Search Results

Search results 1-20 of 135.

• 20-10-2019 11:55:29 - Celestial General [Caraxes] - 1064.31% (Hidden Content) 20-10-2019 13:58:05 - Celestial General [Caraxes] - 580.66% (Hidden Content) Dnia 20-10-2019 14:00:45 - Celestial General [Caraxes] - 659.08% (Hidden Content)

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Genek - - Porozmawiajmy o OGame

Cieszyłem się na klasę dla flociarza, a tu wygląda to na babola Nie daje właściwie nic. +25% napędu bazowego? No to mam 1-2 min. zaoszczędzone średnio na godzinnym locie +2 bojowa nie znaczy nic. Możliwość zniszczenia 1 GS komarami? No rewelacja A reszta, czyli zmiana marnej bombki i Reaper jest dostępna dla każdego Wychodzi na to, że Generał nie daje nic To już grając 100% flotą wole wybrać klasę z +2 sloty flot, bo już to samo jest lepsze od całego bonusu generała. W sumie to obie nie-flotowe …

• Quote from ciap: “Quote from Genek: “@Ruda Poprosimy o miejsce do wklejania raportów ” Już masz 1 RW na które mnie nie zabrałeś. ” Ja nie mam A wedle zapowiedzi zabiorę, jak będziemy już mieli bezpieczną przewagę

• @Ruda Poprosimy o miejsce do wklejania raportów

• To aby nie było, że wszyscy są na "be" napiszę, że jestem zadowolony z drużyny Każdy ma potencjał na włożenie swojej cegiełki, chyba z każdym znajdę miejsce na ACS i każdy jest komunikatywny. No może 2 osób nie kojarzę z działań za bardzo, ale nie bądźmy tak radykalni @ciap ja Cię zabiorę jeśli nie będzie (jakimś cudem ) zagrażać zwycięzkiej drużynie Caraxes

• #36 Naaareszcie i PB solo jest na jakimś poziomie! Trochę się nalatałem... Taki mały trening przed SD, chętni na drużynę mogą do @Ruda słać łapówki Pozdrawiam sojuszników, buddy i znajomych, awansem drużynę po nowej rozpisce, a obrońcy SZO po urlopie. Zysk byłby zdecydowanie lepszy z komarami, ale czas lotu zdecydował. I pyk, kolorowanka: Dnia 19-10-2019 18:14:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [AVALON] ________________________________________________ Krążownik …

• Ktoś się pośpieszył z pisaniem na kolanie Ale zapomnieć o Andrzeju? Zwycięzcy 2 edycje temu? Wstydzcie się kolorowi

@Starrk GSy są wykluczone ze względu na ich podstawowe zastosowanie: szybkość FSa, jako najwolniejsza jednostka.

• To ja poproszę ciapkę do drużyny Jako flotowe maleństwo wystarczy, że zrobi jednego moonkilla czy RW z podłączenia i statystycznie da to lepszy współczynnik flota/pkt niż połowa uczestników Kontynuując koncert życzeń poprosiłbym także bez wielkich gęsiarek w drużynie, bo z kolei takie floty nie mają szans zrobić % na poziomie dającym coś drużynie przy ich pkt floty, które niewiele wnoszą Może jakoś inaczej liczyć wartość flot u gęsiarzy? Aby byli w stanie zrobić % adekwatny do możliwości swojej …

• Graty, jesteś aktywny. I jednyny, który od roku na mnie flotę podniósł nawet trafiłeś paliwko z moona! Obrońca ładnie pilnował, szo życzę. @Mili: bo to nie u Ciebie

• Ja tu widzę aktualnie posty PN, 3X, Misiów, Avalon, Templarsów i chyba jeszcze Komornik jakiś. I chyba wszyscy zgodnie stawiają na 500%. Niższe są po prostu na poziomie wywołującym zniesmaczenie. Mamy eko x7, floty rozrośnięte do granic absurdu. Po prostu nie ma po co śmiecić tematu. @Filu: o aktywistę możesz być raczej spokojny, bo jakoś wątpie aby komuś chciało się po to schylać i tracić czas na zasypywanie okolic miriadami ułamków flot aby tylko +1 rw trzasnąć Może john polata po aktywa? Może…

• Celestial General Stare Królestwo [AVALON] 2927124 Flota: Lekkie Myśliwce: 2000000 Ciężkie myśliwce: 99 Krążowniki: 620000 Okręty Wojenne: 105000 Bombowce: Niszczyciele: Gwiazdy Śmierci: 25 Pancerniki: 202000

• Quote from Wisior: “Próg na 500% i skończą się loty po satelitach Ułatwi życie moderatorom bo zamiast pierdylariarda małych starć będzie mniej, ale będą konkretne. Pozdrawiam Wisior ” 500% pasuje idealnie. Pewnie raz przez rok poleciałem na mniejszy %, więc niższe procenty to tylko zabawa w szczura-szkodnika.

• #35 Obrońca miał niestety flotę podzieloną na połowę i poleciałem na pierwszą część, w efekcie 1,7kkk metalu zostało na odbudowę. Chyba. Kto mi aktywki robił i czy dobrał się do reszty? Nieco PZ też po mnie zostało siłą rzeczy, ale bilans zadowalający. Zwłaszcza jak na moją aktywność ostatnimi czasy. Pozdrawiam sojuszników, buddy, znajomych i mam nadzieję, że kapkę więcej czasu będę miał na te cyferki. Dnia 29-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [AVALON] ___…

Miałem okazję testować lata temu doskonałą polską grę, gdzie istniał podobny rynek. Rynek był bez opłat. Po jakimś czasie powstały mechanizmy, które totalnie wypaczyły rozgrywkę. Nawet jeśli nie zdajecie sobie sprawy z możliwych, bardzo licznych konsekwencji to darmowy (tudzież zbyt tani) rynek jest najgorszym możliwym pomysłem. Poniżej 5% nie ma o czym rozmawiać, optymalnie chyba właśnie około 10%. Czy 15% to za dużo? Możliwe. Zastanawia mnie jednak co stało za ideą 25% opłaty za niesprzedany t…

• Koloc [P N] vs. radiomis ~ 5104.41%

Genek - - Starcia U68

Graty Jakby to było coś bardziej dochodowego to pewnie by mi się chciało przypilnować i dolecieć, a tak mnie wypłoszyłeś. Biedna radiomis, chyba utknęła z takim rozmiarem floty od złoma do złoma, ale życzę SZO.

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

Genek - - DiD U68

Ładne ST uciekają to chociaż jedno maleństwo wkleję, aby nie było, że zardzewiałem do końca Celestial General [AVALON] vs. Dabox ~ 981.34% Dnia 08-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Celestial General [AVALON] ________________________________________________ Mały transporter 35.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Dabox ________________________________________________ Duży transporter 20.000 Recykler 302 Sonda szpiegowska 500 Lekkie działo la…

• Tylko człek z urlopu zlezie a tu dział zamisiowany Gratki, poluj dalej i nabieraj sadełka przed zimą. Obrońcy pakiecik i sugeruję trzymać trampki pełne, bo inaczej rdzą zachodzą.

• Dziś głównie wstawiam. O 8 rano sms od Generalo zzaproszeniem na szybki lot, jednak odczytałem z 1,5h opóźnieniem. Zalogowałem się. Info "już ogarnięte, lecimy". Spoko, urlop zdjąłem to poskanuje, po 20 min skan-marzenie, na celu lubiącym coś pokopać/zaspać/pomylić. Szybki tp...i pw czy skanowałem xx:xx. Znalazłem ów cel. Spodziewałem się, że na dofarmy zabraknie na szybko jednostek, więc pytanie, odpowiedź i startuję trampkami.. Ja mam rekord zysku, Generalo i PPG mają rekord zysku i nie wiem c…

• DemoN [3 X] vs. daro1408 ~ 4540.04%

Genek - - Starcia U68

Przyznam, że takiego stada mój sim nawet nie chciałby mielić, kazałby mi się w głowę stuknąć. Nie lubię tego ścierwa, ani u siebie ani u kogoś, ale przynajmniej masz darmowe FSy