Search Results

Search results 1-20 of 624.

• 22-10-2019 12:11:38 - Koloc [Syrax] - 254.62% Dnia 22-10-2019 12:11:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Krążownik 10.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Belcot [UNI] ________________________________________________ Mały transporter 6.000 Duży transporter 2.000 Lekki myśliwiec 116 Krążownik 50 Recykler 20 Sonda szpiegowska 230 Satelita słoneczny 2.406 Wyrzutnia rakiet 77.752 Działo Gauss…

• 21-10-2019 10:17:16 - Koloc [Syrax] - 555.31% Dnia 21-10-2019 10:17:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Krążownik 10.000 Okręt wojenny 663 Pancernik 30.846 _________________________________________ Obrońca Skrzat [Nomad] ________________________________________________ Duży transporter 5.500 Okręt wojenny 6 Satelita słoneczny 1.000 Gwiazda Śmierci 5 Wyrzutnia rakiet 99.944 Lekkie działo laserowe 9.951 Ciężkie działo lase…

• tak jest z wieloma budynkami, statkami, badaniami, dosłownie wszystkim co się niewiele czasu buduje

• 20-10-2019 01:49:44 - Koloc [Syrax] - 294.24% Dnia 20-10-2019 01:49:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca krokodil [TEMPLARS] ________________________________________________ Mały transporter 1.225 Duży transporter 4.700 Lekki myśliwiec 150 Ciężki myśliwiec 23 Krążownik 1 Okręt wojenny 1 Recykler 200 Sonda szpiegowska 699 Bombowiec 5 Satelita słoneczny 1.15…

• Czy możecie tu dyskutować na tematy związane z SnD? Bo zaczęliście jakiś głupi temat, który powinniście na PW prowadzić. Elmo o ci Ci chodzi z tymi gsami. Każdy gra tym co ma. Zobacz sobie ile % zrobił Danek w poprzedniej edycji

• No to będzie od nowa bo to istotna zmiana xd

• Dwie osoby na nie nic nie zmienia bo dopóki nie ma podziału to spóźnialscy są zwykle akceptowani. Tak się utarło nie tylko na 68

• Przez was zapominalscy Ruda ma mało czasu na robotę a przecież za kilka godzin zaczynamy

• Będąc posiadaczem klasy odkrywcy zakupiłem na rynku statki, którymi operują pozostałe dwie klasy. Po ich przybyciu i otwarciu wiadomości nie można ich wyładować. Pojawia się błąd: LOCA_MARKET_ERROR_SHIP... Po zmianie klasy na Collector problem dalej występował, aż do dziś rana, kiedy zbudowałem swoje pierwsze crawlery byłem w stanie odebrać zakupione wcześniej. Nadal nie mogę odebrać statku Reaper. Muszę jeszcze sprawdzić czy teraz będę w stanie kupić pathfindera. Po zmianie klasy na generała da…

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Koloc - - Porozmawiajmy o OGame

Mi się udało na poz 7 - 269 miejsc a na poz 8 - 270 miejsc

• Zakins napisz PW do Rudej bo w poprzednich latach też byli spóźnialscy. Ja nie mam nic przeciwko żebyś dołączył

• Nie czuje sie zaatakowany tylko zgodnie z regulaminem SnD nie trzeba 3% żeby dostać nagrodę drużynową i to jest właśnie dobrze zrobione żeby każdy miał szanse

• Uwaga: Uprawniony do otrzymania nagrody jest również ten kto nie osiągnął progu 3% jednak łączna liczba zaliczonych rw wynosić będzie minimum 75% ilości wszystkich zaliczonych rw przypadających na jednego gracza na danym uni Ciap doczytaj cały regulamin a nie mi zarzucasz, że robiąc 500% mniej niż zrobiłem bym nie miał nagrody...zawiodłem się na Tobie Btw dobuduj tyle co miałem w zeszłej edycji floty i zrób tym 24k % to pogadamy

• Rekordy Uniwersum 68

Koloc - - DiD U68

Wpisujesz kto wygrał czy kto był uprawniony do nagrody? Bo jest różnica Edit: przydałaby się ilość zdobytych % łącznie w SnD bo to robi wrażenie Gracz Leto II Obrona - Lekkie działo laserowe 14.050.000 - Działo jonowe 1.780.000

• Rekordy Uniwersum 68

Koloc - - DiD U68

Proponuję zapoznać się z tematem zgłoszeń do SnD bo tam pojawiło się kilka nowych rekordów flotowych

• Zabrales moje % do SnD...wyjdę z soja i wypowiem wam wojnę na Rmp co Ty na to?

• No i tu się pojawia mój uśmiech jak słyszę że nekkar i 68 razem się nie zmieszczą

• Brawo wreszcie mnie czymś zaskoczyliście

• Hm no to teraz współczuję Rudej wymyślenia teamu Grubemu bo jak widzę większość zgłoszonych nie będzie zachwycona jak trafi do jego drużyny

• Rekordy Uniwersum 68

Koloc - - DiD U68

ooooo ty chamie ja nawet nie wrzuciłem nigdzie 14