Search Results

Search results 1-20 of 304.

• Zasada fair-play S&D

Vegi - - Gra

Pomysł kompletnie bez sensu. Dłuższego bana niż 24h można dostać za byle co. Zresztą S&D jest raczej projektem związanym z ludźmi i modkami z forum. Nie mieszamy już do tego GO. I tak mają co robić.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Vegi - - Porozmawiajmy o OGame

Testy testami, ale nie ma co się dziwić, że ludzie dopytuje kiedy zmiany wejdą w życie. Największą porażką wersji 7.0.0 czy ileś tam jest sposób jej wprowadzenia. Zaczęło się super fajnie: NADCHODZI NOWE!!! oh ah i ojeje. Wszyscy chyba spodziewali się, że wraz z urodzinami ogame dostaniem te zmiany na talerzu i będziemy obiadać się pysznym posiłkiem. Jak wyszło? Dostaliśmy przypalone skrzydełka z KFC... GF nie popisało się, ani w związku z urodzinami (brak eventu z nagrodami), ani z nową wersją.…

• Dobrze, że się udało odpalić edycję powodzenia wszystkim

• Top1 acs Rasea [Ferajna] & ZurekIV [Ferajna] & konsument [Ferajna] & Barry [Ferajna] & Vegi [Ferajna] vs. Luther [PUSH_1] ~1 483 524% TOP 1 ACS, TOP 2 ACS POLSKA

• Martita SzO! Odbudujesz sobie Deteczki Entro oczywiście graty za wyczucie czasu

W tym Rynku... Da się np. Sprzedać Złotego Detroida za Złoty Dopalacz Dexu, czy tylko za surowce?

Jedni mówią, że klasa eko ma za dobrze, drudzy narzekają, że statek za silny. Nikt nigdy nikomu nie dogodzi. Robią zmiany i raczej nie wpłyniemy na to. Pancerniki też miały być rewolucją, a chyba aż tak źle nie są jak się wydawało na początku. Pogramy i zobaczymy jak będzie.

• Niech tam się zgłasza kto tam chce ważne by się zgłosić tylko i aż 8 osób. W sumie wstyd, żeby na takim uni flotowym brakło chętnych do S&D. To mówiłem ja - ekonom

• Vegi PACZKA [PACZKA] 58850 Flota: Lekkie Myśliwce: 53228 Ciężkie myśliwce: 1 Krążowniki: 108 Okręty Wojenne: 0 Bombowce: 0 Niszczyciele: 0 Gwiazdy Śmierci: 5513 Pancerniki: 0 Zagrajmy w tą grę

• @Marys sądzę, że świadomość większych nagród skłoniłaby szersze grono do zabawy

• Będę pierwszy Pytanie do Rady S&D @Ruda @Toadie @wakat Czy planujecie podniesienie progu wartości nagród dla Quantum? Warto byłoby się nad tym pochylić że względu na "kosmiczne" wartości punktowe na uni z góry dzięki za odp

• Podajesz tylko liczbę danego rodzaju statków bojowych oraz ich sumę. Wartość Twojej floty obliczy opiekun S&D.

Połączenie terrków z badaniem całkiem spoko brzmi może z laserową, która i tak jest traktowana po macoszemu a GF dało i tak i tak ciała bo moi zdaniem jak się ogłasza, że "Nadchodzi nowe" oh, ah to czas oczekiwania nie powinien tyle trwać. Znając życie znów coś się pokiełbasiło i nie wiedzą jak to odkręcić

Pomysł fajny ale wśród badaczy Chemikos jak coś. On doprowadził to konto do tego poziomu. Ja tylko kontynuuje jego dzieło.

• Czy możemy poznać przybliżoną datę kiedy pojawi się jednoznaczna interpretacja problemów poruszonych w tym wątku?

Zmiany... Dywagujemy nad zmianami o których teoretycznie nic nie wiemy, a jak wiemy to nie możemy dywagowac. No cóż. Takie czasy. Ankieta fajny pomysł. Dla każdej klasy/statku po 3 propozycje i wygrywają te z największą ilością głosów oczywiście. Sama ankieta jak dla mnie nie forum, lecz w formie zapytania w grze tak jak ma to miejsce w przypadku wyboru konfiguracji nowego uniwersum. Dodatkowo oczywiście warto pamiętać o problemie, który wskazał @Yossar, czyli jednoznacznej interpretacji zasad d…

Myślę, że raczej tak

• To suma laboratorium badawczego i msbn moje reszta Chemikos choć nie wiem czy kiedyś Chemikos nie miał większej ilości laboratoriów W każdym razie zmienić warto

• Skoro jeden temat pozostał wypada coś zgłosić. Moderatora wątku proszę o określenie czy ma być używany nick poprzedniego właściciela czy mój. Budynki na planecie - Magazyn metalu: 24 Vegi [uQuantum] - Magazyn kryształu: 23 Vegi [uQuantum] - Laboratorium badawcze: 20 Bladeripper [u68] Vegi [uQuantum] Budynki na planecie sumarycznie - Laboratorium badawcze: 295 Vegi [uQuantum] Badania - Technologia szpiegowska: 22 Vegi [uQuantum]] - Technologia komputerowa: 23 Vegi [uQuantum] - Technologia ochronn…

• Entro weź polataj czymś cięższym Graty i top na niszczarki