Search Results

Search results 1-20 of 169.

• Nie mam zamiaru bronic Luthera bo go nie znam...aleeee dostał złoma i co z tego ? zaczyna sie na niego hejt bo farmił/złomował co się dało żeby tylko zarobić jak na lotnika przystało i z pewnością kilku graczy z jego pomocą zakończyło gre.. gram tu od roku....luther ma dopiero drugi złom...ja sam złomowałem pewnych graczy po kilkanaście razy...Też farmie kogo sie da...Czyli wychodzi na to ze jak dostane pierwszego złoma po roku grania to ja będę największa lamą na uni a nie dziesiątki graczy któ…

• Dzięki za troskę ale nie trzeba było No noo...Kilka minut po urlopie i taki zysk Gratulacje Zakole Szybkiej Odbudowy

• Dnia 14-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Emperor Altair [HORDE] ________________________________________________ Duży transporter 19.632 Recykler 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 25.000 ( -0 ) _________________________________________ Obrońca Emp…

• Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 14-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Qui-Gon Jinn [MDL] ________________________________________________ Duży transporter 60.000 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 29.903 ( -97 ) _____________________…

• A jeszcze taki maluszek się trafił Pozdrawiam Dnia 12-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Jerzy1 [SOL] ________________________________________________ Mały transporter 409 Duży transporter 3.751 Lekki myśliwiec 3.220 Ciężki myśliwiec 311 Krążownik 39 Okręt wojenny 1.574 Statek kolonizacyjny 220 Recykler 2.360 Sonda szpiegowska 2.759 Gwiazda Śmie…

• Straty duże ale zysk jest... Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 12-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Krążownik 12.000 Pancernik 22.904 _________________________________________ Obrońca Jimmy [SAYAN] ________________________________________________ Mały transporter 5.369 Duży transporter 6.743 Lekki myśliwiec 1.273 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 991 Sonda szpiegowska 448 Gwiazda Śmierci 76 _____________________…

• Quote from majapi: “przesadziles wez sie za eko gr8 pzdr mapi ” Złoty strzał Ostatnio mało takich Eko robię cały czas jak na górnika przystało

• Dnia 08-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Andrzej_Kmicic [Jedrus] ________________________________________________ Duży transporter 40.397 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.494 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 385 Ciężkie działo laserowe 15 _________________________________________ Po bitwie... Agresor NoName ________________________________…

• Maluszek ale % jest Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 07-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 15.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Pancerny ________________________________________________ Mały transporter 5.140 Duży transporter 891 Lekki myśliwiec 11.151 Krążownik 1.219 Okręt wojenny 496 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 3.338 Sonda szpiegowska 1.326 Niszczyciel 73…

• Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 04-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 10.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Emperor Altair [HORDE] ________________________________________________ Duży transporter 20.379 Recykler 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 10.000 ( -0 ) Sonda…

• Pozdrawiam Dnia 02-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 49.826 _________________________________________ Obrońca Sendek [TENGU] ________________________________________________ Duży transporter 7.326 Lekki myśliwiec 10.833 Ciężki myśliwiec 19 Recykler 1 Sonda szpiegowska 36 Niszczyciel 1.448 Gwiazda Śmierci 101 Wyrzutnia rakiet 426 Lekkie działo laserowe 406 Mała powłoka ochronna 1 ____________________…

• Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 02-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Pool [SAYAN] ________________________________________________ Duży transporter 18.346 Recykler 1 Gwiazda Śmierci 6 Pancernik 7 Wyrzutnia rakiet 4.269 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor NoName _______…

• Quote from @Piciu: “Gra jest stara i zdycha. Wszystkie gry mają swój koniec. Nawet WoW powoli umiera. Zachowajcie odrobinę godności. P.S. Finalnie i tak obstawiam fuzję z serwerami z Niemiec ” Fuzja z zagranicznymi serwerami to najlepszy pomysł na uratowanie ogame jaki uslyszalem na forum... Dla niektórych przeszkodą może być jedynie barriera językowa... Ale ja osobiscie mam w dupie w jakim języku jestem obrazany po zlomie

• Ostatnio straciłem forme.. a już miałem urlop dawać Pozdrawiam Buddy i znajomych Dnia 24-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 49.879 _________________________________________ Obrońca Ak555 [MDL] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Duży transporter 40.586 Lekki myśliwiec 1.678 Krążownik 8 Recykler 16 Gwiazda Śmierci 75 Pancernik 286 ____________________________________…

• NoName vs. shelby ~ 4483.58%

NoName555 - - Starcia Virgo

Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 17-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca shelby ________________________________________________ Mały transporter 10.946 Duży transporter 172 Lekki myśliwiec 6.656 Ciężki myśliwiec 175 Krążownik 7.914 Okręt wojenny 1.984 Recykler 3.219 Sonda szpiegowska 62 Bombowiec 279 Niszczyciel 230 Gwiazda Śmierci 3 Pancernik 1…

• Pozdrawiam buddy i znajomych Dnia 12-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Pancernik 15.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Andrzej_Kmicic [Jedrus] ________________________________________________ Duży transporter 34.375 Krążownik 508 Okręt wojenny 479 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 999 Sonda szpiegowska 390 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 276 _________________________________________ Po …

• Haha dzięki Star lord ostatnio był bardzo irytujący Wiedziałem że tak skończy Jeszcze raz gratulacje

• Mała dobitka...Wysłał bym więcej pancy ale 15 min wczesniej zlamiłem 25 k Ale czasem warto dostać małego pstryczka w nos Zapewne te Gąski tez bym kiedyś dostał z telepka więc dobrze ze już ich nie ma PozdrawiamBuddy i znajomych Dnia 08-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Krążownik 91.293 Pancernik 20.072 _________________________________________ Obrońca konstantyn33 ______________________________________________…

• Niestety dofarmy się nie udały...Ale zysk jest.. Pozdrawiam Znajomych i Buddy Dnia 06-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NoName ________________________________________________ Krążownik 9.999 Pancernik 23.000 _________________________________________ Obrońca konstantyn33 ________________________________________________ Mały transporter 4.500 Duży transporter 40.000 Lekki myśliwiec 13 Sonda szpiegowska 314 Satelita słoneczny 1.881 Wyrzutnia rakiet 21.551 Lekkie dzia…

• Ahhhh no fakt nie było tematu