Search Results

Search results 1-20 of 355.

• Cześć, Za to RW: board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8687477#post8687477 wnoszę o wykluczenie gracza Filu z udziału w S&D bo mój brat mu osobiście wystawił to starcie (Baron). Naturalnie powszechnie wiadomo że to konto do "handlu" mojego brata bliźniaka, Filu też doskonale o tym wiedział więc konto było włączone w nieagresje, w innym przypadku naruszało by to prawo świętych paktów pomiędzy sojuszami 3 X i MISIE o nietykalności. Niestety w dniu wczorajszym dogadał się że odda surowce jak zrobi R…

• Z kim się zadajesz takim się stajesz - wiadomo. Frustracja że nic nie można ustrzelić ? Gruby daj mu lekcje jak nie łapać bany za push, payment ogólnie dopuszczalny

• Przez chwilę się bałem że się w końcu przebiłeś przez coś Graty

• Widać że Bladas to Cię sporo nauczył Fajne PB, do tego jakaś akcja. Graty, obrońcy odbudowy, ma wprawę

• Ktoś tu się rozbrykał Graty, agresorce kolejnych wypadów.

• Oho Jak rzucać kamieniami to paradoksalnie zawsze pierwszy Ty Gruby lamo, już było ustawione RW na 500k% a Ty taką fujarę odwalasz. Na bank za payment, zbieraj się z tego bana i ciśnij.

• Fajne to S&D takie nie za długie Graty PNy, krzychu to nie Twoja wina, wina wilka + Encepence. Niech bąbelek rośnie duży i silny jak floty naszych przeciwników pozdro

• 29-10-2019 11:03:30 - ManNiaK [Balerion] - 325.75% Dnia 29-10-2019 11:03:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Mały transporter 15.000 Lekki myśliwiec 1.500.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Dywan [ASSASIN] ________________________________________________ Duży transporter 969 Satelita słoneczny 11.187 Wyrzutnia rakiet 115.127 Ciężkie działo laserowe 5.702 Działo Gaussa 343 Wyrzutnia p…

• 5cd3d1541dd05_p.jpg No i po zawodach. Można kończyć S&D, chyba że czekamy na wyłonienie aktywisty jako najbardziej kluczowej postaci tej edycji Graty, zysk klasa.

• Nie chce tu stawać konkretnie po żadnej ze stron bo Gruby mi pracuje na nagrodę drużynową, Filu wiadomo jak czarny brat, ale może wypadałoby wymagać czegoś więcej od graczy z takim potencjałem flotowym (i to bez GSów) niż latanie po satkach ? Sami od siebie nie wymagacie, to dajcie nam wymagać od Was Ale podoba mi się ta walka o aktywistę w tym roku Ogólnie zaczynam mieć wątpliwości czy dobrze rozumiem tą zabawę, tu dywagujemy o lotach po satkach a niszczenia moonów idlerów które nie ma tak samo…

• 23-10-2019 12:36:16 - ManNiaK [Balerion] - 843.91% Dnia 23-10-2019 12:36:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.000.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Dywan [ASSASIN] ________________________________________________ Duży transporter 3.957 Satelita słoneczny 47.577 Wyrzutnia rakiet 112.338 Lekkie działo laserowe 776 Ciężkie działo laserowe 1.398 Działo Gaussa 2.809 Dzia…

• Filu siedź cicho, gość pracuje na moją nagrodę drużynową swoimi LMami. Brawo Gruby ! Jedziemy z nimi jak z nielotami.

• Quote from Wojownik Kajaczenko: “a mi sie nie podoba. balerony jakies.... dobrze ze procent niski to jeszcze z filem nadrobimy ” Nie sądzę żeby aktywistę interesowały % ale każdy ma swojego idola, nie oceniam, bez spiny wiadomo.

• 22-10-2019 22:40:19 - ManNiaK [Balerion] - 9499.63% Dnia 22-10-2019 22:40:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Agresor wilku_u68 [3 X] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Isuar [P N] ________________________________________________ Mały transporter 123.239 Duży transporter 108.59…

• Elo mordeczki Powtórka z ostatniego ST. No może nie do końca, ostatnio było rano, teraz wieczorem, ciut inne okoliczności. Intymne szczegóły zostawię dla zainteresowanych, natomiast pragnę tylko poinformować że Izaura tudzież Isaur lognęła się tudzież lognął dokładnie na 16s przed wlotem (mam świadka zaocznego, ewentualnie winnego tego zajścia). 16s to czasem dużo, czasem nie. Mi wystarcza Ogólnie flota stała na moonie 2h 29min i 44s. Układ ode mnie żeby było śmieszniej. P N wiadomo 3 X więcej s…

• wilku_u68 [3 X] vs. Ireth ~ 7671.3%

Leonidas - - Starcia U68

Trzeba było opowiedzieć geneze tego starcia bo dość ważne jest to że działo się to układ ode mnie Graty, fortuna kołem się toczy to nasze motto

• DO BO JU DO BO JU DO BO JU GRU BA SIE ! TAK SIĘ BAWI I WYGRYWA BA LE RON ! giphy.gif Ja zaklepuje nagrodę drużynową jak coś.

• Jestem gwarancją że Gruby nie wtopi na Milim jak mnie weźmie na ACSa na niego, mówił że nie będzie ogarniał podstawki

• 22-10-2019 12:21:42 - ManNiaK [Balerion] - 2111.5% Dnia 22-10-2019 12:21:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ManNiaK [3 X] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 8.034.560 Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Hivision [FUTURE] ________________________________________________ Mały transporter 32 Duży transporter 16.500 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 9 Sonda szpiegowska 16 Bombowiec 1 Satelita słoneczny 1.846 Gwiazda Śmierci …

• Dajesz Gruby, ciśnij jakieś tłuste RW nielocie. Apropo kolejnego dezertera Może zmieńmy te nazwy drużyn na "Drużyna Młodych Panów" "Drużyna Skeczów Męczących" "Drużyna Paranienormalni" "Drużynowa scena Dwójki" Że kabaret niby.