Search Results

Search results 1-20 of 58.

• transakcja kupna sprzedaży na najwyższym poziomie co za tym idzie procencik też łatwy i spory dofarm też pikny - obrońca pewnie odkładał z kilka tygodni na ten wielki dzień złomowanka finalny banik jeszcze piękniejszy Brawo Wy mordeczki

• Billie Ty się nigdy dziecko nie zmienisz biggrin.png Tylko pyszczysz i pyszczysz, póki passa trwa, a potem jeden dzwon i koniec gry na serwie biggrin.png Ded SzO

• Stało i długo nie postało Dnia 09-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth ________________________________________________ Krążownik 23.919 Okręt wojenny 6.711 Pancernik 5.428 _________________________________________ Obrońca Mogul Amos ________________________________________________ Mały transporter 674 Duży transporter 650 Lekki myśliwiec 12.989 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 1.450 Okręt wojenny 378 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 3.085 Sonda szpiegowska 44 Bo…

• Quote from TheDavid: “Przy ataku na silniejszego trzeba się liczyć z takim obrotem sytuacji. Gratulacje dla obrońcy, niszczarki zrobiły robotę W raz z nadejściem fuzji zakończyły się czasy dominacji SUICIDE na Yildun... czy to lepiej czy gorzej? Nie wiem... Szybkiej odbudowy SpeeeD Pozdro. ” jak już pisałem, przyszli nowi, nowe sojusze, brak kreta w nich i nagle gdzie nie zaatakują tam bęcki zbierają Graty obrony

• normalnie szok, Raven poleciał na atak, nie mając kreta w sojuszu obrońcy, co to się podziało graty obrony, a Ravenowi więcej takich akcji

• a historia powinna byc taka - gra na nowym unii, jara się stekami na 1-2% po czym szybko historia zmierza do finału, którym jest standardowy złom i to nie ona, a on co unii to to samo, że Ci się jeszcze chce grać od złoma do złoma princess

• Z cyklu "nie znosimy bunkrów" i nawet z zyskiem Pozdro dla soja i znajomych Dnia 10-06-2018 21:41:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET-EFiO] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 103.316 Krążownik 15.171 Okręt wojenny 5.336 Bombowiec 463 Niszczyciel 557 Pancernik 4.362 _________________________________________ Obrońca kamildudek [KKD] ________________________________________________ Mały transporter 500 Duży transporter 400 Lekki myśliwiec 5…

• Kolega nie lubi fsów robić, więc go odwiedziłem. Pozdrowienia dla wszystkich sojuszników, tych starych jak i nowych. Przed daniem głównym część krążków odwiedziła planetę Dnia 31-05-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET] ________________________________________________ Krążownik 4.000 _________________________________________ Obrońca Jaworkoks [aPFP] ________________________________________________ Mały transporter 10 Duży transporter 1.206 Recykler 39 Wyrzu…

• Stało i nie stoi, pozdrowienia dla sojuszu, a obrońcy SzO, bo rano ładnie pogratulował Dnia 25-05-2018 00:57:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET] ________________________________________________ Pancernik 2.629 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Arsen11 ________________________________________________ Duży transporter 1.400 Lekki myśliwiec 615 Krążownik 79 Okręt wojenny 1.643 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.000 Bombowiec 28 Niszcz…

• Jak to mówią stek to stek, a że na wypatrzonym idlaku, bo mi się wczoraj zachciało puścić kilka skanów to już drobny szczególik Pozdro dla soja i buddy Dnia 25-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET] ________________________________________________ Mały transporter 7.000 Lekki myśliwiec 48.813 Krążownik 8.734 Okręt wojenny 3.014 Pancernik 2.181 _________________________________________ Obrońca Necner ________________________________________________ Mały tr…

• Stało i już nie stoi Pozdrowienia dla SET i znajomych. Dnia 30-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.055 Pancernik 1.806 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Pretender [EMERYCI] ________________________________________________ Duży transporter 150 Lekki myśliwiec 3.132 Krążownik 1.030 Okręt wojenny 690 Recykler 222 Sonda szpiegowska 112 Bombowiec 104 Niszczy…

• graty wlotu, jak nie za pierwszym razem to za drugim weszło obrońcy SzO co by było kogo złomować

• Quote from Largo: “Przestań głupoty gadać , ale jak Cie to kręci to pisz bo mnie to nie rusza i będę dalej robić swoje. ” wiem wiem, kończąc Twoją mysl, GO nie reagują więc dalej będę się pushował i kupował konta Jak Cię bawi taka gra i podnosi Twoje ego to w sumie czemu nie - dobry lek na małość w realu, taka terapia własnej wartości poprzez oszukiwanie w grze

• Haha kolejny z byłego SLG Dawni sojusznicy aktę podali czy kolejne kupione?

• tak się właśnie patrząc w staty zastanawiałem kto kupił ta flotę Turbodynomen i MaCelo przed starciem w SLG - teraz Gumisie, a obrońca przed sprzedażą konta w jakim soju był? Oczywiście SLG 2018-01-01- > qVp2018-01-09YlOlY > TOP GUN2018-02-18TOP GUN > SLG z ciekawości po ile teraz konta chodzą?

• Z cyklu "Nie lubię bunkrów" Pozdrowienia dla znajomych i seciaków. Dnia 20-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.522 Pancernik 1.431 _________________________________________ Obrońca Kaczor [aPFP] ________________________________________________ Mały transporter 315 Duży transporter 55 Lekki myśliwiec 317 Ciężki myśliwiec 82 Krążownik 36 Okręt wojenny 1.394 Recykler 118 Sonda szpiegowska 54…

• graty starcia fajny wlot, a Gennaro jak zapowiedział tak zrobił po urlopie i spadku w statach widać, że już swoje pokazał na tym unii

• Rano koledze spadł moon, więc postanowiliśmy zrobić mu dużą próbę moonową, która zakończyła się sukcesem Pozdrowienia dla Seciaków i wszystkich znajomych Xbox Dzięki za wspólny lot i dobrą zabawę Ps. Dawno mnie nie było beba.. Do naSTepnego D3CH4 Pozdrowienia dla całego sojuszu, graczy z U17 i odbiorcy dexu Moon padł za drugą falą Danie główne: Dnia 15-03-2018 xxxx następujące floty spotkały się w walce: Agresor D3CH4 [SET] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.455 C…

• Przygotowując podsumowanie sezonu ślubnego 2017 trochę poskanowałem co zaowocowało poniższym kąskiem zabunkrowanego kryształu. Obrońca zalogował się kilka minut po wlocie, jednak złom zostawił w spokoju za co szacun i SzO. Pozdrowienia dla SET i wszystkich znajomych. Dnia 28-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Astaroth [SET] ________________________________________________ Mały transporter 1.451 Lekki myśliwiec 14.017 Krążownik 3.000 Okręt wojenny 1.118 Pancernik 420…

• Quote from BuzZ: “przetapiaj sasiad co wiekszy % z Ciebie bedzie graty udanego wlotu pozdro ” z kogo większy % będzie z tego będzie graty wlotu, wreszcie coś większego ustrzeliłeś