Search Results

Search results 1-14 of 14.

• Chyba mogę zacząć wróżyć z fusów ... Po zlikwidowaniu floty Terrora było wiadome że ten sojusz umrze i będzie wielkie polowanie na "kolegów"... Stąd niechęć do gry , plus te push konta obok swoich planet na bezczela ;). Support ma to gdzieś nie widzi problemów , chyba lepiej sadzić i pilnować pomidorów na działce niżeli tracić czas na walkę z push kontami. Terror próbował z tym walczyć ale niestety tego syfu nie wyplewisz..

• Maziq vs. Kazik ~ 7376.06%

Maziq - - Starcia Zibal

Dzięki Kolego, coś tam siadło delikatnie Pomyśleć co by mogło być gdybyś mnie nie ukarał pamiętnego czasu. Pozdrawiam.

• Maziq vs. Kazik ~ 7376.06%

Maziq - - Starcia Zibal

Dzień doberek , życzę Szo. Pozdrawiam uczciwych ;). Dnia 16-05-2019 19:49:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maziq Technologia bojowa 210% - Technologia ochronna 190% - Opancerzenie 210% ________________________________________________ Okręt wojenny 5.400 Pancernik 11.056 _________________________________________ Obrońca Kazik Technologia bojowa 170% - Technologia ochronna 150% - Opancerzenie 190% ________________________________________________ Mały transporter 196 Duży transpor…

• Witam, życzę szybkiej odbudowy, flotka czekała na Ciebie od północy tak się składa że dość dokładnie widziałem co się działo, robiłem Ci sporą aktywność a później lekki wlot w śmieciowy zysk, szkoda że nie mam screena z falangi gdy robili moona, oj znów UNI było by w szoku co to się wyprawia ;). Pozdrawiam uszy do góry.

• Dzień Dobry nie lubię przepychanek i obłudy ale chyba osiągneła ona szczyt . Może wypowie się gracz Szono , który w nocy gdzieś zagubił swoją flotę i "wyleciał" z RVE ? Czyżby znów gigantyczne starcie opiewające w adrenalinę?

• Dzień Dobry Państwu. Stwierdziłem niech stracę -wrzucę ten mój marny wynik zrobiony mizerną flotą. Z Pozdrowieniami dla Obrońcy, życzę Ci Szo, choć takiej pchły jak ja nawet chyba nie odczułeś. Dnia 10-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Maziq Technologia bojowa 210% - Technologia ochronna 190% - Opancerzenie 210% ________________________________________________ Mały transporter 5.555 Krążownik 783 Okręt wojenny 698 Bombowiec 10 Niszczyciel 155 Pancernik 8.876 ______…

• DwK vs. zero cool [BzW] ~ 22979.3%

Maziq - - Starcia Zibal

Dzień Dobry. Ładny wynik i brak zniechęcenia się dał piękny zysk. Gratulacje.

• Dzień Dobry. Dziękuję za pozdrowienia. Również Pozdrawiam. Gratuluję ładnego starcia i zysku. Pozdrawiam.

• Dzień Dobry. Gratulację Kolego, Piękna teleportacja, przetapiaj! Pozdrawiam.

• Cześć, 4-5 Kwiecień Kolego

• Jak zwykle duże gratulacje :), złom cały zebrany?

• Pięknie Panie Józefie. Obrońcą gratuluję tak zgranej kontrabandy ! . Za co ban dla Terrora?

• Pięknie Panie Józefie, widać wykorzystujesz "świąteczną lataninę" i niedopilnowania innych wink.png Ładnie się patrzy na te 500k pancy :)))

• Odkąd powróciłem w czerwcu do Ogame po 8 latach śledzę Twoje poczynania Terror, pomiędzy tymi napinaczami Ty po prostu latasz i robisz swoje zaskakując wciąż lepszymi raportami i za to pełen szacunek i uznanko dla Ciebie, nic tylko czekam jak trafi te moje nędzne kilka statków w Twoje recki, co będę mógł uznać za zaszczyt ;). Tymczasem wracam do zabawy i klikam dalej, czekając na okrągły MILION PANCÓW na Zibalu. Pozdrawiam.