Search Results

Search results 1-20 of 962.

• Czego w tej Chwili Słuchacie ?

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/VwDNotlaQDM

• no no no tu wstydu niema . Jak będziesz nadal latał z taką częstotliwością to do końca roku nie będzie już za dużego bunkierku na tym uni. Także lepszych techow i napędów. Obrońcy szo Quote from wilku: “Elmo tak to prawda, sam mialem z Milim w poprzednim s&d Fedaina i byl najwieksza flota w druzynie a ile wykrecil kazdy widzial, moze zeby cos zrobil to bysmy wygrali. Dlatego uwazam ze gsy w rekach odpowiedniej osoby sa ok, natomiast jak maja je ludzie ktorzy boja sie latac i tego nie robia to fa…

• Rozmówki u68

^BrzydaI^ - - DiD U68

ja nie. Bo żeby nie widziec że ktoś ma dobre za dobre przyrosty to trzeba być ślepym albo nie chcieć widzieć. Mieli co chcieli. 1910

• Rozmówki u68

^BrzydaI^ - - DiD U68

kto z komorników tym razem? Szamanowi nie usunęli konta na forum. Quote from ciap: “Nie zwiększy Jakbyśmy nie podnieśli speed to 1kkk byłoby za 10 lat to może wtedy byśmy się doczekali aktualki. ” lipa. Nicku nie mogę zmienić nie minęło pół roku mówiłem Ci już

• Rozmówki u68

^BrzydaI^ - - DiD U68

Quote from ciap: “Quote from ^BrzydaI^: “to masz teraz zapas surki żeby się podzielić i zrobić u mnie te same lvl badań ” Z brzydalami nie gadam! Miałeś nicka zmienić Panie misterze ogame ” nie to Nie. A czy jak wbijesz 1kkk pkt to zwiększą nam drop na ekspedycji?

• Rozmówki u68

^BrzydaI^ - - DiD U68

Quote from ciap: “Quote from Elmo[Wieiworak]: “a od kiedy te nowosci startuja? ” Patrząc na ilość błędów pewnie nie prędko. Chyba zrobiłam z @Lojty falstart ” to masz teraz zapas surki żeby się podzielić i zrobić u mnie te same lvl badań

• @Starrk sam wiesz jak to jest teraz z banami za multi czy pushe ręce opadają. Typ może sobie latać bez stresu o podstawki itp 24 godziny na dobe gdzie lot trwa jedynie 4h z haczykiem także kto ma szansę z nim rywalizować?

• pytanko do prowadzacych temat czy legalne jest zdejmowanie moona swojemu Multi w tym przypadku koncie ktore zapycha nam układ? Szaman poleciał na bezczela jak gruby rok temu lata w układzie na "swoje " konto zdejmuje moona i robi je na nowo nagrodę ma jak w banku??!! Quote from SzamanU68: “[NM] 20:10:2019 SzamanTurbo [Tyraxes] #1 Atak na księżyc20.10.2019 01:41:06 184% Od: dowódca flotyFlota z Księżyc [9:108:6] dotarła do księżyca planety Księżyc [9:108:3] Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony…

• Śpij dobrze dziś

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/LQ7R9zHeDy8 youtu.be/CyE-2grRp3o youtu.be/MRBQOnqHE6Q youtu.be/o1MhYMipjf0 youtu.be/I5xZRlQFYj0

^BrzydaI^ - - Spam

Oj nieeee takich sieczek to nie lubię . Chodziło mi o to że piosenka fajnie się zaczyna słowa nutka fajnie pasują rozkręca się piosenka i wtedy wydaje mi się że powinno być taki punkt kulminacyjny który uderza i zmusza Cię (porywa Cię do tanca) tak jak niżej np 1;33 (start) i 1:40 jest !! W piosence twojej znajomej tego mi brakowało youtu.be/lF4joQ0o0_8

• Gratulacje, choć na ogół trgo nie robię to tym razem wypada bo starcie 1 klasa, niema się do czego przyczepić, jedynie szkoda misia, aż dziwne że u was w sojuszu jeden miś czuje się bezpiecznie . No i oczywiście gratuluję także decyzji co do kajaka, chyba to była zbiorowa, ale tak czy siak podoba mi się . Obrońcy szo.

^BrzydaI^ - - Spam

całkiem całkiem dobrze sobie radzi twoja znajoma, ale myślałem że będzie deczko zywsze, szybsze. youtu.be/b7kxtIGaNpw

• Poeta nie daje spać czy jesienne przesilenie ?

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/jbN12Apc-WY

• zgadzam sie

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/Fo3DAhiNKQo youtu.be/y-jY18LlPkw youtu.be/6MReeYAcEUM

• Quote from Wojownik Kajaczenko: “prosze się uspkoić. Ban był za płatność i po wyjaśnieniu sprawy kolega gruby odzyskał konto. ” tak tak płatności, weź kajaczenko nie wciskają kitu ludziom którzy tylko czytają posty A tu nie grają. Ciekawe za co dostały bany konta z sojuszu komornik i poza ( pushowki) grubego w tym samym czasie. Na wszystkich gruby kupił anty? No to chyba należy się też nam za multi

• jak nie pijesz to potrafisz . Gratulacje Andrzej i żebym Cię częściej tutaj widywał . Obrońcy szo

• przyzwyczaiłeś nas do trochę większych procentów no ale niema co narzekać ważne że ci się chce i nie wybrzydzasz, oby tak dalej . Obrońcy szo