Search Results

Search results 1-20 of 181.

• Chorągiewa w reckach a to ciekawe... Spokojnie safaritto większego syfu niż ty na discordzie robisz nie będzie. W ogóle mnie to nie dziwi ze odbudowa pójdzie pełną parą jak w ruch idzie DARKI i cała reszta xDDDDDD ale atakierowi to na rękę, pewnie chętnie wpadnie ponownie nie tylko po dok mimo wszystko szkoda że starcie po odsyłce ale i tak jest co przetapiać Rozmawialiśmy przez fona ale jeszcze raz wielkie gratki, nie zwalniaj bo zostało na uni jeszcze paru klientów, zazdroszczę weny do grania …

• dex to dex, sam puszuje sie z zielonego konta na które słabsze od niego wysyłają surowiec - to jest wszystko cacy, nie rozumie logicznej decyzji teamu - kolesiostwo, gońcie sie wszyscy Będę za tym tęsknił, bo lepszej komedii jak na forum Wezn to nigdzie nie spotkałem Także trzymajcie sie cieplutko i czasem ruszcie główką bo jak to mówią ruch to zdrowie czy coś takiego Baj baj.

• Quote from ViZZioN: “@Zagubiony Czekaj,czekaj my jestesmy nadzywczajni?? a jak lecielismy w ACSie i nagle Marek po 2 godzinach od złamania regulaminu dostaje bana za "bash" kazdy normalny czlowiek musi czekac na rozpatrzenie plus minus 5dni WY SWIETE ANIOLKI macie takie cos w 2h i Ty piszesz o kolesiostwie? ogarnij sie czlowieku troche ” Jufcia tickety rozpatrywała zawsze po 2-5 dniach a tutaj południe, niedziela, 2h po napisaniu ticektu odpoczynek. TU jest wszystko OK. Was słusznie odbanowali p…

• Quote from Zagubiony: “@ViZZioN tak to jest jak koledzy piszą ticketa [ciach] (pomimo że takiego obowiązku nie mają. Potem koledzy kolegów ....... na końcu robi się "syf" Na końcu ja otrzymuję coś takiego [ciach] . Twoi koledzy którzy najwięcej mieli do powiedzenia na temat pushu, łącznie z tym "Najszybszym" siedzą i ...... Bo @Art to załatwił. ” Ty, sam złom zbierałem więc po jakiego grzyba mamy pisać 2 tickety skoro można załatwić wszystko w jednym? Jak zgłaszacie pożyczkę recków to też każdy …

• Quote from TheSnacker12: “Quote from ciap: “Quote from TheSnacker12: “Czyli mogę bezproblemowo puścić atak na jakiegoś gracza z topki i się rozbić, a potem powołując się na ''Sytuację nadzwyczajną(np: urodziny kota)'' ubiegać się o zwrot pz'ta? ” Jeżeli Twój sojusznik zbierze złom to wystarczy że napisze normalną pożyczkę recków i nie ma tutaj nic nadzwyczajnego.Powtórzę że jeżeli jest jak piszecie i doszło do oddania PZ to... Władza jedynie połączyła fakt posiadania floty przez gracza X i odesł…

• Widać jego flotę pochłonęła głęboka przestrzeń na którą się ostatnio poderwał xDDD tym razem tez bedzie szo jak ostatnio na oldboyu? lepiej zbieraj na odsyłke bo ptaszki ćwierkają że może pojawi sie nowy GO na Wezn atakierowi gratki ostatniego stejka, ciekawe czy nowy właściciel mojego konta zabłyśnie po odpowiedniej stronie

• Quote from dexPL: “Największy błąd popełnili tutaj sojusznicy czubka - a nie atakujący. Poszły lotki w układ (podobno) - ale flota się nie ruszyła. I to okazało się błędem - bo dali się wyprzedzić Smerfom - a kto pierwszy ten więcej zyska. Gdyby flotę zezłomowały knury to straty by były niewielkie - max 40kkk. A tak - mimo podebranego złomu, wynik to -180kkk. A więc zysk z tej akcji (w ujęciu sojuszowym) jest wielokrotnie większy niż wskazuje na to ogotcha. I wielkie gratulacje za podjęcie ryzyk…

• Rok grania na uni Wezn topowych flot i jedyny duży ACS na głębokiej przestrzeni xD(ciach!) wiedzieliście że ta flota nie może uciec a i tak daliście sobie ukraść 47kkk złomu, jestem pod wrażeniem Moderator mntek:Upominam za flood

• Leon czy nie czas na zmiane nicku? Chyba że zawodowiec ma się odnosić do stopnia lamienia... Co do agresora z jednej strony gratki a z drugiej to takie smutne że po tylu latach grania nie masz jednego normalnego znajomego który by ci wytłumaczył jak się wstawia RW. Nie wszyscy wszystko muszą ogarniać i ja to czaje ale żeby do tej pory żaden ze znajomych ci nie pomógł?

• Quote from cichah2o: “Rynek będzie niedostępny dla koordynatów będących celem ataku na 10 minut przed dolotem na speed 1 może i ma to sens, ale na wyższym już nie, lot na quantum trwa ok 6 minut, w us jeszcze mniej, po zmianach będzie to ok 4 minut, a to zdecydowanie mniej niż te 10 minut - powinno być, że na mniej niż 1/3 czasu lotu nie można skorzystać z rynku. np: magazynuję surkę w badaniu i budynkach do tego robię zwózkę z wydobycia - uzbierałem sumę taką, że brakuje mi ładowności - chcę co…

• Quote from Razer: “Aczkolwiek jestem dumny z tego ile wytrzymałem i ile łącznie razem deuteru przepaliliście W pewnej chwili nawet starało się trafić te DT i inne mięsko z 7 osób, z prawa do lewa, od KNR po OLD przez Banksterów ” Taaaa... całe uni polowało na taką flotę, bo jest czym się dzielić... nie przesadzajmy... pamietam jak specjalnie pod skany flote teleportowałeś widać raz dwa cie ktoś ustawił atakierowi gratki, a obrońcy no cóż... niech poświęci się supportowi, zobaczymy jaki z niego o…

• Wąski, coś ty narobił, przez ciebie mój nowy sąsiad rzucił gre, oj nie tak się umawialiśmy... (Hidden Content) przynajmniej krystian bedzie miał co kupić beaten.gif beaten.gif beaten.gif beaten.gif beaten.gif gratki zysku a obrońcy mniej wiary w bunkier bo to nie pierwsza taka sytuacja

• Pewnie, że konto nasze, jak poszedłem na urlop to założyłem takich 20 żeby móc was w taki sposób łapać nie oszukujmy się, połowa kont z Wezn należy do KNR, kolejne 40% do krystiana a 10% do banksterów obrońcy jak to pisał klasyk "nie umisz to nie lataj" a agresorowi dzięki za zapke do zabawy, jestem do dyspozycji i lepszego kalkulatora abyśmy następnym razem wszystko trafili tak jak trzeba

• A tyle surowca miało trafić do krystiana "legalne" pusz-konto w recach miły widok dla oka i to nie pierwszy raz To teraz główne ? Gratki i czekam na większe fajerwerki

• To w końcu dex skończył grę czy nie, bo jak nie to wracam do gry Gratki vizz, jak już mówiłeś top1 w straconych militarnych będzie ciężkie do pobicia Obrońcy SzO SzO SzO i jeszcze raz dobranoc !! Oby tak dalej! dex, skasował ci sie oldboy, założysz nowe konto pod pusze? obiecujemy że nie zgłosimy, tylko graj tak jak kiedyś

• Starcie w 100% Vizziona nie poleciał bo spalił TP a nigdy nie wiadomo ile nieodebrany fs postoi obrońcy serdeczne SzO, nic do niego nie mamy, wypadło coś w realu a trzeba mieć priorytety Pozdro KNR Dnia 29-08-2019 17:28:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dobrygracz [KNR] ________________________________________________ Okręt wojenny 300.000 Pancernik 120.000 _________________________________________ Obrońca Anubis [KOP] ________________________________________________ Mały transp…

• Hmmmm teraz sam nie wiem czy dex gra na tym koncie czy konto poszło do soja żeby pchać innych i ktoś się po prostu zapomniał. Teraz pewnie wróci do wcześniejszej strategii czyli zwózki z planet od razu do sojuszników przynajmniej fsów nie będzie trzeba pilnować Czubek jak tak dalej pójdzie niebawem będziesz naszym nowym top1 , mam nadzieje że nie skończysz jak poprzednik Gratki ty już wiesz na co przetapiać

• Jak już zwiększacie wydobycie (klasa jak i statek) może dodalibyście do technologii nadprzestrzennej oprócz zwiększania ładowności floty zwiększanie pojemności magazynów? Zawsze to coś

• Quote from Safar: “czekam na te zmiany, faktycznie spekulacje były że statki itp byłem zadowolony, teraz już sam nie wiem ;/ ” Również mam mieszane uczucia ale moje wątpliwości zostaną rozwiane jak otrzymamy więcej info. Ostatni statek będzie zwiększał szybkość floty tylko o ILE bo jeżeli o kilka procent (delikatnie odczuwalne, akceptowalne, kosmetyka) czy kilkanaście-kilkadziesiąt i lot w układzie na speedzie x6 będzie żartem? Jak na tyle lat pracy no to ekhm... każdy po swojemu oceni. Nie proś…

• Quote from ciap: “Tam był jakiś link, wrzuciłam to w translatora ” Quote from Elkanen: “Skoro na UK potrafia zapisac dwa proste zdania w regulamine i stosowac te zapisy w praktyce to jaki problem maja w tej samej kwestii Polacy? ” Może nie znają angielskiego i nie wiedzą jak ten rozszerzony zapis przetłumaczyć