - - DiD Janice

Quote from staruch: “Quote from PDW: “A mnie śmieszą wypowiedzi innych graczy, którzy mają ból dupy o "oszukiwanie" przez Yanga. A jeszcze bardziej bawi mnie to jak inni go o to oskarżali, a teraz siedzą na przymusowym urlopie Z moich obserwacji zauważyłem, że ścisła topka to zwykli oszuści i kombinatorzy. Tworzycie fejk konta z mniejszą flotą, robicie planetę w swoim układzie, tam przerzucacie floty i czekacie na frajera, który poleci na waszą podpuchę, a wy zrobicie podstawkę. Takiego skilla m…

• Dyskusja na temat ostatnich wydarzeń

PDW - - DiD Janice

A mnie śmieszą wypowiedzi innych graczy, którzy mają ból dupy o "oszukiwanie" przez Yanga. A jeszcze bardziej bawi mnie to jak inni go o to oskarżali, a teraz siedzą na przymusowym urlopie Z moich obserwacji zauważyłem, że ścisła topka to zwykli oszuści i kombinatorzy. Tworzycie fejk konta z mniejszą flotą, robicie planetę w swoim układzie, tam przerzucacie floty i czekacie na frajera, który poleci na waszą podpuchę, a wy zrobicie podstawkę. Takiego skilla macie mistrzowie. Ja obecnie nie widzę …

• To już jest Kot na bombie Gratki i przetapiaj na bombki :))

PDW - - DiD Janice

PDW [LHiP] vs. Leczymorda ~ 231.68% Dnia 19-10-2019 03:17:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW [LHiP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.600 Krążownik 670 Pancernik 405 _________________________________________ Obrońca Leczymorda ________________________________________________ Mały transporter 70 Duży transporter 80 Lekki myśliwiec 29 Ciężki myśliwiec 5 Krążownik 150 Okręt wojenny 75 Recykler 15 Sonda szpiegowska 102 Bombowiec 20 Pancernik 30 Wy…

PDW - - DiD Janice

PDW [LHiP] vs. Mogul Aero ~ 125.63% Dnia 18-10-2019 22:44:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 1.200 Pancernik 50 _________________________________________ Obrońca Mogul Aero ________________________________________________ Mały transporter 139 Duży transporter 51 Lekki myśliwiec 1.762 Ciężki myśliwiec 22 Krążownik 5 Okręt wojenny 1 Statek kolonizacyjny 1 Sonda szpiegowska 14 Satelita słoneczny 237 Pancernik 1 Wy…

PDW - - DiD Janice

PDW [LHiP] vs. Hisek ~ 132.86% Dnia 17-10-2019 21:33:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW [LHiP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.150 Krążownik 700 _________________________________________ Obrońca Hisek ________________________________________________ Mały transporter 2 Lekki myśliwiec 28 Ciężki myśliwiec 37 Krążownik 28 Okręt wojenny 114 Recykler 30 Satelita słoneczny 121 Niszczyciel 1 Wyrzutnia rakiet 3.429 Lekkie działo laserowe 30 Ciężkie …

• Piękna akcja Gratulację dla sojuszników i obyście częściej wrzucali swoje STeki, a nie tylko takie rarytasy Obrońcy szybkiej odbudowy

• Nadchodzi nowe - dyskusja

PDW - - Porozmawiajmy o OGame

wiadomo kiedy wejdą nowe klasy?

• TIME 4 PDW Gram obecnie na innym uni i tutaj z sentymentu zdjąłem urlop. Właśnie teraz sobie o tym przypomniałem Dzięki za powiadomienie! Graty i przetapiaj

PDW - - DiD Janice

PDW [LHiP] vs. Stadtholder Mars ~ 65.24% Dnia 30-09-2019 10:57:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PDW [LHiP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.700 Krążownik 630 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Mars ________________________________________________ Lekki myśliwiec 74 Ciężki myśliwiec 97 Krążownik 20 Okręt wojenny 22 Recykler 59 Satelita słoneczny 75 Niszczyciel 15 Wyrzutnia rakiet 1.438 Lekkie działo laserowe 101 Ciężki…